Вертикальні маркізи в Києві

Сонцезахисні системи - важлива частина як у житловому будинку, так і в комерційній нерухомості. Вертикальні маркізи користуються особливо великою популярністю. Розміщуються моделі зовні, завдяки чому дія сонячних променів стає менш агресивною.

Які особливості конструкції мають вертикальні маркізи?

Вертикальні маркізи користуються стабільно високою популярністю в нашій країні: вони дозволяють створити комфортний мікроклімат у приміщеннях і таким чином суттєво заощадити на системі кондиціювання. Відповідно до середніх підрахунків, рефлексолі здатні на 25-30% ефективніше справлятися з прямими сонячними променями, ніж внутрішні тканинні ролети.

Щільне полотно з тканини надійно захищає вікна будинків та офісів, засклені тераси, альтанки та багато іншого від сторонніх поглядів, опадів, вітру та ультрафіолетового випромінювання. Завдяки рефлексолам вдається створити ідеально затемнену ділянку, в якій комфортно перебувати навіть у найспекотніші дні.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Замовити вертикальні маркізи можна в компанії Київ-Стиль: ми пропонуємо широкий вибір матеріалів і забарвлень на будь-який смак.

Серед переваг таких конструкцій можна виділити низку факторів:

 1. Зручна конструкція та простота в експлуатації.
 2. Пошиття із міцної тканини від європейських виробників.
 3. Можливість автоматичного керування завдяки спеціально встановленим приводам.
 4. Тканини пропускають повітря до приміщення.
 5. Матеріал не вигоряє на сонці, залишається яскравим протягом багатьох років експлуатації.

Навіси для приватного будинку чи комерційної нерухомості випускаються у кількох різновидах.

Які види вертикальних маркіз можна замовити у Києві у "Київ Стиль"?

Замовити вертикальні маркізи в нашій компанії Київ-Стиль можна в декількох різновидах:

 • Базова варіація. У цьому випадку вал із тканиною не прикривається додатковою конструкцією. Такий вид рефлексолів відрізняється демократичною ціною, але за рахунок відсутності касети може зношуватися дещо швидше.

Вертикальные маркизы - базовая вариация

 • Касетний тип. Основною особливістю таких систем є додатковий короб для захисту валика із тканиною. Завдяки цьому вдається забезпечити тривалі експлуатаційні терміни.

Маркизы вертикальные в Киеве

 • Рефлексоль касетна ZIP (з напрямними). Її основна особливість полягає у наявності спеціальних фіксаторів, які дозволяють закріпити положення такого полотна у необхідному положенні. Її основна перевага полягає в тому, що завдяки напрямним у альтанці у вітряну погоду не створюватиметься ефект вітрила.

Вертикальная маркиза - Рефлексоль кассетная ZIP

 

Виготовляються такі маркізи із міцних тканин, вони стійко переносять сильні пориви вітру, дощ та град. Наш магазин Київ-Стиль виконує рефлексолі за індивідуальними вимірами та з урахуванням особливостей приміщення. Максимальна ширина полотна може досягати 2,8 м-коду, а висота – 3 м-коду.

Монтаж проводиться в будь-якій зручній точці - на стіну, у вікно, на раму, на стелю. Вертикальні жалюзі такого типу краще на зиму демонтувати та зберігати у спеціальному чохлі: це допоможе зберегти їхній презентабельний вигляд набагато довше.

Як відбувається пошиття вертикальних маркіз у Києві?

Зовнішні вертикальні маркізи із захистом від сонця справляються набагато краще, ніж стандартні тканинні ролети. Так відбувається тому, що встановлені зовні полотна здатні розсіювати сонячні промені ще задовго до того, як вони потрапляють до приміщення.

 1. Забарвлення таких маркізів кожен покупець вибирає самостійно: ми пропонуємо широку палітру відтінків.
 2. Такі моделі будуть ідеально гармоніювати з фасадом загалом.
 3. При необхідності можна нанести рекламні матеріали: слогани, логотипи та багато іншого.

Для автоматизації експлуатації пропонуємо встановити привод. Завдяки цьому опускати та піднімати полотно можна буде дистанційно натисканням спеціальної кнопки. Але можна залишити і перевірене десятиліттями ручне управління: щоб підняти та опустити полотно, потрібно буде його просто потягнути.

Від чого залежить ціна на вертикальні маркізи у Києві?

Ціна на вертикальні маркізи в Києві в компанії Київ-Стиль досить демократична. Серед переваг представлених у нас товарів:

 • пошиття із якісної тканини. Вона забезпечує надійний захист простору від прямих сонячних променів, а також опадів, сильних поривів вітру. Також вона дозволяє свіжому повітрі вільно циркулювати простором;
 • робота з індивідуальних вимірів. Ми починаємо роботу лише після того, як знаємо точно параметри майбутньої рефлексолі;
 • широкий вибір кольорів. У нашому арсеналі тканини від європейських постачальників у шикарній кольоровій гамі;
 • установка приводів за потреби. Це дозволить керувати полотном дистанційно;
 • можливість нанесення рекламних матеріалів.
Наші роботи

Запитання/відповідь