Прозорі рольставні зі скла в Києві

Оформлення фасаду з використанням прозорих ролет — нова тенденція, яка має ряд своїх переваг. Рольставні зі скла відрізняються прозорою конструкцією, через яку проникає денне світло і створюється зорова легкість в оформленні будівлі. Дані конструкції застосовуються для закриття вікон та дверей, як і звичайні жалюзі з металу, але з більш полегшеного модернізованого матеріалу. Останнім часом прозорі ролети стали популярними не лише серед власників приватних заміських будинків та котеджів, але й власників автомийок, сервісних центрів, автостоянок, торгових центрів, магазинів одягу тощо.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Прозорі рольставні зі скла: їх особливість та переваги

Порівняно з конструкціями із пластику та металу, скло повністю прозоре, що дозволяє денному світлу проникати у приміщення без необхідності додаткового освітлення. До того ж власник може розглянути, що відбувається всередині приміщення, без необхідності відкривати рольставні.

    → Міцність. Як можна спочатку подумати, скло - сам по собі тендітний матеріал. Але завдяки спеціальному покриттю у вигляді тонкої плівки, матеріал не кришиться під впливом ударів і не боїться подряпин, перепадів температур.

    → Стійкість до впливу зовнішніх факторів. Користувачеві гарантовано тепло- та шумоізоляцію, захист від попадання вологи, пилу з вулиці.

    → Практичність у використанні. Прозорі рольставні працюють на кшталт жалюзі з наявністю спеціального механізму. Автоматична система закручує лист у компактний рулон, який заїжджає всередину короба. Такий формат гарантує швидкість у відкритті та закритті, а також відсутність сторонніх шумів.

Сучасний дизайн та надання будівлі візуальної легкості. Рольставні зі скла створять неповторний зовнішній вигляд будівлі і гармонійно виглядатимуть на тлі фасаду в класичному та сучасному стилі.

Користувач може вибрати необхідний розмір виробу, залежно від площі вікон та дверей. Автоматичне керування зручне у щоденному користуванні, порівняно з механічним відкриттям та закриттям. Електропровід високої якості гарантує стабільність у роботі без збоїв. У разі відключення живлення та збою в системі, користувач зможе виконати ручне відкриття та закриття рольставні.

Наші роботи

Запитання/відповідь