Бамбукові ролети в Києві

Цей неймовірний елемент декору прийшов до нас зі східної культури, де бамбук – не лише важлива сировина та будівельний матеріал. Вічнозелений бамбук символізує молодість та здоров'я. За легендами, бамбук обдаровує своєю енергією та життєвою силою всіх мешканців будинку. При цьому у всіх народностей бамбук пов'язаний лише з позитивними моментами. У китайців він уособлює довголіття, в Індії – дружбу, на Філіппінах – щастя.

Бамбукові елементи в декоруванні завжди привертають до себе увагу. Природна краса цього матеріалу дозволяє гармонійно вписати його в будь-який інтер'єр, чи то сучасний дизайн, чи етно-ансамбль. Бамбук - екологічний природний матеріал, який дуже простий у догляді, дуже приємний на дотик і не стомлюючий для очей. Бамбукові елементи в оформленні приміщень – ознака стилю та смаку. Бамбукові ролети на вікнах завжди будуть виглядати помітно і дорого.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Варіанти тканин

 

Дивитись все

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Конструкція бамбукових ролет

Особливістю бамбукових ролетних штор є нижнє розміщення валу. Але, як це не дивно, це надає додаткові можливості для фантазії та дизайну. Вал оснащують декоративним шнуром, завдяки якому здійснюється регулювання бамбукової ролети. Шнур прикрашається дизайнерським грузиком, який можна підібрати, виходячи з особистих уподобань. Ще один варіант кріплення – за принципом римської штори. Обидва знаходять своїх шанувальників, тому що однаково красиві та функціональні. До того ж, бамбукові ролети можна чудово доповнити легкими фіранками з тюлю або комбінувати з бамбуковими елементами декору. Дуже красиві в інтер'єрі довгі бамбукові штори в підлогу, які надають будь-якому приміщенню особливого шарму.

Ви можете замовити бамбукові ролети, і вони вдало впишуться в інтер'єр великого офісу в центрі столиці або маленької квартири. Універсальність бамбука дозволяє запровадити його практично в будь-який стиль інтер'єру. Вони чудово виглядають і на вузькому кухонному вікні, і на великих вікнах спальні.

Переваги ролет з бамбука від компанії "Київ Стиль"

Навіть з функціональної точки зору, бамбук – справді ідеальне рішення для ваших вікон. Цей матеріал:

  • не вигоряє,
  • він природний,
  • міцний,
  • стійкий до дії вологи,
  • неймовірно гарний.

Бамбук чудово затримує сонячне проміння, робить кімнату чи офіс затишніше. Світло, пробиваючись крізь химерне плетіння стебел, розсіюється, приглушується, в результаті в такому приміщенні створюється приємна легка затіненість. Примітно, що крізь тонкі бамбукові полотна добре видно все, що відбувається за вікном. Не дарма рольштори з бамбука вибирають багато провідних світових компаній для оформлення своїх офісів.

Видове різноманіття цього природного матеріалу надає можливість вибрати колір з маси відтінків і малюнків, кожен з яких - неповторний. Адже і різновидів бамбука дуже багато, наприклад, лише в Японії його зростає понад 150 найменувань. Завдяки сучасним технологіям виготовлення бамбукового полотна сьогодні на ринку представлено безліч його зразків. Пропонується як однотонне полотно, так і з візерунком. До того ж, існують різні текстури та рівні прозорості, що досягається за рахунок особливостей типів плетіння та специфічних видів сировини.

Цей матеріал ідеально підходить для дитячої кімнати. Він екологічний та повністю безпечний.

ДЕ ЗАМОВИТИ БАМБУКОВІ РОЛЕТИ У КИЄВІ?

Якщо ви бажаєте придбати бамбукові ролети, зверніться за вказаними телефонами. З вами зв'яжеться менеджер, який у зручний для Вас час надасть для ознайомлення каталог з типами бамбукового полотна, здійснить необхідні виміри та розрахунки. Ви зможете обговорити основні вимоги, які висуваєте до такої штори, включаючи прозорість та особливості керування.

Єдине, про що ви шкодуватимете - чому не замовили бамбукову штору раніше. Адже не дарма цей матеріал цінували багато поколінь народностей сходу. Він справді приносить затишок та спокій живої природи

Наші роботи

Запитання/відповідь