Ворота в Києві

Відкатні маркизы от Киев-Стиль

Відкатні

от 8900 грн

Секційні маркизы от Киев-Стиль

Секційні

от 9660 грн

Ролетні маркизы от Киев-Стиль

Ролетні

от 650 грн

Гаражні маркизы от Киев-Стиль

Гаражні

от 8330 грн

Розпашні маркизы от Киев-Стиль

Розпашні

от 8000 грн

Автоматичні маркизы от Киев-Стиль

Автоматичні

от 11000 грн

Виклик безкоштовного точного експерта - замірника

Точні розміри приведуть до якісного монтажу та більш довгого та зручного користування.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

На всю продукцію Ви отримуєте обслуговування терміном на 2 роки.

Професійний підбір та монтаж продукції

Досвід роботи наших фахівців понад 10 років на ринку України.

Ворота - важливий елемент безпеки та зручності будь-якого підприємства чи приватного будинку. З вибором воріт стикаються при будівництві будинків і огорожі зон, що охороняються, обладнанні:

  • баз відпочинку,
  • фермерських господарств,
  • промислових об'єктів.

При цьому відразу виникає безліч запитань: які ворота краще вибрати, який тип механізму встановити, на чому можна заощадити, а на чому не варто. А ще – матеріали, зовнішнє оформлення, особливості монтажу.

Установкою воріт займається безліч компаній, у тому числі і "одноденок". Тому якщо ви зацікавлені в тому, щоб вкласти гроші в якісну конструкцію, переконайтеся, що маєте справу з професіоналами.

Наша компанія багато років займається виготовленням та встановленням воріт різного типу. Завдяки оперативному вивченню світового ринку ми змогли обрати для співпраці підприємства, продукція яких є оптимальним співвідношенням ціни та якості. Завдяки педантичній добірці матеріалів та механізмів, ми пропонуємо клієнтам широкий вибір воріт різної спеціалізації, за індивідуальними замовленнями. Не може бути однакових вимог для в'їзних воріт заміського будинку та гаражних воріт. Ви встановлюєте ворота не один рік. Тому краще відразу вибирати надійну добротну конструкцію, яка не вимагатиме додаткових вкладень.

Якщо вам необхідно встановити ворота на гараж або поміняти старі важкі сталеві ворота радянського кустарного виробництва, ми готові допомогти вам у цій непростій справі. Наша компанія займається виготовленням воріт на професійному заводському устаткуванні виробництва Німеччини. На потужностях розташованих під містом Київ ми робимо складання конструкцій та фарбування в будь-який необхідний для замовника колір.

Основними складовими елементами воріт, ціна на які оптимальна, є заповнені екологічно чистим спіненим поліуретаном панелі, які служать надійним температурним мостом і захистом для гаражного отвору. Купити ворота у Києві з фірмовою панеллю алютех можливе лише у офіційних дилерів, які сертифіковані та мають акредитацію на основному підприємстві. Важливо, щоб панель як важлива частина воріт відповідала стандартам якості та технічним нормам для гаражних воріт.

Варіанти воріт, Київ Стиль

Здавалося б, можна встановити звичайні ворота з профнастилу Київ, тому що ними ви користуєтеся лише кілька разів на день. Але такі ворота після кількох років роботи почнуть заклинювати і скрипіти, іржавіти від того, що вкриті простою фарбою. Крім того, такі ворота пропускають холод і шум, їх треба постійно самостійно відчиняти та закривати. Тому, вибираючи, які ворота купити, ретельно підбирайте конструкцію, тим більше що сьогодні можливостей для цього більш ніж достатньо.

Зовнішнє покриття або фарбування, має наносити в заводських умовах за дотримання всіх нормативів. Абсолютно на всі панелі алютех (alutech) фарба наноситься способом холодного запікання, це забезпечує її довговічність та стійкість до агресивного атмосферного середовища. Можливість нанесення фарбування під дерево та імітації текстури відомих деревних порід розширює діапазон застосування воріт у заміських будинках із зрубу. Дизайн секційних блоків підібраний таким чином, щоб ідеально підкреслювати будь-який стиль побудови, від класик до hi-tech.

Існує кілька основних різновидів воріт на продаж у Києві

Гаражні ворота Алютех Classic. Максимальний розмір отвору 6000/3085 (мм)

Конструкція Гаражних воріт Алютех Classic

Ціна на підйомні гаражні ворота серії класик вища за економ сегмента, тому що вони укомплектовуються торсіонним підйомним механізмом і відрізняються підвищеною міцністю елементів конструкції. Для того, щоб закрити гаражний отвір максимально великих розмірів, цей тип виробу підійде вам найкраще. Можливість встановити автоматику з дистанційним керуванням та за допомогою настінної клавіші.

Підйомні секційні ворота Standart. Розмір гаражного отвору 3500/3085 (мм)

Конструкція Підйомних секційних воріт Standart

Комплектуються стандартної панелі та високоякісних механізмів alutech для прорізів невеликих розмірів, коли кожен сантиметр має значення. Цей тип гаражних воріт використовується зазвичай у випадках якщо притолока (перемичка до верхнього краю отвору) не перевищує 100 мм. Пружини натягу розташовані з боків полотна воріт забезпечують надійну роботу конструкції довгі роки, за умови виконання монтажних робіт з усіма нормами та стандартами якості алютех.

Купити ворота від «Київ Стиль» – висока якість за доступною ціною

Ціна на ворота Алютех та термін виготовлення в Києві залежить від комплектації, типу панелі, розміру кронштейнів (підвісів) і наявності автоматики або її відсутності. Звертайтеся по телефону до нашого офісу для виклику майстра на об'єкт для консультації, це допоможе заощадити час та уникнути помилок.

Наша компанія встановлює механічні та автоматичні ворота різних типів, залежно від ваших потреб та можливостей. Ми надамо вам економ-варіант із відмінними технічними характеристиками або ворота преміум-класу. Наші фахівці підберуть такі ворота, щоб ви відчували їхню надійність і комфорт у користуванні.

Виклик майстра додому