Класичні римські штори в Києві

Римські штори являють собою стильний і простий аксесуар для декорування віконних прорізів – на полотно пришиваються або прикріплюються застібками горизонтальні стрижні, внизу форму тканини тримає спеціальна планка, ця конструкція поміщається на карниз з ланцюжково-роторним або мотузковим механізмом керування.

При піднятті штори полотно збирається у рівні, елегантні складки, і тоді загальний вигляд кімнати стає більш вишуканим та аристократичним.

Класичні римські штори

Класичний вид римських штор має на увазі відсутність будь-якого драпірування після опускання полотна. Іншими словами, після того, як ви повністю опустите штору, вона висітиме на вікні рівним відрізом дорогої та красивої тканини.

Саме тому класичні римські штори чудово поєднуються з традиційними портьєрами та ошатними ламбрекенами, створюючи неперевершений затишок та елегантний стиль у вашому будинку. Величезний асортимент різноманітних тканин дозволить вам підібрати найбільш підходящий варіант для конкретного приміщення, залежно від типу інтер'єру та кольорової гами кімнати.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Види тканин для класичних римських штор

Матеріал, що використовується для пошиття римський штор, відрізняється за світло пропускними здібностями:

  • Світлі тканини, що розсіюють світло, призначені для м'якого розсіювання сонячних променів, що потрапляє в кімнату, такі штори будуть доречні в приміщеннях, де потрібне денне освітлення.
  • Затемняючі фактура таких тканин щільніше, в кімнаті при опущеній шторі буде затишний напівтемрява, ці завіси зручно використовувати в будівлях, які практично весь день освітлюються сонячним світлом.
  • Темні, блек-аут - створюють майже повну темряву в приміщенні, так як виготовлені з важких тканин, типу оксамиту.  Такі римські штори розумно повісити в дитячих кімнатах, залах для перегляду і т.д.  – там, де потрібний денний відпочинок чи перегляди фільмів, наприклад.

Важливо знати, що полотно для штор часто просочується спеціальним складом, який захищає тканину від накопичення пилу та бруду.  Але прати римські штори все ж таки потрібно, тільки перед цією процедурою обов'язково від'єднайте всі поперечні стрижні.

Де і як використовуються римські класичні штори?

Класичні римські штори чудово гармонують з будь-яким інтер'єром і будь-яким стилем приміщення, просто потрібно правильно підібрати забарвлення віконного аксесуара - щоб воно поєднувалася з основним колірним діапазоном кімнати та інших елементів, що декорують, на вікнах - наприклад, з портьєрами або ламбрекенами.

Використання римських штор в обстановці кабінету, офісу, державної установи може вдало підкреслити традиційність та строгість стилю, тоді як у дитячій ігровій кімнаті вдалий підбір штор надає інтер'єру приміщення легкість та безтурботність.

Компанія Київ Стиль пропонує вам величезний асортимент класичних римських штор, тому кожен покупець зможе знайти для себе найкращий варіант.  Менеджери компанії обов'язково дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть визначитися з вибором тканини, формою виробу, способу кріплення та управління

Наші роботи

Запитання/відповідь