Відкатні ворота в Києві

Донедавна відкатні ворота могли дозволити собі лише дуже заможні сім'ї. Виготовлялася така конструкція виключно на замовлення, але при цьому – кустарним способом. На жаль, господарям доводилося ще довгий час виявляти та усувати огріхи та недоліки непрофесійної установки.

На сьогоднішній день відкатні ворота доступні для будь-якої середньостатистичної сім'ї. Тепер їхнє виробництво вийшло на зовсім новий рівень. Так, сучасні зразки виготовляються з використанням високоточного обладнання, яке дозволяє враховувати особливості кожного замовлення, а саме:

  • особливості ґрунту,
  • матеріал огородження, на якому встановлюються ворота,
  • особливості ландшафту

Відкатні ворота навіть візуально створюють відчуття сили. Це потужна добротна конструкція, яка при правильній установці послужить, як кажуть, і вам, і дітям.

Дуже популярні ворота відкатні з сендвіч-панелей, які дозволяють підібрати будь-яку колірну гаму.

Такі ворота можна виготовляти у різних дизайнерських рішеннях. Можна комбінувати матеріали або використовувати ковані елементи, можна зупинити свій вибір на елегантних представницьких решітчастих воротах або вибрати відкатні ворота з дерева.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Для заміської території огородженої парканом відкатні автоматичні ворота стануть найоптимальнішим та найнадійнішим рішенням. Ресурс відкатних воріт найбільший серед решти, оскільки механізм який здійснює роботу конструкції найменш вразливим різним ушкодженням. Одним з найважливіших елементів конструкції є несуча рама та фурнітура для воріт. Ці дві основні деталі і визначать, наскільки довго прослужать Вам розсувні ворота. Несуча рама повинна бути виготовлена ​​з високоміцного металу, щоб не деформувати під вагою наповнювача або при сильному поривчастому вітрі. Ми обробляємо раму воріт спеціальним антикорозійним покриттям та дбайливо зачищаємо зварювальні шви. Фурнітуру радимо Вам встановлювати лише перевірених у роботі виробників, тому що основне навантаження при відкритті або закриття воріт лягає саме на неї. Абсолютно всі елементи важливі, і відіграють свою важливу роль у надійності та довговічності конструкції.

Якщо у вас приватний будинок у Києві чи області і є можливість влаштувати на території внутрішнього двору паркування для особистих автомобілів та гостей, ви насамперед звернете свою увагу на те, щоб вільної площі було якомога більше, саме з цієї причини відкатні ворота підійдуть для виконання цієї завдання. Для того щоб їх відкрити або закрити необхідно мати площу, що дозволяє зробити зсув активної частини воріт в будь-яку зі сторін уздовж паркану, таким чином автоматичні розсувні ворота абсолютно не претендують на територію всередині двору, на відміну від інших типів.

Розсувні ворота у Києві: варіанти наповнювача

Укомплектувати начинку несучої рами можна практично будь-яким зносостійким матеріалом до атмосферних факторів. Ми рекомендуємо вибирати надійний перевірений часом наповнювач:

  • Ворота з профнастилу
  • Розсувні ворота із секційної сендвіч панелі
  • Ворота, заповнені алюмінієвими профілями роликової прокатки
  • Ворота розсувні з дерева

Ворота автоматичні відкатні найбільш зручні якщо розмір отвору більше 4 метрів, і вага активної частини воріт великий. Автоматику для воріт необхідно підбирати в залежності від тяжкості та габаритних розмірів конструкції. Ми рекомендуємо використовувати тільки перевірені часом та виробників автоматики для відкатних воріт, що зарекомендували себе в нашій кліматичній зоні. Звичайно ж якість впливає на такий фактор як ціна розсувних воріт, але пам'ятайте завжди, що скупий платить двічі. Автоматика для воріт встановлюється як у комплекті з воротами, так і через деякий час як додаткова опція. Ви однозначно відчуєте зручність у використанні електродвигуна та дистанційного керування.

Ворота відкотів Київ: установка

Не маловажливу роль у загальному успіху має встановлення воріт, так як від неї залежатиме довговічність і якість роботи всіх елементів конструкції. Фахівці монтажники нашої компанії виконають абсолютно будь-які роботи, навіть найскладніші та інші нездійсненні. Для того щоб установка воріт була виконана на відмінно, необхідний якісний вимір конструкції та грамотний розрахунок всіх кріпильних елементів.

Для нас постійні клієнти та добре ім'я є основними цінностями, тому ми не економимо на кріпильних елементах та монтажному обладнанні для воріт.

Наші роботи