Вертикальні маркізи з падаючим ліктем

Маркіза - це елемент зовнішнього декору, який добре гармонує з усіма стилями в архітектурі. Головне завдання таких конструкцій – захист від сонячних променів, дощу та пилу. Існує маса варіантів оформлення, які відрізняються формою, розмірами та стилем. Так маркізи з ліктем, що падає, призначені для захисту вікон або терас від зайво сліпучого денного світла.

Переваги маркіз з падаючим ліктем

Маркіза - це зручний елемент екстер'єру, який корисний для людини у будь-якому випадку:

 • захищають внутрішнє приміщення від прямих променів світла;
 • не перешкоджають проникненню повітря та розсіяного світла в кімнату;
 • енергозбереження - теж завдання маркіз з ліктем, що падає, вони захищають кімнату від перегріву, а отже зменшує витрати на кондиціювання приміщення.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Якщо маркіза є прикрасою магазину, кафе або ресторану, то вона може привертати увагу потенційних відвідувачів. А для таких закладів приємний зовнішній вигляд дуже важливий, адже від нього залежить потік клієнтів, підтримка іміджу. Популярні затемнюючі маркізи в будинках та офісних приміщеннях. Тому що вони не дають з'явитися відблиску від моніторів комп'ютера або ноутбука, що робить роботу комфортнішою.

Маркізи з ліктем: що це?

Маркізи з падаючим ліктем є нахиленим полотном, кут віддалення від стіни змінюється від 90 до 160 градусів. Положення маркізи можна легко змінювати, залежно від системи керування, робиться це:

 • вручну;
 • за допомогою автоматизованого механізму.

Так ви можете регулювати рівень видимості вулиці та попадання світла до кімнати. Такий різновид маркіз має ряд своїх переваг:

 • компактність виробу;
 • служать доповненням до архітектури будівлі;
 • легко здійснити монтаж на будь-якій стіні;
 • виглядають стильно, додають затишну атмосферу.

Види маркіз з таким механізмом поділяються на кілька категорій:

 • касетні - повністю ховаються в короб у зібраному вигляді;
 • напівкасетні - зашита є тільки зверху і з боків;
 • відкриті - згорнуте полотно залишається видимим у будь-якому випадку.

Тканина, яка використовується в маркізах, не промокає і не псується за впливом фактора з навколишнього середовища. Але, тим не менш, відкрита система стане непридатною швидше, ніж інші, тому що на неї впливатимуть фактори з навколишнього середовища. Колірна гама тканин не обмежується одним кольором, кожен виробник пропонує свою лінійку відтінків та візерунків. Тому вам надано широкий вибір, який відповідає вашим вимогам і цілям. Правильно підібравши кольори, можна створити композицію, яка привабить клієнтів у ваш бутік чи ресторан.

А якщо ви вибираєте маркізу для дому, то головне, на що ви повинні спиратися, це створення затишної атмосфери. Популярні контрастні поєднання, яскраві візерунки, геометричні фігури. Так за допомогою маркіз ви створите унікальний екстер'єр будівлі, розбавивши його новими фарбами та ідеям

Наші роботи

Запитання/відповідь