Виклик безкоштовного точного експерта - замірника

Точні розміри приведуть до якісного монтажу та більш довгого та зручного користування.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

На всю продукцію Ви отримуєте обслуговування терміном на 2 роки.

Професійний підбір та монтаж продукції

Досвід роботи наших фахівців понад 10 років на ринку України.

Сьогодні звичайні розпашні гаражні ворота відійшли на другий план – їх замінили секційні, як зручніші, безпечніші та надійніші. Компанія «Алютех» випускає такі ворота у широкому ціновому та розмірному діапазоні. При цьому залишається незмінною якість, безпека, надійність конструкції та тривалість її експлуатації.

Гаражні секційні ворота Алютех призначені для використання:

  • у приватних будинках та котеджах;
  • гаражах та підземних паркінгах;
  • автомийки та автосервіси.

Такі ворота дають широкі можливості за доступною ціною.

Принцип роботи воріт Alutech

Гаражне полотно відкривається автоматично (електропривід) або вручну (вага воріт компенсується системами балансування і невелике зусилля). При відкритті ворота засуваються під стелю гаража по напрямних. Полотно секційне – це набір з'єднаних петлями сендвіч панелей. Відчиняються гаражні ворота та утримуються під стелею пружинним механізмом (розтяжним або торсіонним), який має повноцінну систему захисту та безпеки.

Типи воріт Алютех доступних для замовлення у Києві

Компанія «Алютех» виготовляє гаражні секційні ворота із сендвіч панелей двох серій:

- Trend
- Classic

Ворота цих серій розраховані на будь-який клімат, бюджет та тип гаража. Вони наглухо перекривають прорізи гаражів до 6 м.

Відмінності гаражних воріт серії Trend та Classic Київ

Гаражні секційні ворота «Алютех» по серіях відрізняються товщиною панелі, теплоізолюючими властивостями та застосовністю:

Trend (40 мм) - для холодних приміщень та помірного клімату;
Classic (45 мм) - для опалювальних приміщень та холодного, вологого клімату.

Для обох серій розміри приблизно однакові та уніфіковані: способи монтажу, системи захисту, додаткові опції, декорування.

Серія Classic здатна витримувати жорсткіші експлуатаційні навантаження. Серія Trend дещо відстає за деякими показниками, але всі основні вузли та системи виконані аналогічно із серією Classic (напрямні, герметизація, система безпеки), збережені надійність та якість за лояльної ціни.

Загальні характеристики гаражних секційних воріт Алютех

1. Міцність, надійність, довговічність

Сендвіч панелі воріт виконані зі сталі (0,40 мм) з гарячим оцинкуванням (16 мкм). Усередині вони заповнені незмінним поліуретаном, що надає панелям жорсткості, ударостійкості і дозволяє витримувати навантаження вітру в 120 км/год.

Обробка панелей зовні поліуретановою фарбою (ПУР-ПА) надає їм стійкості до корозії та перепадів температури.

Комплектуючі та фурнітура виконані з нержавіючої сталі або гарячої оцинковки (обидва варіанти дають хороший ресурс із захисту від корозії).

Застосована система балансування розтяжними пружинами у дуплексному варіанті – пружина у пружині, або у торсійному варіанті – пружина на валу. Обидва способи надійні у роботі.

Товщина панелей – 40 – 45 мм. Розрахунковий термін служби – 20 років.

2. Ізоляція від зовнішніх впливів

Внутрішній наповнювач воріт (спінений поліуретан із щільністю 47 кг/м3) дає достатню теплоізоляцію. Її рівень залежить від товщини сендвіч-панелі (40 або 45 мм). Він варіюється від 0,65 - 1,0 м ² C ° / Bт в різних моделях, що порівняно з цегляною стіною товщиною 0,5-0,6 м.

Гаражні ворота цієї серії мають замкнутий зовнішній контур. Такий конструктив надає їм додаткового захисту від вологи, вітру, шумів та протягів.

Це дозволяє використовувати гаражні секційні ворота Алютех в опалювальних та холодних приміщеннях, в помірному, вологому та холодному кліматі. Важливо правильно підібрати модель із серії Trend або Classic Київ.

3. Безпека

Гаражні секційні ворота Аlutech у Києві відповідають критеріям безпеки експлуатації, якості та технічним стандартам ЄС (EN:12604, 12453, 12424-12426). Вони мають знак РЄ, що підтверджено дослідженнями в незалежних лабораторіях Європи.

Секційні гаражні ворота «Алютех» серій Trend і Classic мають надійний конструктивний захист з хорошим ресурсним запасом для своєї ваги та розмірів:

- система кріплення напрямних та пружин розрахована на 25 тис. парних ходів «закрити-відкрити», що відповідає 17 рокам використання у 4 разовому режимі;
- Ворота рухаються плавно і безшумно (за рахунок підшипників у роликовому механізмі) і захищені від падіння, защемлення рук і обриву тросів і пружин.

4. Індивідуальність та доступність

Гаражні секційні ворота Алютех Київ представлені в широкому діапазоні кольорів, фактури та оздоблення, що робить їх практично індивідуальним виробом за стандартною ціною. До того ж ворота можна доповнити потрібними аксесуарами (хвіртками, вікнами та ін.).

Можливість запитувати у виробника потрібний розмір з кроком 5мм у допустимому діапазоні, робить їх доступними для будь-якого отвору.

Діапазони розмірів полотен: шириною 3500-6000 мм, по висоті 3000-3085 мм.

Фасади гаражних секційних воріт «Алютeх» прикрашають 5 видів фактурних малюнків:

- S-, М-, L-гофрування (вузьке, середнє, широке);
- мікрохвиля та фільонка.

Панелі виготовляються гладкими або з імітацією зрізу деревини (тиснення Woodgrain).

Колір: 8-10 базових кольорів за шкалою RAL плюс 3 кольори з імітацією дерева (дуб, вишня). Індивідуально можна запросити будь-який відтінок за європейським каталогом RAL.

5. Сервіс та обслуговування

Компанія Алютех обслуговує в Україні та Києві всю свою продукцію в будь-якому ціновому сегменті через сервісні центри та фірмові склади з резервом комплектуючих. Вся серія гаражних секційних воріт забезпечена

повноцінним комплектом документації: паспортами, регламентами, сертифікатами, технічним описом та пам'ятками. Це дозволяє грамотно встановлювати та експлуатувати гаражні ворота.

Виклик майстра додому