Ролетні решітки в Києві

Ролетні решітки – спеціальний вид перегородок, які використовуються для закриття вікон та дверей торговельного об'єкту. Найчастіше такі конструкції зустрічаються серед кіосків, павільйонів, магазинів для закриття вітрин від вандалізму, проникнення зловмисників. До того ж такий формат не порушує стилістику об'єкта і зберігає початковий дизайн. Решітка поєднує переваги та характеристики рольставнів та ролетних воріт.

Ролетні решітки є жалюзі, які функціонально виїжджають і згортаються. Конструкція утворює полотно, яке повністю покриває дверну або віконну порожнину та захищає її від стороннього впливу. Такий формат візуально звільняє внутрішній простір, наповнюючи його денним світлом. До того ж це оптимальне рішення для торгових майданчиків, які бажають привернути увагу потенційних покупців. Конструкція ролетних решіток відрізняється міцністю, високою функціональністю, а також естетичним зовнішнім виглядом.

Ролетні решітки широко використовуються в наступних проектах:

  • Магазини та торгові ряди у торгово-розважальних центрах.
  • Ларьки та ринкові майданчики.
  • Магазини та бутіки.
  • Аптеки та квіткові крамниці.

Приватні будинки в межах міста та заміські котеджі. Оформлення в'їздів на територію, захист вікон та дверей.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Ролетні грати та їх конструктивні особливості

Ролетні грати відрізняються від класичних рольставнів структурою зовнішнього полотна. На заміну литої конструкції без просвітів приходить решітка з різним діаметром отворів. Такий формат захисту виключає несанкціонований доступ до об'єкта та зберігає майно від зловмисників. Алюмінієві профілі підвищеної міцності не бояться механічних пошкоджень. Незважаючи на це, конструкція грат легка, що позитивно позначається на оперативності у відкритті та закритті ролет.

Важливим чинником у роботі ґрат є мінімальний шумовий ефект. Завдяки плавному ходу та зручній системі керування, полотно компактно в'їжджає та виїжджає. У складеному вигляді ролети розміщуються у верхній короб. При закритті ролети вони надійно фіксуються без можливості ручного відкриття із сторонньою допомогою.

До переваг таких конструкцій відносять:

  • Легкість. Незважаючи на свої захисні функції, грати мають невелику вагу за рахунок використання алюмінієвих профілів.
  • Економія простору. Ґрати вільно пропускають сонячне світло, дозволяють оглядати внутрішній простір усередині приміщення, що особливо актуально для бізнесу у сфері продажу. Зорова грати не навантажує екстер'єр і лаконічно вписується в архітектуру будівлі.
  • Надійність. Перегородки з'єднані таким чином, щоб протистояти механічним ушкодженням. Крім того, матеріал не боїться впливу вологи та ультрафіолету. Ґрати прослужать довгі роки без втрати первісних властивостей.

Компанія Київ Стиль пропонує широкий асортимент ролетних ґрат з гарантією! Скористайтеся нашою вигідною послугою – виїзд майстра для зняття вимірів для подальшого виготовлення конструкцій на замовлення. Залишились питання? Телефонуйте зараз і наші менеджери проконсультують вас.

Наші роботи

Запитання/відповідь