Прозорі решітки на вікна в Києві

Прозорі решітки на вікна з полікарбонату - сучасні віконні конструкції для бізнесу, будинку та офісу. Цікавить виготовлення полікарбонатних прозорих грат у Києві? Монтаж металевих ґрат – традиційна, але вже зжита себе практика. На заміну громіздким сталевим конструкціям приходять полегшені полікарбонатні панелі. Найбільший попит серед покупців мають прозорі решітки. Завдяки чудовій світлопровідності, естетичним параметрам та зручності в установці такі системи повсюдно встановлюються у побутовій та комерційній практиці.

Прозорі решітки прийнято виготовляти на замовлення з підбором індивідуальних вимірів для конкретного віконного отвору. Відсутність затемнення створює відчуття простору та якісне освітлення внутрішнього простору. Світлопрозорі моделі мають оптимальне співвідношення надійності та функціональності.

Захисні прозорі решітки на вікна з полікарбонату та їх переваги

 • Полегшена конструкція, незважаючи на свою легку вагу та немасивні панелі, забезпечує високий рівень безпеки. Виріб протистоїть навантаженням і не боїться механічних пошкоджень. Решітки повністю виконують роль захисного механізму від вандалізму та несанкціонованого доступу.
 • Універсальність. Захисні прозорі решітки з полікарбонату прийнято встановлювати у багатоквартирних будинках, будинках комерційного призначення, нежитлових приміщеннях, заміських та дачних будиночках у Києві та інших містах України.
 • Нейтральний дизайн. Віконна конструкція органічно виглядає на тлі фасаду. Сучасний стиль систем успішно впроваджується до проектів різного масштабу. До того ж, їх дуже просто доглядати – рекомендується періодично протирати панелі, як звичайне скло.
 • Прозорі решітки на вікна протистоять атмосферним опадам, різким перепадам температур, сильному вітру. Тривалий термін служби рольставні та невибагливість у догляді – ключові переваги полікарбонатних конструкцій.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Замовити віконні решітки з полікарбонату в Києві: особливості та основні відмінності

Для виготовлення прозорих віконних решіток використовується безбарвний полікарбонат високої міцності. Світлопровідність панелі складає 90-100%. Ламелі не перешкоджають проходженню сонячного світла, зберігають огляд та природне денне освітлення. Встановлення прозорих панелей дозволяє зберегти естетичність та елегантність будівлі.

Незважаючи на те, що з боку пластикові віконні системи виглядають не так надійно, як металеві, вони впевнено переносять механічні навантаження та удари. Листи не ламаються при згинанні.

Рекомендується встановлювати прозорі решітки на вікна з північного боку будівлі, де сонячна активність менш інтенсивна. Саме з сонячного боку будівлі прозорі панелі допомагають вирішити питання недостатнього освітлення.

Наша компанія виконує індивідуальне замовлення на виготовлення та встановлення прозорих віконних решіток із полікарбонату. Реалізація проекту будь-якої складності у стислий термін по Києву та області.

Полікарбонатні решітки на вікна - сучасний погляд на комфорт та безпеку

Цікавить виготовлення та встановлення захисних прозорих грат у Києві? Полікарбонатні решітки на вікна – гідна альтернатива громіздким конструкціям із металу. Більшість власників приватної власності, бізнесу мають на меті змінити зовнішній вигляд фасаду. Невагомі безбарвні решітки підвищують естетичність проекту, задовольняючи всі вимоги покупця.

Вироби з полікарбонату тільки з боку виглядають тендітно, але насправді пластикові панелі надійно протистоять механічним пошкодженням, тиску та погодним змінам. Прозорі решітки дарують безліч переваг майбутньому власнику:

 • Завдяки невеликій вазі та меншій товщині установка не потребує значних зусиль. Щільність полікарбонату менше в 8 разів, ніж металу, але його гнучкість і міцність не поступається традиційним віконним системам.
 • Високий показник провідності світла. Прозорі решітки допомагають вирішити питання з простором, природним освітленням у приміщенні. Візуально інтер'єр набуває сучасного та лаконічного стилю, який ви могли бачити на картинках в Інтернеті та журналах про дизайн. Акуратний зовнішній вигляд – безпрограшний плюс у скарбничку безбарвних систем.
 • Висока гнучкість матеріалу ускладнюють злом і вандалізм, що особливо актуально для власників бізнесу та організацій.
 • Безпека. Полікарбонатні прозорі решітки протистоять загорянню. Для сімей з дітьми та власників тварин – системи попереджають падіння людини та домашніх улюбленців.
 • Прозорі решітки зручні у догляді - забруднення видаляються без особливих труднощів. Невелика маса панелей не створює додаткового навантаження на віконні отвори. Конструкції частково поглинають звукові хвилі.

Купити решітки на вікна з полікарбонату у Києві: виготовлення систем в асортименті

Незважаючи на свою простоту, безбарвні решітки з полікарбонату випускаються в різних форматах:

 • Горизонтальні ламелі. Найбільш популярне рішення для житлових та бізнес-об'єктів. Простий монтаж і максимальна практичність припали до душі багатьом користувачам. Ламелі не заважають огляду.
 • Вертикальні ламелі. Створюють єдиний архітектурний стиль, що важко досягти з іншими віконними конструкціями. Вертикальні елементи найорганічніше поєднуються з фасадом. Замовник може встановити вертикальні ламелі на власний розсуд.
 • Стулки з механізмом, що відкривається. Наявність однієї або деяких випадках двох розстібних стулок – вимоги пожежної безпеки. Відкриття стулок дозволяє провітрювати приміщення.
 • Орна система. Фальшставні імітують традиційні вікна, що відкриваються у бік вулиці. Користувач може визначати відкриття та закриття систем на особистий розсуд.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні прозорих грат із установкою по Києву та області. Безкоштовна консультація та зняття вимірів.

Наші роботи

Запитання/відповідь