Москитні сітки на вікна в Києві

Компанія «Київ Стиль» – це колектив майстрів своєї справи. У сфері нашої професійної діяльності внутрішнє та зовнішнє оздоблення приміщень, виготовлення, доставка, монтаж та гарантійне обслуговування різних систем, починаючи від штор та закінчуючи воротами. При цьому ми працюємо тільки з такими вітчизняними та зарубіжними постачальниками комплектуючих, які виробляють продукцію екстра-класу.

В асортименті компанії широкий вибір москітних сіток. Ви зможете замовити москітні сітки у Києві не тільки на вікна, а й на двері. Це розстібні та розсувні варіанти в класичному та кольоровому виконанні.

Завдяки різноманітному модельному ряду ви завжди зможете замовити москітні сітки в Броварах та Борисполі з урахуванням потреб вашого будинку, офісу або вашої квартири.

Як правило, москітні сітки встановлюються на пластикові вікна. Тому переважно для таких вікон вони розробляються. Однак це не означає, що ви не зможете купити москітні сітки Гореничі для інших типів вікон, у тому числі столярних виробів.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Зрозуміло, моделі сучасних москітних сіток значно досконаліші за їхні попередниці. Полімерне полотнище москітки розбите на тисячі найдрібніших осередків. Сітка кріпиться в зручний рамковий профіль, що повністю закриває отвір вікна і не допускає проникнення ні комах, ні пуху.

Компанія «Київ Стиль» пропонує також купити москітні сітки у Києві та Борсполі. Кожен вид москітки має переваги. Але конструкційно всі вони складаються з рами, полотна, елементів, що з'єднують, і елементів кріплення. Принципова відмінність – у кріпленні. Для кожного виду сітки ця складова своя. Так, для рамкових сіток це Z-кріплення або штоки, а для рулонних – напрямні та короб.

Основні види москітних сіток на продаж у Києві

Існує більше десятка видів сіток на вікна, що відрізняються між собою кріпленнями, конструкцією або способом відкривання та керування. Москітні сітки на вікна в Києві бувають:

  • рамковими на Z-кріпленнях;
  • рамковими на шторках;
  • рулонними згортаються;
  • протимоскітними;
  • розсувними;
  • сітки-плісе;
  • балконними;
  • дверними;
  • спеціальними.

Спеціалісти компанії «Київ Стиль» не лише допоможуть вам визначитися з вибором моделі москітної сітки, але й готові виконати її професійний монтаж, що забезпечить надійність експлуатації захисного пристрою.

Наші роботи