Ламельні перголи в Києві

Ви шукаєте сучасне та стильне рішення для покриття тераси вашого будинку чи літнього майданчика кафе, готелю, підприємства?  Замовити перголу алюмінієву у Києві можете у нас на сайті.  Ламельні перголи не вимагають особливого догляду, довговічні та є надійним способом покращити зовнішній вигляд вашого відкритого простору за будь-яких погодних умов.  Наші перголи виготовляються на замовлення за індивідуальними специфікаціями, тому їх площа може варіюватися від 5 м² до 200 м², щоб задовольнити будь-які потреби приватних осіб або власників бізнесу.  Ви також можете вибрати з кількох типів конструкцій, дизайну полотна, бічних панелей та різних рішень з автоматизації.

Які функціональні особливості мають ламельні перголи?

Ламельні або, як їх ще називають, біокліматичні перголи можуть бути пристосовані до будь-якого архітектурного задуму – вже існуючого об'єкта, нового будівництва чи реконструкції. 

Ламельні перголи міцні та естетично досконалі, купити перголу біокліматичну можна на сайті, передзвонивши за номером телефону, або через блок оформлення замовлення, яке знаходиться ліворуч.  Їхня основна мета - захистити вашу терасу, одночасно створюючи новий житловий простір за межами вашого будинку.

Ламельні перголи є останньою тенденцією в області алюмінієвих садових конструкцій.  Їх перевага - ламельний дах, що обертається.  Вона діє як бар'єр від дощу, а також дозволяє регулювати кількість сонця та вентиляцію, тим самим забезпечуючи свіже повітря усередині будівлі.  Ламельна конструкція – це найкраще поєднання використання природної енергії та будівельних матеріалів для досягнення максимального комфорту.

Ламельна пергола з регульованими планками - це запатентований захист для терас, що поєднує форму і функціональність:

  • “Біокліматична” технологія забезпечує захист та оптимізує вашу житлову площу, оскільки її можна регулювати в залежності від напрямку сонця, ви також можете створити вентиляцію під час спеки та навіть знайти укриття від екстремальних умов (дощ, сніг, вітер).
  • Рухомі сонцезахисні козирки, маркізи на даху, жалюзі та інші елементи керуються дистанційно для максимального комфорту.
  • За допомогою алюмінієвих ламелів біокліматична альтанка миттєво підлаштовується під сонячне світло, що змінюється, вручну або за допомогою дистанційного керування.
  • Всі наші алюмінієві профілі відповідають міжнародним стандартам – продукція має тривалий термін служби та бездоганну обробку, що також підтверджується тривалою гарантією.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Технічні характеристики біокліматичних пергол від компанії Київ-Стиль.

Весь профіль цільнотягнутий алюмінієвий - виготовлений методом екструзії на заводі Алюпол (який входить до складу холдингу «Група Кенти С.А.» – лідера алюмінієвої промисловості у Польщі та Центральній Європі).  Алюмінієвий профіль сплав EN-AW-6060 T66.

Алюмінієвий профіль «Група Кенти С.А.»

Фарбування в будь-який колір RAL (K7) мат або глянець.

Перед фарбуванням профіль проходить хімічну обробку (пасивування) це дуже важливий етап у технології фарбування без цього процесу говорити про якість або довговічність покриття немає жодного сенсу.

Фарбування ламельної перлоги в будь-який колір RAL (K7) мат або глянець

Мотор ESSMANN М9 1000N Німеччина

Мотор ESSMANN М9 1000N  для маркізи з алюмінію

Ламель

Конструкція ламелі

Стійка

Стійка

Несучий профіль периметра

Несучий профіль периметра

Консолі (кронштейни кріплень): цільнотянутий алюмінієвий профіль, обробленнийна станках з ЧПУ

Кріплення стійок (підлога)

Варіант А

Кріплення перлоги з поворотними ламелями

 

Варіант Б

Кріплення стійки ламельної перлоги

Кріплення стійок (короб)

Варіант А

Кріплення стійки короба алюмінієвої перлоги

 

Варіант Б

Кріплення стійки короба ламельної перлоги

Стіновий кронштейн

Стіновий кронштейн ламельної перлоги

Наші роботи