Рулоні штори на великі вікна

Великі вікна заважають встановити сучасні та функціональні штори? Не біда! Компанія Київ Стиль пропонує широкий вибір фірмових римських штор на замовлення з індивідуальним підбором матеріалів та розміру. Виїзд майстра для зняття вимірювання віконної рами дозволяє знайти оптимальне рішення. Гарантія 1 рік і найкоротший термін виготовлення римських штор до 7 робочих днів дозволять отримати максимальну вигоду від сервісу та якості продукції.

Римські штори - формат, який поєднує переваги класичних штор та сучасних ролетів. Такий вид накриття є найбільш практичним для закриття вікон проти прямого сонячного проміння, а також створення приватної обстановки. Римські штори чудово поєднуються з різним інтер'єром. Сьогодні покупцеві є великий вибір дизайнерських рішень на будь-який смак. Для великих вікон часто передбачаються штори з наявністю автоматичного механізму, який значно спрощує процес підйому та опускання полотна. Фіксування в потрібному положенні може відбуватися за допомогою шнурів ручним методом.

Відмінні риси римських штор для великих вікон:

  • У складеному вигляді мають вигляд гармошки з наявністю заломів, які не видно у відкритому положенні. Підйом полотна за допомогою протягнутих ниток дозволяє визначити потрібний рівень відкриття та закриття.
  • Штори оптимально розсіюють ультрафіолетові промені та яскраве світло, за рахунок щільної структури матеріалу. У приміщенні зберігатиметься цінне денне світло і водночас забезпечуватиметься приватна обстановка.
  • Адаптовані для встановлення на будь-якому вікні. Ви можете замовити римські штори на кожну віконну раму або окремо взяті.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Переваги римських штор для великих вікон

Доступні у продажу в різній ширині, залежно від площі вікна. Навіть на високе та широке вікно можна підібрати штори необхідних габаритів.

Гармонійне рішення у межах будь-якого інтер'єру. Дизайн таких штор дозволяє створити затишну та продуману обстановку. Це чудова заміна класичним шторам та тюлям.

Висока якість. Використання надійних комплектуючих, міцний матеріал тканини, а також допомога фахівця у встановленні гарантують довговічність. Протягом багатьох років виріб зберігає початковий товарний вигляд.

Легкість в управлінні та регулюванні. Конструкція римських штор представлена ​​як в автоматичному, так і ручному вигляді. Сучасні системи демонструють високу швидкість у відкритті, відсутність шуму та плавний хід.

Економія місця. Монтаж таких штор позбавляє власника зайвого «захаращення» простору. Створюється простора атмосфера із лаконічним закриттям вікна.

Надійний захист від сонця. Щільність тканини дозволяє не хвилюватися про комфортне всередині приміщення навіть у літню пору року. Матеріал демонструє надійний захист від прямого сонячного проміння.

Легкий догляд. Гладка поверхня штор не накопичує бруд та вологу.

Пожежна безпека. Матеріал просочений спеціальним вогнетривким складом.

Також замовляйте рулонні штори в Києві від компанії "Київ Стиль".

Наші роботи

Запитання/відповідь