Ролети касетного типу в Києві

Тканинні ролети стали дуже популярним доповненням до інтер'єру. Вони допомагають захистити приміщення від сонячних променів та сторонніх поглядів. Повністю опущене полотно дозволяє добре затемнити кімнату, а також уникнути цікавих поглядів з вулиці увечері при увімкненому світлі.

Пропонуємо купити ролети касетного типу в Києві в нашій компанії: це якісне доповнення для Вашого інтер'єру. Такі системи виконуються з урахуванням усіх сучасних вимог: вони безпечні з екологічної точки зору і дозволяють досягти оптимального захисту приміщення від різних несприятливих факторів.

Які особливості рулонних штор касетного типу із Києва?

Рулонні штори касетного типу стали популярними завдяки своїй практичності: вони набагато простіше у догляді і не вимагають багато витрат у процесі експлуатації. Їхня основна особливість полягає в наявності спеціального короба: він розташовується у верхній частині полотна, де знаходиться вал з тканиною. Такий своєрідний чохол захищає полотно від забруднень та пошкоджень.

Ми рекомендуємо звернути увагу саме на касетні варіанти штор.

 • Захисний короб не дозволяє тканинам забруднюватися. Він надійно прикриває валик від пилу та вологи, які можуть осідати на тканині. Завдяки цьому полотно залишається чистим навіть за кілька років активної експлуатації.
 • Якісний матеріал. Для пошиття відкритих та закритих ролет використовуються якісні імпортні тканини з Німеччини, Польщі чи Бельгії. Вони не вигоряють на сонці, не деформуються з часом, не вкриваються плямами. Крім цього, полотна дарують максимальний захист від сонячних променів та ультрафіолету.
 • Захисні покриття тканини. Такі недорогі моделі додатково покриваються спеціальним розчином: він відштовхує пил та забруднення, завдяки чому полотна залишаються чистими. У разі потреби їх можна протерти звичним способом або використовувати пилосос.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Варіанти тканин

 

Дивитись все

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Замовити ролети закритого типу в Києві можна в нашій компанії Київ-Стиль. Ми пропонуємо нашим покупцям безліч цікавих варіантів за оптимальними цінами.

Конструкція рулонних штор закритого типу з Києва:

 • Відкриті ролети поступово відходять у минуле: все ж таки цей тип, незважаючи на його демократичну ціну, сильно поступається у питаннях практичності. Як і відкритий варіант, закрита рулонна штора складається з валу з тканиною та системи керування. Рулонні штори касетного типу, які дозволяють зафіксувати штору в оптимальній позиції, оскільки напрямні розташовуватися знизу.
 • Базова відмінність – наявність пластикового короба. Він є захисним механізмом для тканини – так вона не забруднюється та не ушкоджується в процесі експлуатації. Така конструкція повністю прикриває робочий валик та створює єдину цілісну композицію з вікном.
 • Ролети касетного типу можуть оснащуватися ще й спеціальним приводом. Це означає, що керувати полотном можна буде дистанційно: достатньо лише натиснути відповідну кнопку, щоб вони здіймалися або опускалися.

Які ціни на ролети закритого типу в Києві?

Вартість рулонних штор закритого типу в Києві від компанії Київ Стиль

Тканина

Виробник

Світлопропускна здатність

Кількість кольорів, відтінків

Вартість

Від чого залежить вартість

Економ

Польща

50%

до 50 кольорів/відтінків

Від 300 до 400 грн/ м кв

Від фактури тканини

Димаут

Бельгія

30%

до 100 кольорів/відтінків

Від 500 до 600 грн/ м кв

Від фактури і малюнка тканини

Блекаут

Бельгія, Польща

0%

до 40 кольорів/відтінків

Від 600 до 800 грн/ м кв

Від фактури, малюнка тканини і можливості напилення металізованого покриття

Інтер’єрні

Бельгія, Франція

80%

до 30 кольорів/відтінків (пастельні і ніжні тони)

Від 1000 до 2000 грн/ м кв

Від фактури тканини

Стандартні кольори короби: білий, коричневий, графіт (антрацит); ламінація: золотий дуб, горіх, венге. Можливий будь-який інший колір короба за системою RAL з доплатою у розмірі 20% вартості виробу.
Автоматика для рулонних штор касетного типу використовується двох виробників: SOMFY, Франція вартістю від 120 євро та An Motors, Китай вартістю від 80 євро.

 • Термін виготовлення рулонних штор закритого касетного типу від 1 (одного) дня за наявності потрібної тканини на складі в Києві. Якщо необхідна тканина відсутня на складі, то термін виготовлення збільшується до 5 (п'яти) робочих днів, т.к. тканину необхідно замовити у виробників.
 • Гарантія на рулонні штори касетного закритого типу - 2 роки (механізми керування, тканина, ланцюжки, з'єднувачі), на пластикові деталі (у тому числі гарантія від втрати кольору та/або жовтизни) - до 5 років, на роботи з монтажу - гарантія 1 рік .
 • Монтаж не входить у вартість рулонних штор закритого касетного типу та оплачується окремо, вартість монтажу складає 50-100 грн залежно від розмірів рулонних штор та типу систем та механізмів (касетні, відкриті, автоматичні, бамбукові тощо). Вартість монтажу рулонних штор на мансардні вікна складає 250 грн. вони монтуються на висоту більше 1 метра, що передбачає наявність сходів/драбини, а також необхідні спеціальні шурупи для дерева і в цілому монтаж рулонних штор для мансардних вікон це копітка робота.

Які переваги ролет касетного типу?

Ролети касетного типу в Києві мають ряд переваг:

 • Вирізняються витонченим сучасним дизайном. Короб додає всієї конструкції більше естетичності: вал виявляється захованим, що дозволяє замаскувати зайву деталь.
 • Повноцінний захист від сонця. Для пошиття таких рулонних штор ми використовуємо тканини європейських постачальників з Польщі, Німеччини та Бельгії. Вони відрізняються підвищеною міцністю та здатністю добре затемнювати приміщення у сонячний день. При цьому в кімнаті все одно буде світло та комфортно.
 • Імітує цілісну конструкцію із вікном. Завдяки цій особливості інтер'єр виглядає гармонійно та збалансовано.

Щоб захисний короб не виділявся у загальній композиції, його можна виконати у тон вікна. На вибір замовника його фарбують у білий, сріблястий, коричневий колір, а також під деревину – золотий і світлий дуб, махагон.

Виготовлення рулонних штор касетного типу провадиться тільки за індивідуальними вимірами. Встановлювати такі декоративні жалюзі можна як у приватному будинку чи квартирі, так і в офісі. Їх універсальний зовнішній вигляд дозволяє знайти ті варіанти, які гармонійно виглядатимуть у будь-якій обстановці.

Як проходить установка закритого касетного типу?

Відмінність у процесі установки рулонних штор відкритого типу від рулонних штор закритого типу полягає в тому, що крім кронштейнів, необхідно буде кріпити напрямні та короб.

Процес установки рулонних штор касетного типу:

 • Перед початком монтажу рулонних штор закритого типу наш майстер перевіряє їхню комплектацію.
 • Після цього майстер ретельно знежирює місце кріплення, особливу увагу приділяючи місцям, де кріпляться напрямні.
 • Визначає ліву та праву напрямні, прикладає до штапика, щоб переконатися, що вона щільно прилягає. Якщо потрібно, то вкорочує напрямну спеціальним ножем.
 • Після цього майстер намічає маркером точки зверху, де розташовуватиметься напрямні.
 • Знімає захист із клейкою стрічкою короба для захисту та кришки з боків короба.
 • Прикладає до позначених точок, вирівнює коробками.
 • Після цього майстер розмотує штору на всю довжину, переконується, що штора перекриває весь простір вікна, не перекошується.
 • Намічає точки кріплення та робить отвори.
 • Одну зі сторін короба закріплює, перевіряє паралельність штапикам, закріплює короб з обох боків на шурупи.
 • Надягає кришки з боків.
 • Видаляє захист з клейової смуги та приклеює за зробленими відмітками напрямні.

Чому варто замовити ролети закритого типу у Києві від компанії "Київ Стиль"?

Компанія Київ-Стиль займається виготовленням рулонних штор як відкритого, так і закритого виду. Замовити ролети закритого типу в Києві можна у наших менеджерів або у замірників, які приїдуть на об'єкт.

 1. Компанія Київ-Стиль виготовляє ролети касетного типу в короткі терміни – до 5 робочих днів.
 2. Ролети закритого типу – популярні рішення для прикраси будь-якого приміщення.
 3. Максимальна ширина може становити до 3,5 м.
 4. Кожен покупець самостійно вибирає забарвлення та тканину, а пошиття проводиться за готовими вимірами.
 5. Ціна на рулонні штори касетного типу у нашій фірмі одна з найдемократичніших у всій Україні.

Етапи замовлення рулонних штор закритого касетного типу:

 1. Дзвінок або заявки через сайт. Ми оперативно обробимо Вашу заявку протягом однієї години, уточнимо всі необхідні деталі, а також за необхідності проконсультуємо Вас та допоможемо з вибором необхідної продукції.
 2. Виїзд майстра. Для проведення необхідних вимірів на Ваш об'єкт прибуде наш майстер-замірник, що додатково проконсультує Вас, проведе презентацію продукції, а так підбере оптимальний варіант саме для Вас.
 3. Укладання договору. При укладанні договору ми передбачаємо вказівку всіх термінів виготовлення, доставки і мотажу продукції, а також вказуємо фіксовану ціну за продукцію.
 4. Доставка та монтаж. У зазначені терміни на Ваш об'єкт доставлять готову продукцію, а наші кваліфіковані майстри допоможуть Вам з установкою та монтажем.
Наші роботи

Запитання/відповідь