Захисні ролети в Києві

Ролетні решітки маркизы от Киев-Стиль

Ролетні решітки

1200 грн/кв м

Автоматика маркизы от Киев-Стиль

Автоматика

3000 грн

Для альтанка маркизы от Киев-Стиль

Для альтанка

520 грн/кв м

Для кіосків маркизы от Киев-Стиль

Для кіосків

530 грн/кв м

Автоматичні маркизы от Киев-Стиль

Автоматичні

800 грн/кв м

Механічні маркизы от Киев-Стиль

Механічні

800 грн/кв м

Ролетні ворота маркизы от Киев-Стиль

Ролетні ворота

от 580 грн/м кв

Виклик безкоштовного точного експерта - замірника

Точні розміри приведуть до якісного монтажу та більш довгого та зручного користування.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування

На всю продукцію Ви отримуєте обслуговування терміном на 2 роки.

Професійний підбір та монтаж продукції

Досвід роботи наших фахівців понад 10 років на ринку України.

У всьому світі захисні ролети (від англ. roll – рулон) використовуються як ефективний та красивий засіб безпеки приватної власності. Сучасні матеріали роблять зовні легку та гарну конструкцію дуже надійною. Захисні ролети доречно використовувати і у приватному будинку, і на підприємствах. Такі конструкції легко монтуються, зручні для використання в торгових центрах, коли доводиться підбирати систему захисту так, щоб вона вписалася в загальний архітектурний стиль.

Захисні ролети вирішать безліч проблем у приватному будинку. Їх використовують для захисту гаражів, господарських споруд та навіть басейнів.

Вибираючи захисні ролети, виходьте насамперед із критеріїв цінності майна. Купуйте якісні конструкції. Установкою захисних ролетів теж повинні займатися професіонали - адже від цього залежить безпека. Наші фахівці дозволять вам підібрати оптимальний варіант захисної ролети з урахуванням особливостей приміщення, у тому числі характеристик стін, можливостей використання різних механізмів та способів керування.

Ролети, або рольставні, - це полотно, що складається з горизонтально розташованих металевих ламелей. Конструкція використовується для захисту вікон і дверей. Вона встановлюється над отвором у металевому коробі, в якому зберігається у вигляді рулону. Полотно рухається металевими напрямними, закріпленими на стінах праворуч і ліворуч від отвору.

Захисні ролети Київ: особливості та види ламелей

Варіанти ламелей для захисних ролет на вікна

Алюмінієві пінозаповнені ламелі вважаються найпоширенішим типом рольставнів. Полотно заповнене спіненим поліуретаном, завдяки чому ролети на вікна Київ мають високі показники захисту від проникнення, звуко- та теплоізоляції. Перевага конструкції також у тому, що вона має невелику вагу, тому немає сенсу використовувати дорогі приводи.

Екструдовані алюмінієві ламелі відрізняються більшою товщиною стінки в порівнянні з пінозаповненими. Конструкція виготовляється за безшовною технологією. Такі захисні ролети на вікна Київ, ціни на які у компанії "Київ Стиль" - оптимальні, мають високу механічну міцність. Використовувати рольставні ефективно там, де висока ймовірність зовнішнього впливу.

Сталеві ламелі підвищеної міцності – це зовнішні ролети на вікна Київ, що відрізняються підвищеною механічною міцністю навіть у порівнянні з алюмінієвими моделями. Конструкція має великі габарити та використовується для захисту прорізів великої ширини. За рахунок досить великої ваги такі захисні ролети Конча-Заспа передбачають використання керування електричним приводом великої потужності.

Ролети на вікна Київ: способи управління

Найбільш популярні захисні ролети, які мають механічний спосіб управління на пружині. Щоб відкривати таку конструкцію, необхідно підняти полотно до половини, а далі воно підніметься завдяки вже натягнутій пружині всередині короба. Безпека закриття забезпечується замками, розташованими на нижній планці. Також можна додатково використовувати замки на краях нижньої планки.

Способи управління захисними ролетами

Механічні захисні ролети на вікна, ціни на які Вас приємно здивують, на шнурі найчастіше використовуються для захисту вікон. Конструкція передбачає керування зсередини приміщення. Безпека забезпечується спеціальним фіксатором, який дозволяє відкривати ролети зовні.

Ви можете купити вуличні ролети Київ з автоматичним керуванням – це найзручніша модель. Відкриваються та закриваються за рахунок приводів, тип яких визначається залежно від ваги та площі ролет. Керувати конструкцією можна за допомогою пульта дистанційного керування або перемикачів біля отворів. Автоматичні ролети можна поєднати в одну групу, що особливо зручно для керування. Наприклад, можна закрити всі рольставні з одного боку будівлі або на одному поверсі.

КУПИТИ РОЛЕТИ НА ВІКНА У КИЄВІ - «КИЇВ СТИЛЬ»

Придбати якісний виріб – недостатньо. Важливо, як буде встановлена ​​захисна ролета. Монтаж повинні здійснювати лише професіонали, які зможуть правильно розмістити та змонтувати обрану вами конструкцію так, щоб вона була максимально ефективною з погляду безпеки.

Наша компанія пропонує не тільки інтер'єрні рішення для вашого комфорту та затишку, але й безпеку, яку і забезпечують рольставні у Києві. У нас ви можете вибрати конструкції з різними типами та розмірами ламелей, кольором та способом керування. Крім цього, вигода у роботі з нами в тому, що ми пропонуємо доступні ціни, швидкий приїзд майстра та доставку у найкоротші терміни. Купити ролети на вікна у Києві за доступною ціною можна у компанії "Київ Стиль".

Виклик майстра додому

Запитання/відповідь