Металопластикові двері в Києві та області

Виклик безкоштовного точного експерта - замірника

Точні розміри приведуть до якісного монтажу та більш довгого та зручного користування.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

На всю продукцію Ви отримуєте обслуговування терміном на 2 роки.

Професійний підбір та монтаж продукції

Досвід роботи наших фахівців понад 10 років на ринку України.

Зовсім недавно металопластикові двері в Києві ціна яких істотно нижча за металеві, використовували тільки в «балконній парі». Але сьогодні завдяки деяким особливостям сфера використання металопластикових дверей значно розширилася. Наша компанія допоможе вам підібрати найоптимальніші конструкції індивідуально.

Універсальні металопластикові двері

Такі конструкції відрізняються тим, що ПВХ не вбирає вологу. Тому двері можна встановити у ванній, сауні, басейні або кухні. У цьому плані пластиковий профіль виграє навіть біля дверей із дерева чи МДФ. Крім того, за дверима з ПВХ легко доглядати, видаляти конденсат чи жирні плями.

Металопластикові двері відрізняються високим рівнем звукоізоляції, тому їх можна встановити як міжкімнатні. Важливо відзначити, що профіль ПВХ визнаний екологічно чистим матеріалом. Тому такі двері можна встановити навіть у дитячій, в якій особливо важлива відсутність алергенів.

Металопластикові конструкції актуальні і в заміських будинках та котеджах. Їх встановлюють при вході в будинок, басейн, підвал, гараж та господарські приміщення. Крім того, особливо ефектно виглядають металопластикові двері яскравого кольору зі склопакетом по всій висоті при вході в оранжерею або зимовий сад.

При грамотній конструкції металопластикові двері можуть використовуватись як вхідні двері. Для їх виготовлення використовується потужніший профіль та посилена фурнітура. Зсередини двері оснащені металевими підсилювачами, а петлі розраховані на часте відкриття. Така конструкція забезпечує надійність та підвищений захист від злому.

Варіанти тканин

 

Дивитись все

Особливості пластикових дверей 

Залежно від місця встановлення конструкції мають деякі особливості, на які варто звернути увагу. Балконні двері вважаються найпростішими, і на ці металопластикові двері в Києві ціни найнижчі. Конструкція повинна виконувати лише одну функцію – захищати від негоди та шуму. Для цього можна використовувати навіть віконну фурнітуру, яка забезпечує щільний притиск стулки до рами.

Міжкімнатні металопластикові двері повинні бути надійними та довговічними. Це можливо завдяки армуючому поясу, що знаходиться усередині профілю. Він значно підвищує термін експлуатації дверей. А кілька камер у профілі забезпечують звукоізоляцію. Крім цього, двері можуть бути не тільки білими, але й мати різні кольори за шкалою RAL, завдяки чому їх можна використовувати у будь-якому інтер'єрі.

Пластикові двері в інтер'єрі

Вхідні металопластикові конструкції вважаються найскладнішими, тому що повинні не лише захищати від негативного впливу погоди, шуму та холоду, а й відповідати високим вимогам надійності. Для цього використовується спеціальний посилений профіль, а також багатозапірний механізм.

Двері від "Київ Стиль" - вигідні рішення для вашого комфорту

«Київ Стиль» пропонує розстібні та розсувні пластикові двері в Борисполі, ціна яких вигідно поєднується з їх якістю. Для виготовлення конструкцій ми використовуємо профіль світових брендів Rehau та Lider. Це дозволяє нам виготовляти високотехнологічні, надійні та якісні двері, які можна встановити навіть на вході.

Виклик майстра додому