Компанія «Київ Стиль» працює ось уже 15 років.  За цей час ми встигли не просто зібрати згуртований талановитий колектив, закоханий у свою роботу, а й урізноманітнити свій асортимент найуспішнішими моделями.  Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому, про що свідчить постійне оновлення товарів.

Наш колектив невеликий – лише близько 10 осіб.  Але ми завжди впораємося з поставленим завданням чітко у поставлені терміни.  Ми знаємо ціну часу наших клієнтів, тому нікого не підбиваємо.  Співпрацювати з нами зручно, кожен у цьому може переконатися!

 

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Трохи про наші принципи роботи

Наша компанія намагається виготовити жалюзі, ролети, рулонні штори та іншу продукцію, яка радувала б покупців.

Ми працюємо за кількома принципами.

Обов'язкове навчання. Якщо в наш штат приймається новий співробітник, він проходить стажування і навчається всім навичкам у тих, хто працює досить тривалий час.

Використання якісних матеріалів. Успіх нашої продукції – нагорода першокласних європейських тканин, деревини, фурнітури. Матеріали з Бельгії, Німеччини та Польщі чудово проявляють себе в кліматичних умовах нашої країни.

Відповідальний підхід до виробництва. Щоби ролети, рулонні штори, жалюзі, маркізи та інші товари радували наших покупців своєю якістю, наші майстри виготовляють їх максимально акуратно.

Точні виміри, надійні кріплення, дотримання всіх стандартів – це правила нашої фірми. Ми любимо свою справу і віримо, що вона обов'язково має мати «добре ім'я». Намагаємось виконувати всі замовлення відповідно до ГОСТУ та вимог покупців, втілюємо навіть найсміливіші ідеї.

З турботою про кожного клієнта

Ми намагаємося зробити так, щоб усі люди відчували комфорт та захищеність. Саме тому одне з пріоритетних завдань нашої компанії – робота зі школами та дитячими садками з інклюзивним типом навчання. Що фірма «Київ Стиль» пропонує клієнтам?

Пошиття продукції максимально короткі терміни – майстрам необхідно від 1 до 5 днів.

Безкоштовні виміри та консультація фахівців, допомога у виборі рулонних штор для інтер'єру.

Пунктуальна робота. Наші майстри швидко виїжджають на об'єкт у зручний для замовника час, проводять точні виміри.

При необхідності бригада проводить монтаж своєї продукції - завдяки колосальному досвіду роботи із замовленням будь-якої складності вдається швидко впоратися.

Завжди в наявності кілька сотень різних тканин, кольорів, можливостей оформлення – якщо хочеться чогось оригінального, на полотно можна нанести зображення.

Для оформлення готової продукції використовуємо першокласну фурнітуру – вона не лише стає завершальним акордом у загальному вигляді, а й значно спрощує використання та монтаж. На кожне полотно наносимо спеціальний пило відштовхувальний склад – це дозволяє зберегти штори в ідеальному стані навіть через кілька років.

Для зручності наших клієнтів ми працюємо з готівковим і безготівковим розрахунком. За потреби доставляємо товари по всій території України через зручний сервіс «Нової Пошти».

Ціна на кожну модель є досить демократичною – ми намагаємося подарувати затишок кожному нашому замовнику. Всі виміри проводяться точно і акуратно, щоб рулонні штори та ролети ідеально підходили до вікон.

Індивідуальне пошиття дозволяє клієнтам отримати оригінальні моделі, яких ніколи не буде у їхніх знайомих. Буяння забарвлень – від класичних світлих до яскравих та світлих – робить вибір ще більшим.

Приходьте до нас, ми раді допомогти кожному!