Ролетні ворота із полікарбонату в Києві

Встановлення прозорих ролетних воріт із полікарбонату в Києві — сучасна тенденція, яка набирає популярності в країнах СНД. Використання склопластику в проектуванні захисних конструкцій пов'язане зі світлопропускною здатністю матеріалу. До того ж полікарбонат стійкий до впливу температур, вологи, механічних пошкоджень, як і металеві або пластикові ролети. Прозору браму з полікарбонату прийнято встановлювати при в'їзді на ділянку, а також для закриття гаражів, оранжерів і теплиць, терас, критих басейнів та інших приміщень.

Прозорі ролетні ворота з полікарбонату у Києві

Де сьогодні можна зустріти прозорі ролетні ворота з полікарбонату:

  • Офісні будинки.
  • Паркування.
  • Автомийки.
  • Автосалони.
  • Бізнес-центри.
  • Садиби: гаражі, веранди, теплиці, оранжереї, вхідні ворота на ділянку.
  • Фітнес-клуби.
  • Магазини та супермаркети.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

У чому полягає особливість прозорих ролетних воріт

Склопластик - ударостійкий, щільний матеріал, який витримує значні навантаження. Автоматична система відкриття та закриття дозволяє скрутити полотно в компактну структуру, яка в'їжджає всередину компактного короба та виїжджає звідти під час закриття. Полікарбонатна пластина стійка до ударів та розлому, подряпин, займання, вологи. Поверхня полікарбонату має тонку невидиму плівку, що забезпечує гладкість. З цієї причини полотно дуже легко доглядати - достатньо промити пластини і протерти їх сухою тканиною.

До переваг прозорих ролетних воріт відносять:

   → Захист об'єкта від несанкціонованого доступу. Злам такої системи здійснити дуже важко – потрібно докласти дуже багато зусиль та часу для руйнування стіни з полікарбонату. На той час у правопорушника не залишиться шансів залишитись непоміченим.

   → Доступ денного світла до приміщення, що відкриває огляд для власника без необхідності відкриття панелі.

   → Практичність. Легкість у відкритті та закритті, висока швидкість, компактність гарантують зручність у щоденному використанні.

   → Сучасний нейтральний дизайн, який впишеться у рамки екстер'єру будь-якої будівлі.

   → Довговічність. Завдяки високій якості складання, ролети з полікарбонату зберігають початковий зовнішній вигляд довгі роки. Незалежно від характеру експлуатації, полотно та автоматичні механізми зберігають функціональність.

Наші роботи

Запитання/відповідь