Лоджії під ключ в Києві

Сьогодні все менше залишається балконів, заставлених старими речами та на які батьки виходять покурити, а мами – покликати дітей додому. У моді красиві та стильні лоджії, кабінети, кімнати відпочинку чи оранжереї. Таким балконом можна зробити за допомогою скління. Віконна конструкція та внутрішнє оздоблення дозволяють максимально підвищити тепло- та звукоізоляцію, а також збільшити простір такої «кімнати».

Скління лоджій у Києві

Скління лоджій може бути двох видів: тепле і холодне. Кожне має свої особливості та переваги. За допомогою холодного скління можна захистити лоджію лише від вітрів, протягів та дощу, але не від холоду. Тепле скління дозволяє створити комфортну додаткову кімнату, в якій буде тепло будь-якої пори року.

Особливості холодного скління в тому, що даний метод дозволяє встановити розсувні або розстібні віконні системи. Зрозуміло, що перший вид віконної конструкції використовується для економії простору. Переваги холодного скління в тому, що воно створює природне освітлення, завдяки невеликій ширині профілю, має легку конструкцію та приємний зовнішній вигляд.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Тепле скління включає монтаж розсувних або розстібних металопластикових вікон, зовнішню і внутрішню обробку стелі, стін і підлоги, утеплення. Безперечно, цей спосіб зміни лоджії коштує вдвічі дорожче, ніж холодне скління. Тим не менш, це єдиний спосіб перетворити її на додаткову теплу кімнату з гарною звукоізоляцією.

Наша компанія «Київ Стиль» пропонує засклити лоджії у Києві в будь-яких будинках, чи то новобудова, чи стара будівля. Ми працюємо по всій області та виїжджаємо у будь-яку точку півострова у найкоротші терміни. Наші фахівці розроблять для вас індивідуальні рішення скління лоджії будь-якої площі, з різною кількістю секцій та будь-якого типу, наприклад Г-подібного або П-образного.

Наші роботи