Ролети для вікон і дверей

З тих пір, як у будівельний оборот увійшла ролета, а її функціонал гідно оцінили споживачі, дизайнери стали вивчати всі можливі варіанти використання цієї красивої, легкої і простої в експлуатації конструкції.

Дверна ролета є металеве полотно, яке ковзає по напрямних, намотуючи на вал, і монтуються безпосередньо в дверний проріз. У цьому може використовуватися як ручний, і автоматичний тип управління (кнопкою чи пультом).

Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент полотен та механізмів дверних ролет, які будуть виготовлені за вашим індивідуальним замовленням і встановлені в найкоротші терміни.

Переваги ролет на двері

Дверні ролети дуже зручні як додатковий захист приміщення, при цьому не псують його зовнішній вигляд. Міцна надійна конструкція, в першу чергу, заважає зловмиснику відразу ж зайнятися зламуванням замку. Як правило, дорогоцінні хвилини відіграють вирішальну роль, так як у більшості випадків злодії вибирають приміщення, які можна розкрити без зайвої тяганини.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Такі ролети чудово зарекомендували себе в офісних приміщеннях, причому їх можна встановлювати з метою економії місця замість внутрішніх дверей. Довговічні міцні механізми дозволять легко зонувати офіс – студію чи сучасний торговий павільйон.

Вони естетичні, довговічні, добре вписуються в сучасний дизайн. Двері завжди вимагають додаткове місце для розмаху, до того ж, вони часто виглядають недоречно в сучасних офісах, які включають велику кількість легких скляних елементів. Ролети можна вибрати в будь-якому кольорі, враховуючи розміри та особливості приміщення. Якісні ролети відрізняються міцністю, зносостійкістю та довговічністю механізмів та фурнітури.

Використання дверних та віконних ролет

Дверні ролети, підібрані в тон стіні, дозволять замаскувати нішу, частину приміщення або двері. Ролети для дверних та віконних отворів – порятунок вашого заміського будинку у зимовий період. Повірте, це набагато дешевше, ніж склити заново вікна щовесни.

Ще один цікавий варіант використання ролети – встановлення на балконних дверях. Це і додаткова теплоізоляція, і можливість регулювання яскравості освітлення. У літню пору вона запобігає попаданню на скло прямих сонячних променів. Крім того, для нижніх поверхів це чудова альтернатива важким ґратам, які стрімко втрачають популярність, вона створює ефективний захист від зломів та проникнень. І це не кажучи про ціну, яка набагато нижча за стаціонарні масивні ковані ґрати.

Один з найбільш популярних типів комплектації – ролета з ручним керуванням та автоматичним запірним механізмом, який спрацьовує, коли ролета повністю закрита. Це дозволяє регулювати відкриття та закриття конструкції, перебуваючи всередині приміщення.

Конструкція віконно-дверних ролет

Сам профіль полотна може бути різним:

  • пластиковим,
  • сталевим,
  • алюмінієвим різної густини.

Ширина виготовленої нашою компанією на ваше індивідуальне замовлення ролети дозволить ідеально перекрити потрібний проріз, що практично неможливо при встановленні типових дверей.

Якщо ви хочете придбати якісні та надійні ролети на двері, зверніться до наших фахівців. Вони оцінять характеристику приміщення та підкажуть, які варіанти будуть оптимальні у вашому випадку. Вам нададуть каталоги колірних рішень та розкажуть про специфіку та особливості різних систем управління. У нас ви можете замовити дверні ролети у Києві відмінної якості за демократичними цінами. Цей елемент оснащення приміщення має безліч переваг, і ми впевнені – ви їх оціните, як уже встиг оцінити весь світ.

Стиль – не обов'язково дорого. Стиль – просто красиво.

Наші роботи

Запитання/відповідь