Москитні сітки на двері в Києві

Компанія «Київ Стиль» виготовляє москітні сітки різних видів. Ми співпрацюємо тільки з визнаними лідерами у сфері виробництва комплектуючих для продукції, що випускається нами. Це дозволяє нам пропонувати широкий асортимент москітних сіток високої якості та надійності. Якщо вам необхідні москітні сітки на двері, ви зможете зробити замовлення на їх виготовлення, доставку, монтаж та подальше гарантійне обслуговування.

Конструкція москитної сітки дверної складається з рамки, виконаної з більш потужного, ніж для пластикових вікон, алюмінієвого профілю. Це пояснюється більшою площею дверей та частотою відчинень. На цю рамку-стулку кріпиться полотно сітки. У готовому вигляді стулка на невеликих петлях встановлюється на ту частину коробки вхідних або балконних дверей, що є протилежною відчиненню. У закритому положенні дверна москітна сітка утримується на клямках, як правило, магнітного типу. Сітка легко демонтується на зиму і в процесі експлуатації не потребує особливого догляду.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Москітні сітки на двері в Києві та області.

Ви також зможете замовити москітні сітки на двері в Києві та області. Усі моделі протимоскітних дверей оснащені петлями, мають жорстку раму, посилену поперечною перегородкою (імпостом). Наявність магнітів забезпечує надійний притиск стулки і не дозволяє відкриватися при вітрі. Такі двері дають змогу легко провітрювати приміщення в жарку або задушливу погоду.

При цьому конструкція відрізняється легкою вагою та зручною формою. Компанія «Київ Стиль» пропонує москітні сітки на двері у передмісті: Бровари та Бориспіль. Встановити їх можна також на вхідні, балконні, терасові та інші двері та в будь-який дверний отвір.

Наші роботи