Ролетні ворота у Києві

Ролетні ворота - надійний захист вашого будинку та бізнесу

Існує безліч причин, через які власники як вдома, так і бізнесу встановлюють рольставні. Власники магазинів переважно використовують їх з метою безпеки. Проте, рольставні не обмежуються комерційним використанням. Ви також можете встановити побутові ролети для додаткового захисту від спроб злому. Ролетні ворота щільно кріпляться до вікон, дверей, а також як вхідна група в гараж, що робить їх досить складними для демонтажу.

Ролетні ворота ефективно захищають будівлю від злому. Якщо у вас є існуючий гараж або підсобні приміщення, ми пропонуємо індивідуальний асортимент воріт, розроблених для забезпечення максимального рівня захисту та краси вашого будинку чи бізнесу

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Ролетні ворота: конструктивні особливості

Роликові ворота виконують роль захисного механізму, тому нерідко їх називають верхніми дверима. Вони можуть мати форму дверей або віконної віконниці та, як правило, складаються з декількох горизонтальних планок, з'єднаних петлями. У деяких конструкціях замість горизонтальних рейок використовуються перфоровані бруси.
Роликові ворота знаходять широке застосування і можуть бути використані в різних областях. Підприємства можуть використовувати їх як двері для гаражів, складів, установ і навіть фургонів. Однак, крім вищесказаного, домовласники можуть також встановлювати ролетні системи на свої вікна як додаткова безпека. Нижче наведено основні переваги, якими ви можете скористатися при встановленні побутових та комерційних воріт.

Рольставні: ТОП переваг в установці автоматичних систем

Безпека вашого дому/бізнесу
Щорічно відбувається величезна кількість крадіжок із зломом. Важливо подбати і запобігти можливому ризику, особливо коли ви не перебуваєте в поїзді або подорожі.
Ролетні ворота можна як цінну інвестицію. Системи довели свою ефективність як засіб захисту від несанкціонованого доступу. Крім забезпечення безпеки, вони також пропонують інші переваги, пов'язані з способом життя. Функції ваших роликових віконниць можна налаштувати за індивідуальними вимогами.

       2. Захист від сонця та приватність

Літня спека може принести дискомфорт. Багато хто вважає, що встановлення штор достатньо для того, щоб спека не проникала до їхнього будинку. Але насправді такий підхід недостатньо ефективний щодо комфорту.
Встановивши рулонні ворота на вікна, ви можете отримати захист від спеки, а також від шкідливих ультрафіолетових променів, що походять від сонця. Конструкція також не дозволяє іншим вивчати, що знаходиться у закладі чи магазині – дуже актуально у період закриття та зростання крадіжок. У зимовий час вони також можуть служити як захисний шар, що запобігає виходу тепла з дому. Таким чином, ви можете зменшити споживання обігрівача або кондиціонера та знизити витрати на електроенергію.

       3. Контроль за природним освітленням.
При установці рулонних воріт на вікна, ви матимете контроль над кількістю природного світла в будинку. Просто поверніть їх вгору, щоб висвітлити внутрішній простір, або ви можете згорнути їх вниз, щоб приглушити світло.
Ви також можете використовувати рольворота, щоб створити конфіденційність. Якщо ваш будинок не оточений стінами, жалюзі можуть бути ідеальним варіантом для надання усамітнення вашим вікнам, особливо тим, що знаходяться на рівні вулиці. Таким чином, ви можете запобігти, щоб люди не підглядали у вікно.

       4. Шумоізоляція
Крім надання вам контролю над природним освітленням і усамітненням, роликові ворота можуть також функціонувати як шумопоглинаючий шар. Якщо ви живете на
жвавій вулиці або просто хочете мати спокійний життєвий простір, побутові рольставні можуть поглинати звук та знижувати рівень шуму на 50%.

       5. Роликові ворота можуть захистити ваш будинок від шторму.
Під час сильних штормів, дощу, негода може зашкодити шибки, роблячи інтер'єр вашого будинку/магазину/кафе/банку вразливим. Коли вітер розбиває шибки, такий процес також може викликати тиск, який може змусити дах злетіти. У гіршому випадку ваш будинок може наразитися на небезпеку і стіни можуть обрушитися. Важливо враховувати всі фактори ризику та особливості клімату у вашому регіоні.
Тому ще до початку сезону дощів не забудьте захистити свої вікна, двері, встановивши роликові ворота. Тримаючи скло захищеними, ви можете запобігти шкоди від урагану і навіть врятувати своїх близьких від травм.

       6.Протипожежний захист
Посушливі райони схильні до пожеж. Так що, можливо, вам варто подумати про встановлення рольворот як профілактичний захід, щоб захистити своє житло/комерційну нерухомість та його вміст від пожежі. Навіть якщо ви знаходитесь за кілометр від місця пожежі, ваші скляні вікна все одно можуть бути вразливими.

       7. Підвищення естетичної привабливості вдома.
Наша компанія пропонує широкий вибір рулонних воріт у різних виконаннях та стилях. Це також означає, що встановлюючи рулонні системи на вікна, двері, ви можете підвищити зовнішню привабливість вашого об'єкта нерухомості. До того ж, таке рішення особливо корисне, коли настає час, коли ви вирішуєте виставити свій будинок на продаж.

Наші роботи