Дерев'яні жалюзі в Києві

Дерев'яні жалюзі – це інтер'єрна класика та практичність. Вони гарні у квартирі, котеджі, на дачі, в офісі, установі.

Їх застосовують:

 • у дитячих та спальнях (безпека);
 • у вестибюлях, у ресторанах та кафе (декоративність);
 • у мансардах, на терасах та верандах (теплоізоляція.)

Універсальність дерев'яних жалюзі не потребує доказів.

Дерев'яні жалюзі можна знайти у двох варіантах: вертикальні і горизонтальні. Останні – це найпопулярніший тренд в оформленні вікон, оскільки вони не заважають відчиненню вікна. Відповідаючи запитам споживача, компанія "Київ Стиль" у Києві випускає горизонтальні дерев'яні жалюзі з шириною ламелі 25 і 50 мм.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Переваги використання дерев'яних жалюзі в Києві

Будь-які жалюзі дуже вдало декорують кімнату і захищають від світла. Дерев'яні горизонтальні жалюзі, які виготовляє компанія «Київ Стиль», мають безліч переваг:

1. Довговічність.

Ламелі захищені від вигоряння, вологості, деформації та перепадів температури. При правильному догляді вони служать 10-15 років. Вся механіка надійна та зносостійка.

2. Безпека.

«Київ Стиль» використовує лише перевірений матеріал: ламелі від відомого голландського бренду з екологічно чистої, легкої та міцної натуральної деревини.

3. Функціональність.

Поворотом ламелей плавно регулюється світловий та тепловий потоки. Ламелі не переохолоджуються та не нагріваються, підтримуючи комфортну температуру в приміщенні. Різноманітність конструкцій та варіантів управління роблять експлуатацію зручною.

4. Декоративність та універсальність.

Жалюзі виготовляються в межах номінальних розмірів на будь-яке вікно (пластикове, дерев'яне, алюмінієве) з будь-яким кріпленням. Можливість вибору кольору, фактури, габаритів, систем керування та кріплення дозволяє їм вписуватися в будь-який інтер'єр: від класичного до креативного.

Звичайно їх ціна трохи вища за бюджетні моделі, зате легкий догляд: достатньо пилососа та м'якої ганчірочки.

Чому варто купити дерев'яні жалюзі у компанії «Київ Стиль»?

Компанія «Київ Стиль» сама виготовляє жалюзі із сертифікованого матеріалу (дерева) від голландського виробника COULISSE. Ви отримуєте якісний індивідуальний виріб із перших рук за конкурентною ціною.

Наш сервіс для вас:

 • Безкоштовний замір, монтаж та доставка.
 • Будь-яка форма оплати.
 • Знижки, акції та партнерські програми.
 • Мінімальний час виконання замовлення.
 • Надання сертифікатів якості та безпеки на деревину, гарантії.

Характеристика дерев'яних жалюзі

Компанія «Київ Стиль» у Києві виробляє горизонтальні дерев'яні жалюзі систем 25 мм та 50 мм (стандартні драбинки, тасьма, струна) на сучасному високоточному єврообладнанні.

Дерево для ламелей використовується високої якості та тонкої текстури, що виключає деформацію (коркове дерево, канадська липа, бамбук та ін.). Усі ламелі мають спеціальну захисну обробку лаком.

Компанія «Київ Стиль» пропонує широку гаму тонів ламелей: натуральні, забарвлені, під спеціальним фактурним лаком, ламіновані. Сонцезахист та затемнення приміщень здійснюється через поворот і підйом ламелів (підняття мотузками, а поворот ламелів - прутом (25 мм) або мотузками (50 мм)).

Дерев'яні жалюзі, Київ Стиль

Технічні характеристики дерев'яних жалюзі

1. Розміри.

Ламелі: ширина 25/50 мм, товщина 2,5/2,9 мм.

Жалюзі: ширина 33-210 см (25 мм) та 42-210 см (50 мм), висота 40-300 см.

2. Управління.

Ручне:

25 мм - мотузка та прут; 50 мм – мотузки.

Автоматичне:

25 мм – електропривід у верхньому сталевому карнизі.

За типом керування роздільне або суміщене.

3. Варіанти монтажу.

Зовні або усередині віконного отвору.

На ПВХ раму (лише 25 мм).

4. Декоративність (25 мм/50 мм).

Верхній сталевий карниз із вбудованими механізмами повороту та підйому.

Декоративні дерев'яний валанс (на верхній карниз спереду 33/63 мм) та нижній карниз.

Роль дерев'яних жалюзі в інтер'єрі

Якщо вам потрібний не просто гарний захист від сонця, а й чудовий зовнішній вигляд, то дерев'яні жалюзі Київ – це саме те, що Вам потрібне. Інтер'єри під дерево, які так подобаються багатьом через теплоту, розкіш і затишок, створюваних ними, неможливо уявити без відповідних їм дерев'яних жалюзі. Вони мають стулки 25 або 50 міліметрів, які дуже до речі співслужать довершенням такого дизайну. Віконний проріз дуже помітна і істотна частина приміщення, що кидається в очі одній з перших, тому подбає про відповідність її решті інтер'єру кімнати необхідно обов'язково. Для придбання таких жалюзі не обов'язково мати дерев'яне оздоблення в приміщенні, цей виріб підійде практично під будь-який інтер'єр.

Чисті з погляду екології матеріали, які використовуються для виготовлення дерев'яних жалюзі, є ще однією перевагою цього виробу. Крім того, жалюзі з дерева – річ зносостійка і здатна прослужити своїм власникам максимально тривалий термін. Це стає можливим завдяки тому, що добре оброблені, а потім відполіровані дерев'яні смужки покривають спеціальним складом, який перешкоджає вигорянню, а також захищає деревину від агресивного впливу зовнішніх факторів.

Який догляд за дерев'яними жалюзі?

Мити жалюзі з дерева не варто, оскільки вони можуть змінити колір і навіть форму. Їх необхідно берегти від зайвого впливу вологи та не використовувати у приміщеннях, де постійно присутня вогкість. Дерев'яні жалюзі прості в обслуговуванні, але потребують дотримання деяких нескладних умов. За допомогою звичайного пилососа ламелі чудово чистяться, забезпечуючи чистоту при мінімально витрачених зусиллях

Наші роботи

Запитання/відповідь

Дерев'яні жалюзі – це інтер'єрна класика та практичність.  Вони гарні у квартирі, котеджі, на дачі, в офісі, установі.

Їх застосовують:

 • у дитячих та спальнях (безпека);
 • у вестибюлях, у ресторанах та кафе (декоративність);
 • у мансардах, на терасах та верандах (теплоізоляція.)

Універсальність дерев'яних жалюзі не потребує доказів

 

Дерев'яні жалюзі можна знайти у двох варіантах: вертикальні і горизонтальні. Останні – це найпопулярніший тренд в оформленні вікон, оскільки вони не заважають відчиненню вікна.

1. Довговічність.

Ламелі захищені від вигоряння, вологості, деформації та перепадів температури.  При правильному догляді вони служать 10-15 років.  Вся механіка надійна та зносостійка.

2. Безпека.

«Київ Стиль» використовує лише перевірений матеріал: ламелі від відомого голландського бренду з екологічно чистої, легкої та міцної натуральної деревини.

3. Функціональність.

Поворотом ламелей плавно регулюється світловий та тепловий потоки.  Ламелі не переохолоджуються та не нагріваються, підтримуючи комфортну температуру в приміщенні.  Різноманітність конструкцій та варіантів управління роблять експлуатацію зручною.

4. Декоративність та універсальність.

Жалюзі виготовляються в межах номінальних розмірів на будь-яке вікно (пластикове, дерев'яне, алюмінієве) з будь-яким кріпленням.  Можливість вибору кольору, фактури, габаритів, систем керування та кріплення дозволяє їм вписуватися в будь-який інтер'єр: від класичного до креативного.

Компанія «Київ Стиль» у Києві виробляє горизонтальні дерев'яні жалюзі систем 25 мм та 50 мм (стандартні драбинки, тасьма, струна) на сучасному високоточному євро обладнанні.

Дерево для ламелей використовується високої якості та тонкої текстури, що виключає деформацію (коркове дерево, канадська липа, бамбук та ін.).  Усі ламелі мають спеціальну захисну обробку лаком.

Компанія «Київ Стиль» пропонує широку гаму тонів ламелей: натуральні, забарвлені, під спеціальним фактурним лаком, ламіновані.  Сонцезахист та затемнення приміщень здійснюється через поворот і підйом ламелів (підняття мотузками, а поворот ламелів - прутом (25 мм) або мотузками (50 мм)).

 

Мити жалюзі з дерева не варто, оскільки вони можуть змінити колір і навіть форму. Їх необхідно берегти від зайвого впливу вологи та не використовувати у приміщеннях, де постійно присутня вогкість. Дерев'яні жалюзі прості в обслуговуванні, але потребують дотримання деяких нескладних умов. За допомогою звичайного пилососа ламелі чудово чистяться, забезпечуючи чистоту при мінімально витрачених зусиллях.

Компанія «Київ Стиль» сама виготовляє жалюзі із сертифікованого матеріалу (дерева) від голландського виробника COULISSE.  Ви отримуєте якісний індивідуальний виріб із перших рук за конкурентною ціною.

Наш сервіс для вас:

 • Безкоштовний замір, прорахунок та доставка.
 • Будь-яка форма оплати.
 • Знижки, акції та партнерські програми.
 • Мінімальний час виконання замовлення.
 • Надання сертифікатів якості та безпеки на деревину, гарантії.