Автоматичні рулоні штори в Києві а області

Автоматичні рулонні штори у Києві на великі вікна – оптимальний варіант для просторих приміщень. Такі стильні ролети дозволяють створити елегантний дизайн, який залишатиметься актуальним навіть за кілька років. Зручні в експлуатації моделі забезпечать комфорт та затишок у будь-яких умовах.

Рулонні штори гарно виглядають в офісах, бізнес-центрах, будинках з панорамним склінням – достатньо лише підібрати оптимальний варіант для будь-якої обстановки. Гармонійне поєднання кольорів та мінімалістичний дизайн зроблять ролети родзинкою інтер'єру: вони не візуально крастимуть простір, як стандартні штори.

 • Автоматичні рулонні штори оснащені спеціальним приводом, який дозволяє їх відкривати та закривати.
 • Достатньо лише натиснути на спеціальну кнопку, щоб у кімнаті стало оптимально світло.
 • Для великих вікон розробляються моделі на міцних валиках, які можуть витримувати великі навантаження від 65 мм в діаметрах.
 • Якщо скління досягає 3-4 м у довжину та ширину, то найкраще звернути увагу на моделі з декількома валами. Це дозволить рівномірно розподілити велику вагу, завдяки чому штори виглядатимуть акуратно.

Які переваги автоматичних рулонних штор на вікна?

Автоматичні рулонні штори в Києві відрізняються рядом переваг:

 • Виконані із міцної щільної тканини. Завдяки цьому вони пропускають достатньо денного світла, але при цьому захищають приміщення від негативного впливу ультрафіолетових променів.
 • Кріпляться на міцні кронштейни: вони залишаються у необхідному місці, не завдаючи дискомфорту у процесі використання.
 • Дуже прості в експлуатації: наявність приводу дозволяє в автоматичному режимі опускати та піднімати полотно до необхідного рівня, що дуже зручно.
 • Догляд за ролетами не займає багато часу і зусиль: тканина покрита спеціальною речовиною, яка відштовхує забруднення та вологу. Вони залишаються чистими протягом довгих років.
 • Незважаючи на вплив прямих сонячних променів, штори залишаються яскравими та стильними протягом довгих років: їхнє забарвлення не вигоряє.

Моделі оснащуються спеціальними мініатюрними подушечками, які мінімізують шум від дотику нижньої частини стіни. Полотно захищає від надто яскравого світла, що може заважати людині, а також від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Варіанти тканин

 

Дивитись все

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Як відбувається встановлення автоматичних рулонних штор?

Система автоматичних рулонних штор така сама, як і у рулонних штор класичного відкритого та касетного закритого типів. Відмінність полягає лише у способі намотування тканини на вал. Такі рулонні штори не скручуються механічним шляхом, а їх включає/вимикає електричний привід, що виконує цю роботу.

Електропривід та електроприймач у рулонних шторах захований у профільній трубі, яка розташовується у верхній частині штори. Профільна труба легко кріпиться до будь-яких укосів, стелі або стін. Приймач вловлює сигнал пульта, для керування шторами дистанційно.

 1. Перед початком роботи майстер оцінює масу полотнища. Якщо тканина важка, а діаметр труби, на яку вона намотується, невеликий, стінки труби можуть деформуватися, що призведе до поломки.
 2. Після цього майстер прикладає штору разом з кронштейнами до місця монтажу, намічає точки кріплення. Просвердлює отвори для кріплення одного з кронштейнів, того, який розташований з тієї ж сторони, де електричний привід і закріплює його шурупами.
 3. У кронштейн вставляє верхню трубу електроприводу. Вирівнює конструкцію за допомогою рівня. Вставляє інший кронштейн та розмічаємо місце встановлення. Свердлить отвори під другий кронштейн, який розташовується з боку гільзи, спочатку наживляє на один шуруп. Трубу вставляє перший кронштейн тією стороною, де встановлений електропривод, а гільзу з іншого боку труби в другий кронштейн і прикручує його нижню частину.

Які терміни виготовлення та монтажу штор на мансардні вікна в Києві?

 • Терміни виготовлення автоматичних рулонних штор в Києві від 1 (одного) дня за наявності потрібної тканини на складі. Якщо необхідна тканина відсутня на складі, то термін виготовлення збільшується до 5 (п'яти) робочих днів, так як тканину необхідно замовити у виробників.
 • Гарантія на автоматичні рулонні штори - 2 роки (механізми управління, тканина, ланцюжки, з'єднувачі), на пластикові деталі (у тому числі гарантія від втрати кольору та/або жовтизни) - до 5 років, на роботи з монтажу - гарантія 1 рік.
 • Монтаж не входить у вартість автоматичних рулонних штор і оплачується окремо, вартість монтажу становить 50-100 грн в залежності від розмірів рулонних штор та типу систем та механізмів (касетні, відкриті, автоматичні, бамбукові тощо).

Чому варто вибрати автоматичні рулонні штори?

Автоматичні рулонні штори – гармонійне та витончене рішення, яке знайде своє місце в будь-якому інтер'єрі. Вони досить прості у монтажі: займе лише кілька хвилин. Привід дозволить дистанційно керувати полотном: його можна буде опускати та піднімати одним натисканням кнопки.

 • Моделі зручні у використанні: достатньо лише самостійно вибирати положення ролет.
 • Забезпечують повноцінний захист від ультрафіолетових променів.
 • Гармонують із будь-яким оформленням інтер'єру в цілому.
 • Оснащені надійним приводом для тривалої роботи у будь-яких умовах.

Як замовити автоматичні рулонні штори у Києві від Київ Стиль?

Етапи замовлення автоматичних рулонних штор у Києві:

 1. Дзвінок або заявки через сайт. Ми оперативно опрацюємо Вашу заявку протягом однієї години, уточнимо всі необхідні деталі, а також за необхідності проконсультуємо Вас та допоможемо з вибором необхідної продукції.
 2. Виїзд майстра. Для проведення необхідних вимірів на Ваш об'єкт прибуде наш майстер-замірник, який додатково проконсультує Вас, проведе презентацію продукції, а так само підбере оптимальний варіант саме для Вас.
 3. Укладання договору. При укладанні договору ми передбачаємо вказівку всіх термінів виготовлення, доставки і монтажу продукції, а також вказуємо фіксовану ціну за продукцію.
 4. Доставка та монтаж. У зазначені терміни на Ваш об'єкт доставлять готову продукцію, а наші кваліфіковані майстри допоможуть Вам з установкою та монтажем
Наші роботи

Запитання/відповідь