Вікна для кухні

Компанія «Київ Стиль» пропонує пластикові та металопластикові вікна у Борисполі, купити які можна за доступною ціною незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь. Наші замірники та бригади монтажників виїжджають у будь-яку точку області та працюють швидко та професійно. Ми пропонуємо вікна, двері та доставляємо вироби в інші міста Київської області в найкоротші терміни.

Чим ми відрізняємось від інших віконних компаній

«Київ Стиль» пропонує вікна, ціни яких вигідно поєднуються з якісними характеристиками. Ми працюємо тільки зі світовими виробниками – Rehau, KBE та Lider. Ці компанії вже не один рік відомі як виробники надійних та екологічно чистих профільних систем, які виробляються з використанням сучасних технологій.

Не кожен інтер'єр зможуть вписатися білі пластикові вироби. Ми пропонуємо купити вікно, пофарбоване в будь-який колір за шкалою RAL. Особливо актуальною є імітація дерева. Вона дозволяє внести в інтер'єр додатковий комфорт, адже дерево, хоч і імітоване, все одно приносить атмосферу тепла.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Наша компанія "Київ Стиль" працює на території всієї Київської області. З огляду на таку велику географію роботи ми маємо власний транспорт. Це дозволяє нам не залежати від логістичних компаній, приїжджати на замовлення та доставляти вікна ПВХ у Києві та по всій області у найкоротші терміни. Істотно й те, що для замовлення, наприклад, вікна у Броварах, не треба приїжджати до столиці. Достатньо просто залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати менеджеру.

"Київ Стиль" пропонує кожному клієнту особливий підхід до виконання його замовлення. Наші менеджери не тільки детально розкажуть про віконні технології, але й допоможуть підібрати саме ту конструкцію, яка підійде тільки вашому будинку.

Для тих, хто хоче купити вікна, ми пропонуємо багатокамерні конструкції. Вони захистять вас від низьких температур та холодів з моря. Важливо, що вікна, які ми пропонуємо, довговічні і не втрачають свого зовнішнього вигляду протягом десятиліть.

«Київ Стиль» – на стороні вашого комфорту

Наша компанія спеціалізується з продажу різних виробів для створення комфорту в будинку. Це жалюзі, рулонні штори, ролети, маркізи, ворота тощо. Крім того, ми пропонуємо замовити вікна, виготовлені на сучасному обладнанні. У цьому вартість виробів залишається доступному рівні. І навіть якщо ви захочете замовити вікна Буча, ціни однаково залишаться прийнятними.

Наші роботи