Автоматика для ворот

Автоматичне керування воротами – це не розкіш. В умовах Києва автоматичні ворота – просто потреба. Різкі перепади температури, літня спека, дощова осінь і завірюха зима не схильні до того, щоб щоразу виходити з машини, щоб відкрити стулки. Тим більше, якщо ви працюєте в офісі, дістаєтеся додому і на роботу машиною, тільки уявіть, наскільки все спростить автоматичне керування в'їзними воротами? До вас приїхали гості, а на вулиці негода? Набагато простіше натиснути один раз кнопку пульта.

Автоматику на ворота встановлюють:

  • сучасних приватних домоволодіннях,
  • на пропускних пунктах при в'їзді в зону, що охороняється,
  • на в'їзних воротах баз відпочинку,
  • найпрестижніших розважальних центрів.

А якщо ви – підприємець, у якого свій промисловий об'єкт, то автоматика на в'їзних воротах фірми стає єдиним можливим вибором. Активна експлуатація воріт торгових точок, баз та складів за умовчанням потребує встановлення надійної та безвідмовної автоматичної системи.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Вибір автоматики для воріт у Києві

Автоматику можна встановити абсолютно будь-який тип воріт. Важливо підібрати механізм, який ідеально поєднуватиметься з матеріалом і відповідатиме вашим потребам. Так, якщо вам потрібна автоматика для воріт домоволодіння, то нема за що купувати механізм, розрахований для воріт промислового об'єкта. І навпаки, механізм, який використовується в екстремально-інтенсивних умовах, повинен мати підвищену зносостійкість і міцність, бути дуже надійним і витримувати високі навантаження.

Вибір автоматики - найважливіше в процесі покупки та встановлення системи. І тут порадити можуть лише професіонали.

На жаль, український ринок затоплений "одноразовими" системами, які спершу залучають покупця ціною, а потім після численних ремонтів виливаються у три - чотири вартості.

Купити автоматику для воріт у Києві - якісна пропозиція від "Київ Стиль"

Якщо ви хочете дізнатися, наскільки дорого слід купувати автоматику для воріт, ми відповімо: а коли ви плануєте її ремонтувати? Автоматика для воріт – це насамперед гарантія безпеки. Тому, якщо перед вами стоїть вибір, що придбати дорожче, насамперед вкладайте гроші в автоматику. Це стосується будь-якого типу воріт, який ви можете замовити на нашому сайті.

Ми регулярно моніторимо ринок матеріалів, проводимо аналіз відгуків про якість фурнітури, тому вибираємо лише тих виробників, які пропонують високоякісну продукцію, що відповідає світовим стандартам.

Ми пропонуємо автоматичні системи в Києві та області як для воріт так і для відкатних воріт, для приватних домоволодінь, промислових та торгових об'єктів.

Як правило, базова комплектація автоматичної системи для воріт відкатного типу включає безпосередньо:

  • привід,
  • пульт,
  • блок керування системою,
  • рейки,
  • сигнальні лампи.

Однак, за бажанням клієнта вона може бути суттєво розширена.

АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЗШАБНИХ ВОРОТ

Автоматика для воріт представлена ​​широким асортиментом приводів, однак, при цьому слід враховувати, що механізм не зможе розпізнати снігові замети перед воротами, а це може призвести до деформації воріт або навіть виходу механізму з ладу.

Фахівці компанії "Київ Стиль" допоможуть вам визначитися з вибором автоматичних систем для воріт у Києві та області, дадуть додаткові поради щодо забезпечення безперебійного електропостачання систем, роз'яснять специфіку встановлення та особливості експлуатації кожної системи автоматики воріт.

Наші роботи