Римські штори в Києві

Римські штори Класичні від Київ-Стиль

Класичні

450 грн/кв м

Римські штори Блек аут від Київ-Стиль

Блек аут

720 грн/кв м

Римські штори День-Ніч від Київ-Стиль

День-Ніч

1200 грн/кв м

Римські штори На великі вікна від Київ-Стиль

На великі вікна

400 грн/кв м

Римські штори Автоматичні від Київ-Стиль

Автоматичні

1690 грн/кв м

Римські штори З фотодруком від Київ-Стиль

З фотодруком

600 грн/кв м

Виклик безкоштовного точного експерта - замірника

Точні розміри приведуть до якісного монтажу та більш довгого та зручного користування.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

На всю продукцію Ви отримуєте обслуговування терміном на 2 роки.

Професійний підбір та монтаж продукції

Досвід роботи наших фахівців понад 10 років на ринку України.

Одним із сучасних способів декорування віконних прорізів є римські штори, названі так на честь давньоримських дизайнерів, які вигадали такі витончені, стильні портьєри. За тисячі років конструкція штор практично не змінилася, просто для них з'явилися нові види тканини – як натуральні, так і синтетичні, з різним рівнем світлопроникності, у багатій кольоровій гамі.

Римські штори: опис, керування, застосування

Римські штори зазвичай закріплюють на одній стулці віконного отвору або відразу на всьому вікні, вони чудово гармонують з класичними гардинами або фіранками, важливо лише правильно підібрати стиль та забарвлення.

Принцип конструкції цих штор простий та вишуканий – до відрізу тканини кріпляться (або пришиваються) поперечні стрижні, через що при піднятті штори гарно драпіруються у складки. Є моделі, де складки зберігаються при опусканні полотна, тоді вікно із закритою шторою також виглядає дуже елегантно. Звичайний діапазон розмірів римських штор – від 45см (стулка вікна) до 3м (для великих нестандартних вікон), існують і ширші штори – до 3,5м, для них необхідно встановлювати роторно-ланцюжковий механізм.

Нагорі штора закріплюється на карнизі, внизу - на спеціальній панелі, що грає роль обтяжувача, управління можна здійснювати за допомогою ланцюжка або шнура, можна встановити автоматику. Механізм керування передбачає можливість закріплення полотна на будь-якій висоті, тому ви легко зможете регулювати ступінь освітленості приміщення.

Асортимент тканин, застосовуваних виготовлення римських штор, величезний і різноманітний – це може бути щільний матеріал (оксамит, гобеленова тканина, парча тощо.) чи легкі, повітряні тканини, типу широко відомого тюля.

За рахунок лаконічності конструкції римські штори чудово виглядають на віконному отворі практично будь-якого приміщення – в дитячій кімнаті та в офісі, на лоджії та в спальні, у банківському кабінеті та на дачній мансарді.  Такими завісами вдало декорують вікна туалетних та ванних кімнат, кухонь, балконів, кіосків тощо.

Види римських штор у Києві

Дизайнери визначають два види римських штор:

  • Класичний - це звичайні відрізи полотна з поперечними планками, при опусканні яких ви бачите рівну, красиву тканину на вашому вікні.  Драпіруючі складки з'являються тільки при піднятті штори, підкреслюючи аристократичність дизайну.  Незважаючи на простоту конструкції, класичні римські штори виглядають дуже стильно і чудово поєднуються з класичними ламбрекенами, портьєрами чи гардинами.
  • Каскадний вид передбачає утворення поперечних витончених складок навіть при опущеній шторі, це додає аристократичну родзинку в декорування віконного отвору.  Ви можете також використовувати каскадні штори у поєднанні із звичайними фіранками та ламбрекенами, важливо лише правильно підібрати фактуру, забарвлення та візерунки на тканинах.

Догляд за римськими шторами

Римські штори є досить об'ємною конструкцією, тому підтримка їх у належному вигляді вимагає деякого часу.  Штори можна прати і гладити відповідно до рекомендацій виробника тканин, що використовуються для їх виготовлення, але перед цими процесами необхідно обов'язково від'єднати поперечні стрижні та прибрати нижню планку.  Зазвичай всі ці деталі кріпляться на шнурках або інших застібках, але існує маса варіацій, тому перевірте перед пранням, що ви прибрали всі додаткові атрибути з полотна штори.

Компанія Київ Стиль пропонує широкий і різноманітний асортимент римських штор для стандартних віконних отворів і для великих вітражних вікон, з різним ступенем світлопроникності (аж до штор блек-аут).  Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам вибрати відповідний варіант для вашого будинку, квартири, офісу або дачі, зроблять ретельні виміри та виготовлять у найкоротші терміни ці ефектні, сучасні аксесуари – римські штори.

Виклик майстра додому

Запитання/відповідь