Вертикальні жалюзі в Києві

Вертикальні жалюзі – це вираз сучасних технологій та тенденцій, це поєднання новинок дизайну та практичності.  Такі «штори» дозволяють зберегти вільний простір, висловити свої уподобання в дизайні, регулювати світлотінь і навіть змінювати настрій у кімнаті.  Вертикальні жалюзі сподобалися власникам невеликих приміщень.  Розташовані вертикально ламелі візуально «витягують» кімнату, роблять ширше вікно та «піднімають» стелі.

Вертикальні жалюзі – час експериментувати

Безперечно, у багатьох жалюзі асоціюються виключно з офісним варіантом.  Але сьогодні дизайнери ламають ці стереотипи.  Ми пропонуємо вертикальні жалюзі, ціна на які є доступними, комбіновані з легкими фіранками, ламбрекенами або традиційними шторами.  Але крім цього, у нашому каталозі ви зможете знайти оригінальні та навіть не схожі на жалюзі вироби: у формі хвилі, зиґзаґу, півкола чи косого зрізу.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Варіанти тканин

 

Дивитись все

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

І це далеко не всі вертикальні жалюзі, цінами, на які «Київ Стиль» може здивувати. Ми пропонуємо мультифактурні моделі, що поєднують у собі відразу кілька матеріалів, наприклад, алюміній та дерево, тканину та пластик, паперову соломку та бамбук. Крім цього, на полотні жалюзі ми можемо створити орнамент чи малюнок, який розробить професійний художник чи запропонуйте ви.

Незважаючи на те, що багато хто звикли до традиційних вертикальних жалюзі білого або молочного кольору, сьогодні покупці все частіше звертають увагу на мультифактурні жалюзі, що імітують традиційні штори. Такі «фіранки» можуть бути з підхватом, штучними полотнами чи псевдо-ламбрекенами. Жалюзі будуть виглядати свіжо і неординарно.

Вертикальні жалюзі добре виглядають на панорамних вікнах. При цьому слід звертати увагу на колір виробу. Жалюзі на французькі вікна – досить великий елемент декору, до того ж – така конструкція дає рефлекс кольору, особливо він буде помітний на глянцевих поверхнях. Якщо вікно знаходиться на північній стороні – не варто захоплюватися блакитними та синіми тонами. До того ж, потрібно обережно ставитись до вертикальних жалюзі з великим малюнком у маленькому приміщенні. Набагато виграшніше виглядатиме однотонна класика.

Гарне використання вертикальних жалюзі для зонування невеликих приміщень. Іноді досить зміцнити одне – два полотна вертикальних жалюзі – і ви здивуєтеся, як легко можна трансформувати геометрію кімнати, змінювати її функціонал та обмежувати особистий простір. Розмістіть вертикальні жалюзі у квартирі – студії, і ви завжди зможете за необхідності зробити затишну зону для гостей або окреме спальне місце.

Вертикальними жалюзі можна захистити ігрову зону для дитини, вмістивши іграшковий безлад чітко у відведені межі. Функціональні можливості вертикальних жалюзі дозволять реалізувати повною мірою вашу фантазію як дизайнера, причому за справді дуже скромну суму.

Види вертикальних жалюзі, доступних на продаж у Києві.

Ламелі, у тому числі складаються жалюзі, можуть мати різні параметри. Класичні моделі мають довгі ламелі, що вносить в інтер'єр легкість та сучасність. До речі, легко і власнику, який вирішив купити вертикальні жалюзі, ціни на які Вас приємно здивують, тому що за такими «шторами» набагато легше доглядати, ніж за драпірованими фіранками. Класичні жалюзі можна використовувати у традиційному інтер'єрі або сучасному, якщо модель має стриманий відтінок.

Спеціально для кабінетів та офісів ми пропонуємо моделі з жорсткими ламелями та механізмами, розрахованими на часте використання. Так ви зможете регулювати світлотінь у кімнаті і при цьому бути впевненим, що вони не підведуть вас навіть у найспекотніший день. Крім того, ми пропонуємо купити жалюзі вертикальні тканинні Київ, просочені спеціальними пиле відштовхувальними та анти алергенними складами. Завдяки цьому ламелі не вигорять на сонці, не втратять свого кольору і не збиратимуть на своїй поверхні пил.

«Київ Стиль»: сучасні рішення для вашого інтер'єру

Наша компанія спеціалізується на проектах, що дозволяють створити оригінальний інтер'єр та внести до кімнати більше затишку. Окрім пластикових вікон, металопластикових дверей, скління балконів та лоджій, ми також пропонуємо вертикальні жалюзі у Києві. У нашому каталозі представлені різні моделі сучасних штор, які дозволять не просто захистити вас від сонця, а й висловити свій стиль.

ПРИДБАЙТЕ ЯКІСНІ ВЕРТИКАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ - "КИЇВ СТИЛЬ"

Наші роботи

Запитання/відповідь