Гаражні секційні ворота серії Classic (Алютех)

Давно пішли в минуле розпашні ворота. Їх змінили секційні гаражні ворота. Лідером виробництва таких воріт стала компанія «Алютeх». Серед споживачів потрібні секційні гаражні ворота серії Classic Київ. Вони хороші в експлуатації навіть у найжорсткіших умовах, невеликого розміру (підходять під будь-який гараж), якісні, міцні, безпечні та економічні.

Основні параметри гаражних секційних воріт Classic доступних на продаж у Києві:

 • Помірна вартість.
 • Для холодного клімату та високої вологості. Для України та Києва такі ворота мають гарний запас міцності, що підвищує термін їхньої експлуатації.
 • Для опалювальних приміщень. Добре ізолюють приміщення та заощаджують ресурси на опалення гаража.
 • Міцна базова конструкція, розрахована на тривале використання.
 • Надійна система захисту та безпеки у стандартному комплекті воріт.
 • Хороша ізоляція приміщень (тепло-, вітро- та звукоізоляція, захист від протягів).
 • Різноманітність варіантів монтажу.
 • Доступна та докладна документація.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Сендвіч панель в серії гаражних воріт Classic у Києві

Гаражні секційні ворота «Алютeх» Classic Київ виготовлені з товстих (45 мм) сендвіч панелей, які надійно захищають внутрішнє приміщення від зовнішніх впливів та зберігають тепло.

Зовнішні пластини панелей виконані з гарячеоцинкованої сталі 0,4 мм із полімерним покриттям. Контур панелей герметичний (ущільнювач EPDM збоку та вгорі), знизу 2х пелюсткова поліуретанова вставка з повітряним зазором. Все це мінімізує корозію та підвищує зносостійкість.

Сталеві листи кожної секції надійно скріплені шурупами. Це надає панелям високу стійкість до вітру (клас 4) і захист від розшарування при контрасті температур.

Внутрішнє наповнення панелей щільним (46 кг/м3) пінним поліуретаном дає хорошу звукоізоляцію (клас А) та низьку повітропроникність (клас 2). До того ж підвищується теплоізоляція (коефіцієнт опору теплопередачі воріт - 1,0 м? C ° / Bт).

Зовнішнє оздоблення воріт

Гаражна секційна брама «Алютeх» серії Classic Київ декорується 5 видами фактур:

- Вузька S-,
- середня М-,
- широка L-гофри;
- мікрохвиля,
- Фільонка (у вигляді касетки).

Без додаткової плати доступні 10 базових кольорів за каталогом RAL та 3 кольори під дерево (чорний дуб та золотий, вишня).

Панелі бувають із тисненням Woodgrain (зріз дерева) або гладкі. В окремий сервіс входить фарбування за шкалою кольорів RAL.

Технічні характеристики воріт «Алютeх» серії Classic у Києві.

Система балансування полотна воріт із дуплексними пружинами розтягування (пружина у пружині). Вона унікальна кожної позиції воріт (індивідуальний розрахунок).

Ворота розраховані для вологого середовища, тому роликові кронштейни та петлі виконані з нержавіючої сталі AISI 430, кутові стійки та напрямні оцинковані (товщина захисного шару до 22 мкм).

Пружинний механізм має запас 25 тис. парних кроків «відкриття-закривання». Для гаражної брами це дуже хороший резерв.

Розміри воріт із пружинами розтягування по максимуму: ширина 3500 мм при висоті 3085 мм; для торсійних воріт: ширина 6000 мм за тієї ж висоти. Цей діапазон можна проходити з кроком 5 мм до верхньої межі.

Ворота Алютех Classic Київ знаходяться у повній відповідності до європейських стандартів безпеки та якості (РЄ: 12424-12426, 12604, 12453).

Безпека понад усе: у гаражних воротах успішно реалізовані системи захисту від падіння полотна (через особливі храпові муфти), від затискання рук і пальців. Використовуються надійні страховки під час обриву троса чи пружини.

Варіативність монтажу воріт у проріз (10 способів) дає можливість встановлення приміщення різної конфігурації (min розмір перемички 100 мм).

СЕРВІСНИЙ ФУНКЦІОНАЛ

Для секційних гаражних воріт серії Classic Київ можливі доповнення:

 • система балансування з торсіонними пружинами на валу (для воріт до 3500 мм);
 • електроавтоматика із системою розблокування;
 • підсилювачі для торсійних воріт (виключають температурну деформацію);
 • дверцята в полотні або збоку з будь-яким порогом;
 • панорамне скління полотна (для торсійних воріт) та вікна;
 • замикаючі системи;
 • різні заглушки: панельні, хвіртові, віконні.
Наші роботи