Розпашні ворота в Києві

Розпашні ворота - це перевірений часом тип воріт, який встановлюється повсюдно через простоту і дешевизну. Тим не менш, сучасні технології внесли свій внесок. Громіздкі конструкції, що захлопуються з гуркотом і насилу, залишилися в минулому.

Насамперед зміни торкнулися найбільш вразливих частин воріт. Нові технології дозволяють виключити такі фактори, як провисання та пошкодження полотна через вплив навколишнього середовища. Прогрес дістався і систем оснащення воріт. Наприклад, дуже популярною стала установка автоматики, встановлення якісної фурнітури та запірних механізмів, зручних функціональних приводів. За рахунок порівняно невисокої вартості виготовлення воріт, ви можете вкласти кошти в якісні сучасні матеріали.

У цьому типі воріт найлегше проводити заміну будь-яких елементів. Крім того, через різноманітність матеріалу замовник може не обмежувати фантазію в частині декору. Різноманітність стилів оформлення воріт вражає. Цей тип воріт часто прикрашають кованими елементами, надаючи їм неповторного стилю.

Особливо популярні за містом та ідеально підходять для встановлення на проріз з обмеженнями по ширині. Дві стулки по обидва боки кріпляться на стовпи, що несуть, за допомогою потужних петель таким чином, щоб навантаження було розподілене в рівних пропорціях. Стулки воріт складаються з алюмінію або сталі, в свою чергу заповнюються будь-яким відповідним вашим вимогам матеріалом: профнастилом, деревом, алюмінієм, піно заповненою панеллю або іншою речовиною.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Заповнення воріт здійснюється як усередині рами (у разі вбудованого монтажу) так і з зовні (накладний монтаж). І в тому і в іншому випадку наповнення та конфігурація може бути різною, що впливає на такі показники як ціна воріт Київ та їх надійність.

У Києві та області найчастіше замовляють встановити розпашні ворота з профнастилу, оскільки цей матеріал практичний та недорогий за вартістю, а також конструкція має невелику вагу. Вищезазначені фактори мають важливе значення для довговічності воріт та вибору додаткових опцій, таких як автоматика. Чим менша вага, тим відповідно дешевше автоматика, що не маловажливо для економ сегменту.

Розсувні ворота з алюмінію та дерева у Києві

Для цінителів якості та сучасних технологій ми пропонуємо розпашні ворота з алюмінію та дерева, виготовлені у Києві на заводі Алютех (alutech). Абсолютно всі комплектуючі елементи конструкції та заповнення розстібних рам алюмінієвих воріт виготовлені на виробництві з дотриманням екологічних вимог та європейських стандартів якості. Для того щоб забезпечити безпеку встановлюються міцні німецькі петлі із прихованою системою захисту та автоматика. Деталі конструкції цих воріт легко міняти при механічному пошкодженні, не знімаю ворота повністю. Провисання стулок виключено, оскільки вони з'єднані трьома секційними петлями, які мають високий ступінь надійності.

Переваги воріт Київ:

  • не провисають стулки
  • захист від несанкціонованого проникнення
  • не піддаються корозії та стійкі до атмосферних факторів
  • екологічно безпечні

Електроприводи для воріт бувають двох основних типів

Автоматика для воріт тільки високої якості від кращих європейських виробників. Для воріт існує кілька видів автоматичного обладнання. Ми пропонуємо вашій увазі тільки ті бренди, в надійності яких ми впевнені і можемо гарантувати їхню роботу протягом щонайменше 5-ти років. На це пішли роки роботи в Києві та Київській області, адаптація систем автоматизації та вузлів конструкції так, щоб вони були бездоганними.

Для воріт, як і для інших видів виготовляється хвіртка. Вона буває як окрема, так і вбудована в одну з активних стулок. Для того щоб встановити ворота з хвірткою, необхідно вибрати тип і матеріал заповнення, в цих випадках ми рекомендуємо приїхати в офіс або викликати майстра із зразками за адресою монтажу.

Наші роботи