Гаражні секційні ворота серії Trend (Алютех)

Гаражні секційні ворота зараз повсюдно замінюють орні. Компанія «Алютех» виготовляє серію бюджетних гаражних воріт Trend, яка користується особливою популярністю. Виробник гарантує надійність та безпеку конструкції, якість виконання та естетичність, широкий вибір моделей усередині серії та безвідмовну багаторічну роботу.

Основні параметри гаражних секційних воріт Trend на продаж у Києві:

 • Індивідуальні ворота із стильним дизайном за бюджетною ціною.
 • Для помірних широт. Дуже підходять для нехолодного клімату України та Києва.
 • Для неопалюваних приміщень. Мають достатню ізоляцію від довкілля: вологи, вітру, протягів, шуму. Зберігають температуру у приміщенні.
 • Практична та надійна конструкція, розрахована на тривалий термін експлуатації. Рух без шуму.
 • Гарантія безпеки у стандартній комплектації.
 • Великий асортимент обробки та розмірів.
 • Варіативність монтажу з можливістю встановлення в отвір, який більший за розмір воріт.
 • Доступна та докладна документація.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Сендвіч панель у серії гаражних воріт Trend у Києві

Воротна секція із сендвіч панелі Trend має товщину 40 мм. Цього цілком достатньо для герметичного перекриття отвору холодного приміщення гаража. Панель має досить високі характеристики по надійності, герметичності, антикорозійності та збереженню температури в приміщенні:

Фасадна та внутрішня сторони панелі виконані зі сталі з гарячим оцинкуванням шаром 16 мкм. Поліуретанова фарба ПУР-ПА в 25 мкм у поєднанні з ґрунтом 7 мкм створюють міцне покриття до зношування та вологи.

Наповнення панелі спіненим поліуретаном хорошої щільності (47 кг/м3) дає достатню звукоізоляцію, вітрозахист і зберігає температуру (коефіцієнт опору теплопередачі панелі - 0,93 м? C ° / Bт, а воріт з пружинами розтягування - 0,65, з торсіонними 0,74). Це приблизно замінює цегляну стіну 50-55 см.

Сендвіч панель добре протистоїть корозії: з усіх боків ущільнена поліуретановим однопелюстковим герметиком EPDM, має замкнутий контур.

Конструкція панелі надійна – листи стали міцно змонтовані за периметром, а внутрішній шар утеплювача надійно з'єднаний з листами металу адгезивним лаком (12мкм). Здуття та розшарування секції виключено.

Зовнішнє оздоблення воріт

Фасадні частини гаражних секційних воріт «Алютeх» серії Trend Київ прикрашають 5 видами фактурних малюнків:

- S-, М-, L-гофрування (вузьке, середнє, широке);
- дрібна хвиля та фільонка.

У базовому варіанті воріт доступні 10 відтінків кольору на палітрі RAL та 3 кольори з імітацією дерева (дуб чорний та золотий, вишня).

Панелі виготовляються гладкими або під зріз дерева бувають (тиснення Woodgrain).

В окремий функціонал входить фарбування за індивідуальним запитом з єврокаталогу RAL.

Технічні характеристики воріт «Алютeх» серії Trend у Києві

1. Балансувальна система воріт може бути двоваріантною:
                                - З дуплексними пружинами розтягування;
                                - З торсіонними пружинами на валу.
2. Вся фурнітура та комплектуючі (кронштейни, петлі, напрямні, накладки, кутові стійки) виготовлені з оцинкованої сталі без розрахунку на підвищену вологість.
3. Ресурсний запас пружинного механізму – 25000 циклів на відкривання/закривання. Для воріт такого класу це дуже добрий показник.
4. Максимальна висота 3000 мм. Ширина залежить від типу балансування: з пружинами розтягування – 3500 мм, з торсіонними – 6000 мм. У цих межах можливий будь-який розмір із кроком 5 мм.
5. Повна відповідність системі безпеки Євросоюзу зі знаком РЄ, хороші якісні характеристики у стандартному комплектуванні.
6. Оснащення роликовими кронштейнами – це плавність, безшумність ходу та щільне прилягання ущільнювача (мінімізація протягів та втрат тепла).
7. Надійна та безпечна реалізація систем захисту (від падіння полотна, від затискання кінцівок, від обриву троса чи пружини).
8. Кілька способів монтажу воріт у отвір.

ДОДАТКОВІ КОМПЛЕКТАЦІЇ

Секційні гаражні ворота серії Trend можна модифікувати деякими аксесуарами:

 • електроавтоматикою;
 • системою розблокування;
 • хвірткою в полотні;
 • панорамним склінням секцій полотна (для торсійних воріт);
 • вікнами;
 • замками;
 • різними заглушками.
Наші роботи