Балконні двері з ПВХ у Києві

Балконні двері виготовляються із металопластику білого кольору та ламенуються під дерево залежно від необхідності. Балконні двері використовуються за своєю для монтажу на балконі, а також усередині приміщення як міжкімнатні. Балконні двері виготовляються з профілю (ПВХ) EURO 60, EURO 70, що позначає ширину стулки, та комплектуються сталевим армуванням та балконною фурнітурою. При необхідності, коли балконні двері використовують як міжкімнатні або вхідні в стулку, встановлюється натискний гарнітур із замком, коротким або довгим (рейковим) з кількома точками притиску.

 

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Балконні двері, ідеальні для приватних будинків та квартир у багатоповерхових будинках у місті Київ. Для виготовлення балконних дверей використовується профіль REHAU (рехау) та профіль KBE, перевірений часом.

Термін виготовлення балконних дверей у Києві залежить від сезону та завантаженості виробничих ліній, як правило влітку ми виготовляємо вікна за 2 робочі дні (білого кольору), 4 робочі дні (двостороння ламінація), 7 робочих днів (одностороння ламіація). Найбільший термін виготовлення з односторонньою ламінацією під дерево (золотий дуб) пов'язаний з тим, що конструкція повинна висохнути та набути відповідного всім виробничим стандартам та нормам вигляду.

Замовити балконні двері у компанії "Київ Стиль" просто! Телефонуйте завжди готові допомогти, навіть у найскладнішій ситуації.

Наші роботи