Жалюзі плісе

Легкий французький шарм з ноткою кокетства, витонченість та елегантність – все це подарують інтер'єру жалюзі плісе. Як не дивно, винайшли такий витончений функціональний елемент німецькі дизайнери наприкінці минулого століття. У цей період архітектура нашої країни починає уникати однотипних радянських форм, що приїлися, тому новинку відразу ж оцінили любителі індивідуального підходу до оформлення приміщень. Компанія "Київ Стиль" пропонує придбати жалюзі - плісе у Києві за цілком прийнятними цінами, які будуть доступні для бюджету будь-якої родини.

Конструкція жалюзі плісе

Така зручна конструкція може розміщуватися на будь-яких поверхнях, кріпитися на стіну, на вікно або безпосередньо в отвір. Її особливий функціонал дозволяє використовувати штори-плісе для оформлення:

  • мансардних вікон,
  • вікон зимового саду,
  • похилих вікон.

Що ж собою є ця конструкція?

Штора - плісе виготовляється із спеціальної плісованої тканини, стійкої до прямих сонячних променів та вологи. Ширина смужки плісе може змінюватись, і за рахунок цього такі штори можна розміщувати на вікнах будь-якого розміру та будь-яких, у тому числі і нестандартних форм. Найчастіше вони мають ширину смужки 20 або 50 мм.

Системи з широкою смужкою використовуються для великих віконних отворів, що досягають у промірах понад 4 метри. Вузькі застосовуються повсюдно.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Штори - плісе неймовірно виглядають на арочних вікнах, розкриваючись справжнім віялом. Вони можуть бути декором для банкетних або актових залів, для яких характерні вікна нетипових форм. Важливо, що штори-плісе можна замовити у виконанні "День-ніч", про нього ви можете прочитати докладніше на нашому сайті.

На окрему увагу заслуговує механізм штори - плісе. Вони мають два карнизи - верхній та нижній. Такі жалюзі можуть зрушуватися відразу з двох сторін, дозволяючи регулювати прозорість вікна та рівень освітлення.

Надійний пружинний механізм утримує жалюзі від різкого ковзання, дозволяючи їм рухатися по напрямних плавно і безшумно, а складна підтримуюча драбинка надійно утримує форму штори. Тканина зі спеціальним просоченням, що запобігає вицвітанню, гниття, утворення грибка, що робить її стійкою до вологи, деформації та ультрафіолету, дуже міцна і довговічна. Ми працюємо з перевіреними європейськими виробниками, які представляють свою продукцію на ринку багато років, тому впевнені як наші вироби.

Механізм управління

Такі жалюзі можуть керуватися за допомогою ланцюжка, шнура чи електроприводу. Зрозуміло, ручне керування використовується для штор невеликого розміру. На великі полотна слід встановити автоматику. Автоматичне управління слід встановлювати і на стельових шторах, почасти це впливає на довговічність їхньої служби. Такі жалюзі можуть керуватися пультом або настінним перемикачем.

Багатий асортимент тканин дозволяє вибирати будь-який відтінок або фактуру, однотонні тканини або з малюнком, тонкі або щільніше. Крім цього, пропонується багато видів та відтінків профілю - пофарбованого або ламінованого. Для штор з ручним типом управління можна підібрати ошатні дизайнерські грузики.

Жалюзі - плісе представлені на ринку в преміум та економ-класі. Для систем преміум-класу характерний активний робочий механізм, незалежно від форми отвору. В економ-класі жалюзі складних форм статичні, грають, швидше, роль дизайнерського елемента.

Догляд за жалюзями плісе

Штори - плісе досить легкі у догляді. Вони витримують і вологе прибирання, і звичайний пилосос. А краще придбати спеціальну щітку для жалюзі.

Якщо ви зупинили свій вибір на шторах-плісе, зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті. Ми зможете ознайомитися з різноманітністю пропонованих тканин, фурнітури та вибрати тип керування.

СТИЛЬ - НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО ДОРОГО. СТИЛЬ - ПРОСТО КРАСИВО!

Наші роботи

Запитання/відповідь

Штора - плісе виготовляється із спеціальної плісованої тканини, стійкої до прямих сонячних променів та вологи.  Ширина смужки пліссе може змінюватись, і за рахунок цього такі штори можна розміщувати на вікнах будь-якого розміру та будь-яких, у тому числі і нестандартних форм.  Найчастіше вони мають ширину смужки 20 або 50 мм.

Системи з широкою смужкою використовуються для великих віконних отворів, що досягають у промірах понад 4 метри.  Вузькі застосовуються повсюдно.

На окрему увагу заслуговує механізм штори - пліссе.  Вони мають два карнизи - верхній та нижній.  Такі жалюзі можуть зрушуватися відразу з двох сторін, дозволяючи регулювати прозорість вікна та рівень освітлення.

Така зручна конструкція може розміщуватися на будь-яких поверхнях, кріпитися на стіну, на вікно або безпосередньо в отвір.  Її особливий функціонал дозволяє використовувати штори-плісе для оформлення:

  • мансардних вікон,
  • вікон зимового саду,
  • похилих вікон.

Жалюзі пліссе можуть керуватися за допомогою ланцюжка, шнура або електроприводу. Зрозуміло, ручне керування використовується для штор невеликого розміру. На великі полотна слід встановити автоматику. Автоматичне управління слід встановлювати і на стельових шторах, почасти це впливає на довговічність їхньої служби. Такі жалюзі можуть керуватися пультом або настінним перемикачем.

Звісно! Багатий асортимент тканин дозволяє вибирати будь-який відтінок або фактуру, однотонні тканини або з малюнком, тонкі або щільніше. Крім цього, пропонується багато видів та відтінків профілю - пофарбованого або ламінованого. Для штор з ручним типом управління можна підібрати ошатні дизайнерські грузики.