Римські штори Блек Аут

Навіщо нам потрібні штори? Безперечно, щоб захищати приміщення від спекотного та яскравого сонця, забезпечувати комфортну приватну обстановку в пізній час доби. Використання сучасних штор – раціональний підхід до організації житлового, торгового та офісного простору. Основну увагу покупець приділяє римським шторам блек аут (black-out). Їхньою головною особливістю є використання світлопроникної тканини з мінімальним проходженням сонячного світла. Такий формат має низку переваг:

  • Високий рівень захисту проти ультрафіолету, прямих сонячних променів, які можуть викликати дискомфорт.
  • Тканина виготовлена з міцного сатинового плетіння з додаванням вогнетривкого волокна. Такий матеріал не деформується, має гладку фактуру, яку просто доглядати. Штори не насичують запахи та вологу.
  • Захист від займання та вицвітання. Виключено ризик займання, тому такий формат забезпечить безпечні умови життєдіяльності. У разі постійного сонця матеріал не знебарвлюється.
  • Надійність. Високі зносостійкі властивості дарують користувачеві тривалий термін служби виробу, його привабливий товарний вигляд протягом порядку 5-7 років.
  • Звуко- та теплоізоляція. Римські штори частково компенсують звукові хвилі з боку вулиці, а також чудово захищають від протягів. Завдяки щільній, але легкій структурі, матеріал забезпечує надійний бар'єр із зовнішнім середовищем.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Ключові відмінності римських штор блек аут

Штори такого формату по праву вважаються лаконічними і універсальними в плані оформлення інтер'єру. Стильний дизайн дозволяє підлаштуватись під будь-яку обстановку приміщення.

Характеристики тканини дозволяють створювати комфортний мікроклімат та приватну обстановку цілий рік. Крім того, ви можете підібрати штори незалежно від габаритів ваших вікон.

Деякі моделі комплектуються автоматичним приводом керування. За допомогою спеціального пульта можна регулювати ступінь відкриття та закриття, що значно полегшує експлуатацію.

Види та провідні виробники римських штор black-out у Києві

Деякі покупці відзначають римські штори наступних брендів, завдяки їх високій якості складання та широкому модельному ряду:

  • JUNKERS & MULLERS (Німеччина)
  • CALCUTTA (Бельгія)
  • COULISSE (Голландія)
  • ALMEDAHLS (Фінляндія).

Але більшість віддають перевагу римським шторам українського виробництва на замовлення. Співвідношення «ціна=якість», великий асортимент, індивідуальний підхід до замовника — такі переваги пропонує компанія Київ Стиль. Ми пропонуємо римські штори блек аут різного ступеня світло проходження, щільності, стилістики, розмірів, а також додаткових аксесуарів. З нами покупець отримує індивідуальний підхід із можливістю виклику професійного замірника, а також установки.

Гарантія на виконані роботи складає 1 рік.

Середній термін виконання замовлення – 2-7 робочих днів

Наші роботи

Запитання/відповідь