Механічні ролети на вікна та двері

Ролети або як їх ще називають рольставні використовуються для захисту вікон від зовнішніх факторів таких як шум, штормовий вітер, сонячне світло, а також антивандальний захист, який є основною функцією ролет. захисні ролети використовуються як елемент захисту і як елемент декору зовнішньої частини фасаду будівель. Для виготовлення захисних ролет Київ використовується алюмінієвий профель виробництва alutech і doorhan, ці бренди є найкращими виробниками екструдованих алюмінієвих профілів на території Євразії, і на наш погляд ідеальні у співвідношенні ціна-якість.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Алюмінієвий профіль для виготовлення захисних ролет у Броварах використовується трьох основних видів - пінозаповнений, екструдований посилений мі звіт. Профілі для рольставні в свою чергу діляться по ширині на кілька видів: 39, 45, 55, 77, кожен із цих профілів має свою жорсткість і кооперацію опору зовнішнім факторам. Захисні ролети мають безліч різних кольорів за системою RAL, найпопулярніший колір білий та коричневий.

Механічне керування для ролет - надійний, безвідмовний спосіб керування, який зарекомендував себе за більш ніж 15 років експлуатації і вважається довговічним. Механічне управління для захисних ролет у свою чергу має кілька типів:

  • зовнішнє - механічна пружина/ключ.
  • внутрішнє – механічна пружина/інерційна котушка.

Замовити механічні ролети в Києві просто-термін виготовлення 2 робочих дні, монтаж однієї стандартної конструкції на кухонне вікно за часом займає не більше 1 години.

Наші роботи

Запитання/відповідь