Ролетні ворота в Києві

Для виробництва ролетних воріт використовується 77 профіль або як мінімум 55 пінозаповнений виробництва alutech або doorhan. Ролетні ворота мають масу переваг над іншими типами воріт, основна перевага це мінімальні габприти і вага виробу в готовому вигляді, що вигідно відрізняє ролетні ворота від секційних воріт і розстібних. Для того щоб встановити ролетні ворота Гореничі на гаражний отвір немає необхідності вдаватися з додатковим елементам кріплення та свердлюватися в стелю, ролетні ворота кріпляться на гаражний отвір або в гаражний отвір. Ворота ролетного типу складаються з полотна 77 або 55 профілю, що намотується на вал у верхній частині конструкції, з боків конструкції полотно рухається по потужних напрямних, які повинні бути такої глибини щоб полотно трималося в них міцно і його неможливо було пошкодити.

Якщо вирішити питання встановлення стандартних воріт на гараж не так складно, то найчастіше необхідність монтажу дійсно величезної площини ставить у глухий кут. Специфіка архітектури часто змушує гранично економити місце. Розпашні ворота в такій ситуації використовувати неможливо, розсувні надто важкі, громіздкі, а тому вкрай ненадійні. До того ж, чим більше воріт - тим більше потрібно залишати місця. А як бути, якщо ніша, що закривається, знаходиться в будівлі, тим більше - якщо над нею прокладені численні комунікації?

Фахівці рекомендують у таких випадках встановлювати ролетні ворота. Вони можуть кріпитися як у самий отвір, так усередині або зовні будівлі. Відчиняючись, такі ворота згортаються у спеціальний короб. Тобто ворота відчиняються "вгору". Погодьтеся, за наших погодних умов цей фактор може бути вирішальним!

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Типи ролетних воріт на продаж у Києві

При монтажі таких воріт встановлюються напрямні, якими рухається полотно, і вал, на який намотуються ламелі. Сам вал розміщують у спеціальному захисному коробі. Дуже цікавою є сучасна система безпеки "чутливий край". Якщо в процесі відкриття воріт полотно стикається з перешкодою, його рух спочатку зупиняється, а потім відновлюється в інший бік.

На сьогоднішній день на ринку пропонується два типи конструкцій:

  • сталеві рулонні,
  • алюмінієві ролетні.

Матеріалом для виготовлення сталевих рулонних воріт служить оцинкований сталевий профіль, товщина якого може змінюватись. Сталеві рулонні ворота встановлюються, як правило, на промислових об'єктах, вони здатні витримувати великі вітрові навантаження та надактивну експлуатацію. Такі ворота можуть бути завширшки до 7 - 8 метрів. Вони комплектуються автоматичною системою. Крім того, обов'язково встановлюється аварійний витяг.

Алюмінієві ворота в Києві та області

Алюмінієві конструкції дуже популярні. З огляду на невелику вартість та особливості профілю, вони встановлюються на отвори меншої площі. У них використовується полотно з ламелів алюмінієвого профілю, яке згортається у спеціальний захисний короб. Виробники пропонують цілу лінійку профілів, які можуть використовуватись для виробництва таких воріт. Всі вони зносостійкі та міцні. Але є легші види профілю, які практично безшумні, їх краще використовувати для невеликих конструкцій. Можна вибрати профіль, який розрахований для використання у великій конструкції, з підвищеним рівнем шумо- та теплоізоляції. Є бюджетні види профілю для закриття невеликих за площею отворів. Такі ворота мають і автоматичний, і ручний привод - на випадок відключення електроенергії.

Алюмінієві ролетні ворота можна встановлювати в:

  • банках,
  • сховищах,
  • гаражі.

Вони компактні та безшумні. Як правило, профілі пропонують або пофарбовані, або необроблені, тому колірне рішення можна підібрати до будь-якого фасаду будівлі. Для обробки профілів використовують спеціальні лакофарбові покриття, стійкі до впливу зовнішнього середовища.

Сталеві рулонні або алюмінієві ворота, встановлені шляхом внутрішнього монтажу, є однією з найбільш надійних захисних систем. Їх використовують для оснащення:

  • складів,
  • гаражів,
  • оргових павільйонів.

Ці ворота дуже компактні, вони не вимагають багато місця, при їх монтажі можливе встановлення вентиляційних профілів, що особливо актуально для гаражів.

Особливості монтажу ролетних воріт

Для монтажу ролетних воріт не має значення висота від верхньої частини стелі до гаражного отвору та рівень нахилу даху, що зручно для заміських будинків. У випадку, коли гаражний отвір за шириною перевищує 3.5 метра, а за висотою 3.0, на такі ролетні ворота ми рекомендуємо встановлювати автоматичний двигун виробництва nice. Так як конструкція таких розмірів важить дуже багато їй практично неможливо керувати за допомогою механічного приводу, автоматика – ось вихід із ситуації! Існує кілька видів керування автоматичною системою – це дистанційний пульт та клавіша, яку монтують на стіну. Компанія "Київ Стиль" пропонує купити ролетні ворота у Києві за доступною ціною.

Існує більше 20 різновидів кольору для ролетних воріт за міжнародною системою RAL, так само можливо покривати ворота ламінацією під дерево, що природно позначається на ціні ролетних воріт, але легко компенсується зовнішнім виглядом. такий тип воріт у стандартному кольорі (білий, коричневий) виготовляються два робочі дні, для виготовлення воріт з ламінацією під дерево потрібно 7-10 робочих днів.

Ви можете замовити ролетні ворота у Києві, зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. Фахівці нашої компанії "Київ Стиль" Вам підкажуть, який тип воріт та профіль краще вибрати, ознайомлять із представленою кольоровою гамою, запропонують новинки, що з'явилися на ринку систем та комплектуючих.

Ролетні ворота - довговічна, потужна та надійна конструкція, яка стійка до корозії, вологи, погодних умов. Ви можете вибрати оснащення воріт на свій смак, підібрати необхідні системи та профіль.

Приємні ціни на рулонні ворота в Києві та області!

Наші роботи