Автоматичні ворота в Києві

Кожен власник машини з трепетом ставиться до свого транспорту незалежно від того, чи це старенькі батькові «Жигулі» чи Крайслер. І для того, щоб забезпечити в гаражі надійні умови для зберігання авто, власники вибирають автоматичні ворота у Києві. Ними зручно користуватися, вони захищають гараж від холодів, шуму та зломів, а широкий асортимент дозволяє підібрати оптимальний варіант.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Конструкція автоматичних воріт

Автоматичні ворота можуть бути різними конструкціями. Традиційний вид - розстібні або розсувні, тільки вдосконалені. Також сьогодні користуються популярністю секційні, рулонні та ворота.

Звичайно ж, найпростіші ворота – розстібні. При правильному виготовленні та догляді вони служать дуже довго, їх легко монтувати, ними легко користуватися та й коштують вони недорого. Крім того, сучасні моделі виготовляються із сендвіч-панелей з можливістю керування дистанційно. Такі ворота підійдуть будь-кому, хто має зовнішній простір, тому що за його відсутності воріт не поставиш.

Альтернатива автоматичним воротам

Підйомні ворота відрізняються специфічною конструкцією. Вони відкриваються вгору, що дуже зручно для економії простору, при цьому полотно просувається напрямними, закріпленими на стелі гаража. На сьогоднішній день виробляються підйомні ворота із суцільним полотном або секційні. На жаль, вартість конструкцій із суцільним полотном досить висока. Несумлінні виробники занижують вартість готового виробу, використовуючи надто тонкий профіль, який не може забезпечити належний рівень захисту. Тому якщо ваш бюджет обмежений, краще вибирайте секційні ворота з якісного профілю.

Цей тип воріт вибирають для встановлення в отворах нестандартних форм, вони можуть бути використані навіть для отворів аркового типу, тому завжди присутні в каталогах дизайнерів. Крім того, характерною рисою цих воріт є високий рівень ущільнення, яке проходить по всьому периметру.

Секційні підйомні ворота цілком доступні за вартістю, до того ж є можливість вибирати комплектацію. Також ціна залежить від розміру полотна та вартості складових конструкцію елементів, які представлені на сьогоднішній день на ринку багатьма відомими виробниками.

Якщо немає можливості поставити традиційні ворота, раціонально використовувати ворота гаражні підйомні, ціни на які оптимальні. За рахунок того, що полотно піднімається під стелю по напрямних, конструкція не займає зайвого місця. До того ж, щоб відкрити такі ворота, не потрібно спочатку чистити сніг або прибирати траву, бур'яни. Завдяки "Київ Стиль" можна придбати автоматичні ворота у Києві високої якості.

Сучасний вибір воріт дозволяє купити не те що є, а те, що вигідно вам, виходячи з ваших можливостей. Компанія «Київ Стиль» пропонує автоматичні ворота у Києві та по всій Київській області. У нашому каталозі представлені моделі Ruterna. Литовський бренд відомий тим, що для виготовлення конструкцій використовує останні розробки, надійну автоматику та поєднує це із сучасним дизайном.

НАДІЙНІ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ПОКУПАЙТЕ В "КИЇВ СТИЛЬ"!

Наші роботи