Металопластикові вікна в Києві та області

Виклик безкоштовного точного експерта - замірника

Точні розміри приведуть до якісного монтажу та більш довгого та зручного користування.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

На всю продукцію Ви отримуєте обслуговування терміном на 2 роки.

Професійний підбір та монтаж продукції

Досвід роботи наших фахівців понад 10 років на ринку України.

Компанія «Київ Стиль» пропонує пластикові та металопластикові вікна у Києві та області, купити які можна за доступною ціною незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь. Наші замірники та бригади монтажників виїжджають у будь-яку точку та працюють швидко та професійно.

Чому варто замовити вікна у Києві у нашій компанії?

«Київ Стиль» пропонує вікна, ціни яких вигідно поєднуються з якісними характеристиками. Ми працюємо тільки зі світовими виробниками – Rehau, KBE та Lider. Ці компанії вже не один рік відомі як виробники надійних та екологічно чистих профільних систем, які виробляються з використанням сучасних технологій.

Профілі металопластикових віконНе кожен інтер'єр зможуть вписатися білі пластикові вироби. Ми пропонуємо купити вікно у Броварах, пофарбоване у будь-який колір за шкалою RAL. Особливо актуальною є імітація дерева. Вона дозволяє внести в інтер'єр додатковий комфорт, адже дерево, хоч і імітоване, все одно приносить атмосферу тепла.

Для кожного – індивідуальний підхід у виготовленні пластикових вікон у Києві

"Київ Стиль" пропонує кожному клієнту особливий підхід до виконання його замовлення. Наші менеджери не тільки детально розкажуть про віконні технології, але й допоможуть підібрати саме ту конструкцію, яка підійде тільки вашому будинку.

Вікна Гореничі пропонуємо встановлювати з великими склопакетами. Вони не закриють прекрасного краю на південнобережну природу, але при цьому надійно захистять вас взимку. Вибираючи вікна у Борисполі, ми пропонуємо звернути увагу на конструкції з додатковою звукоізоляцією, щоб із приходом курортного сезону шум з вулиці вас не турбував.

Для тих, хто хоче купити вікна Конча-Заспа, ми пропонуємо багатокамерні конструкції. Вони захистять вас від низьких температур та холодів з моря. Важливо, що вікна, які ми пропонуємо, довговічні і не втрачають свого зовнішнього вигляду протягом десятиліть.

Вікна Rehau

Вікна від «Київ Стиль» – на стороні вашого комфорту

Наша компанія спеціалізується з продажу різних виробів для створення комфорту в будинку. Це:

Крім того, ми пропонуємо замовити вікна, виготовлені на сучасному обладнанні. У цьому вартість виробів залишається доступному рівні. І навіть якщо ви захочете замовити вікна Гореничі, ціни однаково залишаться прийнятними.

Виклик майстра додому