Перфоровані «Перфо»

Рулонні перфоровані штори – це оригінальне рішення для оформлення інтер'єру будь-якої кімнати.  Виглядають такі моделі дуже ефектно, як вдень, так і вночі.  На темне полотно наноситься фігурне різання з різним сюжетом – нічне місто, зоряне небо, смайлики та багато іншого.

Оригінальні рулонні штори для Вашого будинку

Основна особливість перфорованих штор краще за це проявляється в яскравий сонячний день, коли хочеться захистити кімнату від прямих променів і спеки.  Це за своєю суттю класичне темне і щільне полотно з тканини, як у багатьох рулонних варіантах штор.  Його фішка в тому, що за допомогою акуратного лазерного різання на нього наносяться фігурні отвори.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Варіанти тканин

 

Дивитись все

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Що можна зобразити?  Будь-який візерунок, який Вам подобається!  Ми перерахуємо лише кілька популярних варіантів, які користуються популярністю.

  • Перегляд нічного міста.  Париж, Стокгольм, Токіо з їхніми багатоповерховими будинками або улюблений Київ – безліч рішень!  Вигляд виходить справді шикарний: сонячне проміння просвічуватиметься через отвори, створюючи ілюзію нічного мегаполісу, у вікнах якого світиться світло.
  • Нічне небо.  На однотонне темне полотно наноситься безліч фігурних зірочок, які вдень яскраво світитимуться на сонці, що створить ілюзію темних небес.  За потреби наші майстри зможуть зобразити навіть сузір'я!
  • Геометричні фігурки чи фантазійні візерунки.  Нерідко наші клієнти просять на жалюзі вирізати кружечки або будь-які орнаменти, створені за їхніми проектами.  Будь-які сміливі рішення надають інтер'єру оригінальності, якої немає у сусідів!
  • Ціна на такі перфоровані рулонні штори буде дещо вищою, ніж на звичайні щільні полотна у будь-якій колірній гамі.  На виготовлення таких оригінальних моделей нашим майстрам потрібно приблизно 10 робочих днів.  Терміни обговорюються під час оформлення дизайну, бригади справляються зі своїм завданням пунктуально.

Переваги перфорованих рулонних штор

Рулонні перфоровані штори перфо - це знахідка для тих, хто любить оформляти свій будинок стильно.  Крім того, такі полотна виглядають дуже оригінально і витончено, у них є ще ряд переваг.

  • Практичні кольори.  У більшості випадків для нанесення перфорації вибираються темні тони, з якими проблиски сонячних променів виглядатимуть контрастно і створюватимуть ілюзії нічного простору.
  • Якісна тканина для пошиття  Рулонні штори в компанії «Київ Стиль» виготовляються з натуральної бавовни з невеликим вкрапленням синтетичного матеріалу.  Це продовжує експлуатаційні терміни та додає необхідну щільність.
  • На полотна наноситься особливий склад.  Завдяки цьому вони залишаються чистими навіть за кілька років і вимагають мінімум догляду.
  • Нанесення отворів лазерним способом.  Робота виходить акуратною, краї – рівними та добре обробленими, а малюнок – чітким та виразним.

Компанія «Київ» Стиль» пропонує своїм клієнтам оригінальні моделі для їхнього інтер'єру!

Наші роботи

Запитання/відповідь