Вхідні пластикові двері в Києві

Для виготовлення металопластикових дверей ісользується пластик (ПВХ) та сталеве армування, яке монтується в середину стулки і служить жорсткістю для дверей. Для виготовлення ПВХ дверей вхідної групи (вхідні металопластикові двері) використовується спеціальна стулка мінімальної шириною 95 мм, яка ідеально підходить завдяки своїм властивостям тепло і шумоізоляції. Завдяки надвисокій жорсткості дверний профіль у комплекті з якісною німецькою фурнітурою робить конструкцію вхідні двері надійною та безвідмовною в Києві.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Виготовлення дверей у Броварах складний та трудомісткий процес, що вимагає використання професійного обладнання та майстрів високого рівня. Компанія Київ Стиль використовує для виготовлення дверей обладнання австрійського концерну ZSF, маємо замкнутий виробничо-монтажний цикл, що дозволяє нам відповідати перед замовником на всіх етапах від виготовлення до монтажу. Двері виготовляються з профільних систем всесвітньо відомих концернів REHAU та KBE. Комплектуються фурнітурою roto та siegenia aubi.

Виробничий потужності та досвід роботи дають нам можливість виготовляти навіть найскладніші дверні конструкції розсувного, портального типпа. Для виготовлення використовується високоякісний матеріал, що ПВХ сертефікований на території EC. Двері в Борисполі покриваються ламінацією під дерево всіх типів системи RAL. Склопакети виготовляються, що дає можливість максимально скоротити терміни виготовлення дверей, і покриваються всіма видами тонування на Ваш вибір.

Наші роботи