Тканинні ролети великих розмірів

Тканинні ролети великих розмірів дозволяють оформити навіть найнестандартніші за своїми габаритами вікна. Жалюзі такого типу дозволяють не тільки захистити приміщення від сонячних променів, що палять, але і створити неповторний елегантний інтер'єр. Достатньо лише вибрати оптимальний дизайн та габарити.

Стильні рішення для великих вікон

Тканинні ролети - гідна альтернатива класичним шторам. Їхня особливість полягає не тільки в тому, що вони надають приміщенню стильного вигляду та поєднуються з будь-яким інтер'єром. Їх можна пристосувати до будь-яких вікон: великих, маленьких, а також складних монтажних умов.

Щоб підібрати оптимальні фіранки такого типу для великих вікон, використовуються валики до 65 мм у діаметрі. Найчастіше ролети таких габаритів встановлюються на балконах або панорамних вікнах. Вали з таким діаметром необхідні через те, що на них розподілятиметься велике навантаження. Якщо тканина буде дуже щільною, для міцності конструкції можна встановити додаткові ребра.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Варіанти тканин

 

Дивитись все

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Чому тканинні ролети для великих вікон користуються великою популярністю?

Вони надійно захищають від сонця. Щільна тканина не пропускає яскравих сонячних променів, залишаючи комфортний мікроклімат у кімнаті.

З часом полотна не мнуться: завдяки цьому вони залишаються акуратними та охайними дуже довгий час.
Тканина стійка до впливу сонячних променів: вона з часом не вигоряє, колір залишається досить насиченим.

Управління та монтаж максимально прості: впоратися з установкою можна за лічені хвилини. Щоб опустити або підняти тканину, необхідно просто потягнути за спеціальні декоративні тасьми.

Вдається суттєво заощадити простір: громіздкі штори потребують простору на підлозі та на стіні.

Доглядати ролети з тканини досить просто: необхідно їх просто очищати при необхідності. Встановлювати їх можна на будь-яких вікнах, включаючи також відкидні. Вони виглядають дуже стильно: завдяки цьому вдається створити вишуканий сучасний інтер'єр. Тканина оброблена спеціальним пиле відштовхуючим матеріалом, завдяки чому полотно залишатиметься чистим і красивим протягом довгих років.

Оригінальні ролети для великих вікон

Тканинні ролети великих розмірів будуть чудово виглядати в будь-якому інтер'єрі: вони елегантні та стильні. Кріпляться полотна на спеціальні міцні кронштейни, що витримують великі навантаження. Якщо необхідно розробити оптимальні варіанти для скління 3-4 м, тоді краще звернути увагу на моделі з кількома валами.

Спеціальні подушечки, що кріпляться в нижній частині, дозволяють зробити максимально тихим удар об стіну. Великі жалюзі з тканини – знахідка для офісу та житлового будинку. Вони відрізняються:

  • високою якістю: їхня зносостійкість на висоті;
  • невисокою ціною: доступність полотен порадує наших покупців;
  • швидким монтажем: займає лише кілька хвилин;
  • стильний дизайн для будь-якого інтер'єру.
Наші роботи

Запитання/відповідь