Римські штори з фотодруком

Римські штори з фотодруком – чудовий варіант для тих, хто хотів би створити унікальний інтер'єр у своєму будинку. Гарне зображення, нанесене якісними фарбами на полотно, надає нових акцентів, робить обстановку затишною та оригінальною. Виробники пропонують безліч готових виробів, а деякі дають можливість вибрати зображення для нанесення самостійно.

Римські штори за бажання можна доповнити тюлем і щільною завісою – так у кімнаті буде набагато затишніше. Але, якщо малюнок на полотні виглядає самобутньо і сам собою, то від таких доповнень цілком можна відмовитися. Це завжди стильний елемент інтер'єру, який привертатиме увагу.

Особливості римських штор з фотодруком

Римські штори з фотодруком – це варіант для людей, які не бояться експериментів. Така прикраса для інтер'єру буде дуже оригінальною, можна знайти відповідне зображення для будь-якої обстановки. Чому ж такі штори користуються заслуженою популярністю у дизайнерів?

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 
  • Оригінальність

Стандартний комплект з тюлю і щільної фіранки вже встиг набриднути. А ось свіже рішення у вигляді гарної римської штор – це стильне доповнення до віконної рами. Особливість таких моделей полягає в наявності горизонтальних смуг на полотні, які збираються, якщо підняти його вгору.

  • Багате оформлення

Варіантів зображень дуже багато – дизайнери наносять як складні пейзажі, так і симпатичні зображення кольорів та багато іншого. Покупець може і зробити індивідуальне замовлення з малюнком, що йому сподобався - таких фіранок точно ні в кого не буде!

  • Використання якісної фарби

Багато хто переживає, що яскраві кольори можуть з часом потьмяніти від постійного впливу сонячних променів. Але на полотно наноситься спеціальне покриття, завдяки чому всі відтінки залишаються такими ж яскравими та насиченими. Не потьмяніє зображення і під час прання – штори будуть гарними протягом кількох років експлуатації.

  • Зручна та проста експлуатація

Римські штори можна опускати та піднімати на певний рівень, а також і фіксувати полотно. Монтаж відбувається швидко і просто: приєднати карниз до віконної рами або до стелі не складно.

  • Легкість

При пошитті римських штор використовують легку, але щільну тканину. Занавіска, що вийшла, добре прилягає до скла, не займаючи простір в кімнаті. Візуально приміщення виглядає просторішим і світлішим.
Тканина підібрана таким чином, щоб вона пропускала оптимальну кількість денного світла, але в жодному разі не яскраве сонячне проміння.

Штори з фотодруком: оригінальне рішення для інтер'єру

Римські штори з фотодруком – стильний та функціональний декор. Він відрізняється зручністю в процесі експлуатації:

  • можна додати автоматичне керування з приводом;
  • догляд максимально простий: досить іноді пилососити полотно, а при серйозних забрудненнях краще здавати його в хімчистку;
  • тканина витримує суттєві навантаження.

Також Ви можете замовити в нашій компанії безліч рулонних штор, у тому числі і з фотодруком

Наші роботи

Запитання/відповідь