Ролети із полікарбонату в Києві

Ролети із полікарбонату – гарні рішення для прикраси фасадів чи інтер'єру. Часто такі полотна знаходять застосування в облаштуванні веранд, терас, альтанок та інших будівель, в яких необхідно підтримувати оптимальний температурний режим. Також вони підходять для оформлення магазинів: забезпечують гарний огляд та захищають торгове приміщення від зловмисників.

Рольставні із полікарбонату: нове слово в оформленні будинків

Рольставні з полікарбонату високо цінуються у світі дизайну фасадів та інтер'єрів. Вони надають обстановці стильних і гармонійних відтінків, які залишатимуться кілька сезонів поспіль. Прозорий матеріал відрізняється високою міцністю: він приблизно в 250 разів міцніший за звичайне скло. Його неможливо зламати чи розбити, що значно збільшує безпеку.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Але є у таких рольставен і інші переваги:

  • Захищають від ультрафіолетового випромінювання. Це дуже важливо, адже шкідливе сонячне проміння негативно впливає на стан здоров'я людини.
  • Пропускають достатньо денного світла. Навіть якщо їх закрити, щоб цікаві перехожі не розглядали з цікавістю ваш інтер'єр, у кімнаті все одно буде світло та затишно.
  • Підтримують оптимальні температурні режими. Особливо це актуально для оформлення веранд та терас: там у холодну пору року буде досить тепло. При цьому не можна встановлювати додаткові джерела тепла.
  • Доглядати рольставні з полікарбонату досить просто. Необхідно при необхідності витирати їх сухою або вологою ганчіркою з використанням мильного розчину. Поверхня швидко очиститься і виглядатиме чудово.
  • Полотна захищають вікна від негативного впливу навколишнього середовища: вологи та прямої дії сонячних променів. Вони залишаються цілими та неушкодженими протягом кількох довгих років.
  • Встановлювати прозорі ролети можна як на вулиці, так і всередині приміщення. Якщо їх використовувати замість стандартних штор та тюлю, можна забути про відблиски на екранах.
  • Крім того, вони забезпечують комфортний мікроклімат навіть під час спеки. Спеціальна повітряна подушка дозволяє протистояти жарі, завдяки чому в кімнаті буде прохолодно та світло.

Прозорі ролети із полікарбонату - Стильні рішення для вашого будинку

Прозорі ролети з полікарбонату - це полотно, яке пропускає максимум денного світла, але при цьому ще й дозволяють залишити мікроклімат максимально комфортним. Виготовити полотна можна під будь-яке за розмірами вікно, щоб кожен покупець почував себе затишно. Ці стильні полотна дозволять перетворити інтер'єр та екстер'єр.
Вони виглядають дуже елегантно та елегантно, завдяки чому і створюють нові акценти.

Відрізняються підвищеною міцністю: завдяки цьому будинок чи торгова ділянка буде у повній безпеці. Зламати або розбити їх надто вже складно.

Добре поєднуються з будь-якими напрямками в оформленні фасадів чи кімнат: завжди є свіжою ідеєю для вашого житла.

Наші роботи

Запитання/відповідь