Автоматичні ролети в Києві

Автоматичні ролети – це зручний та функціональний варіант для оснащення приватного будинку чи квартири. Вони дозволяють захистити простір від незаконного проникнення: саме тому їх дуже часто встановлюють як ворота до гаража. Варто сказати, що такі своєрідні жалюзі із встановленим приводом набагато надійніші та безпечніші. Чому?

Пояснюється це тим, що звичайні ворота із замком унизу дуже просто зламати. Його можна відкрити відмичкою, а потім легко підняти залізне полотно. А ось з автоматикою так вчинити не вийде: моделі неможливо зламати, а підняти без команди на привід і поготів. Зламати їх механічним шляхом теж неможливо.

Саме тому автоматичні ролети користуються такою популярністю – знайти аналог міцніше буде складно.

Наша компанія Київ-Стиль пропонує замовити автоматичні ролети у Києві за індивідуальними вимірами. Максимальна ширина ламелів може становити до 77 мм – для виготовлення цілісного полотна їх потрібно декілька. Термін виготовлення складає від 2 робочих днів до 10 у середньому: все залежить від складності замовлення та ширини виробу.

Яка ціна на автоматичні ролети в Києві від компанії Київ Стиль?

Ціна на автоматичні ролети в нашій компанії досить демократична. Для роботи ми використовуємо тільки якісні матеріали, що не піддаються механічним ушкодженням та забезпечують тривалі терміни експлуатації у будь-яких умовах. Приводи працюють безвідмовно, а екстрених ситуаціях дозволяють перейти на ручне механічне управління.

Вартість автоматичних ролет у компанії Київ Стиль

Виробництво Ціна

Китай

Від 50$ до 150$ в залежності від розміру ролетних штор 

Франція SOMFY

Від 70$ до 350 $ в залежності від розміру тканинної ролети 

Зауважте: загальна вартість штор залежить від дизайну короба. Білий колір - стандартна ціна, коричневий колір + 10% до вартості; ламінація під дерево + 20% до вартості рулонної штори

Де можна встановити автоматичні ролети?

Автоматичні ролети – це знахідка для тих, хто цінує свій час та власний комфорт. Керувати ними можна дистанційно: для цього розробляється спеціальна зручна в експлуатації система. Інтегрувати її можна і в «Розумний дім»: завдяки цьому ваше житло стане ще ергономічнішим.

 • Вікна та двері приватних будинків та дач. Це дозволить створити додатковий захист приміщення від злому чи дій вандалів. Зламати їх буде неможливо, Ви можете бути спокійними за своє життя та майно.
 • Гаражі. Найчастіше сучасні споруди такого типу доповнюються автоматичними ролетами з приводом. Вони забезпечують надійний захист гаража від зловмисників.
 • У офісах. Якщо така будівля відрізняється великою кількістю вікон, вона потребує додаткових запобіжних заходів. Це потрібно для того, щоб зберегти все обладнання та важливі папери в цілісності та безпеці.
 • У квартирах. Вікна квартир (особливо на нижніх поверхах) потребують такого цілісного полотна - надійні зовнішні штори з металу не дозволять злодіям проникнути в будинок, а також захистять простір в цілому від вандалів і цікавих поглядів.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

З якого матеріалу замовити автоматичні ролети у Києві?

Замовити автоматичні ролети можна в нашому інтернет-магазині: ми пропонуємо більше моделей за оптимальною ціною. Виготовляються такі своєрідні зовнішні штори за індивідуальними вимірами, завдяки чому можна створювати моделі, які ідеально підходитимуть під умови.

Виготовляються такі захисні системи таких матеріалів.

 • Алюміній з пінозаповненням

Цей метал вважається одним із найпопулярніших варіантів для виготовлення зовнішніх жалюзі. Моделі, виконані з пінозаповненого алюмінію, відрізняються гарною тепло- та звукоізоляцією, що особливо добре для захисту вікон у пожвавлених місцях. Спінений поліуретан дозволяє також забезпечити захист приміщень від незаконного проникнення.

Ще одна перевага таких моделей у тому, що їхня вага виявляється невеликою. Завдяки цьому можна не встановлювати надто дорогим приводом: варіанти за доступною ціною чудово впораються з необхідністю керування.

 • Екструдований алюміній

Ламелі із екструдованого алюмінію – ще один популярний варіант. У них стінка трохи товща, ніж у спінених варіантів, за рахунок чого забезпечується покращений захист від зовнішнього механічного впливу. Вся конструкція виробляється за сучасною технологією: на стиках немає явно виражених швів, що значно збільшує стійкість та спрощує процес експлуатації та догляду.

Особливо велику популярність такі варіанти мають серед власників громадських закладів. Вони захистять вікна від механічних пошкоджень, а приміщення від незаконного проникнення.

 • Сталь

Сталеві ламелі високої міцності ще один варіант надійних установок. Їхня міцність виявляється дещо вищою, ніж у випадку з алюмінієвими різновидами. За рахунок їх великої ваги та ширини процес управління дещо ускладнюється. Щоб працювати без проблем, рекомендується встановити потужні приводи.

Сталеві ламелі забезпечують повноцінний захист житлового чи комерційного приміщення. Їх неможливо зламати: вони надто міцні навіть для гострих предметів.

Які переваги автоматичних ролет від компанії "Київ Стиль"?

Незалежно від того, з якого матеріалу виготовлені ламелі, всі автоматичні ролети від компанії "Київ Стиль" мають такі переваги:

 • повноцінний захист від злому. Саме тому гаражні жалюзі користуються такою популярністю: механічним шляхом їх зашкодити неможливо. Крім цього, вбудований привід не дозволяє зламати ригель. Він, на відміну звичайних навісних варіантів, не піддається відмичкам;
 • простір закривається від сторонніх очей. Особливо це актуально для приватних будинків та квартир, а також офісів, що знаходяться у жвавих місцях. Щільне металеве добре прикриває приміщення;
 • шумоізоляція. Ламелі забезпечують повноцінний захист будинку від шуму та гулу, що надходить з вулиці. Особливо це зручно в нічний час, коли через постійний рух на вулиці практично неможливо заснути;
 • захист від сонця. Тканинні штори незалежно від їхньої щільності не зможуть подарувати настільки повноцінний захист будинку від прямих сонячних променів. Ультрафіолетове випромінювання не проникатиме в кімнати, завдяки чому можна буде заощадити і на системі кондиціювання.

Ще одна важлива перевага – здатність зберігати тепло усередині. Ролети, виготовлені з будь-якого металу, відрізняються тривалими термінами експлуатації. Приводи не виходять з ладу, а полотно неможливо зруйнувати навіть гострими предметами, що робить їх стійкими до будь-яких умов експлуатації.

Які приводи встановлюються на автоматичні ролети у Києві?

Ворота для гаража або жалюзі для вікон, оснащені приводом, відрізняються зручністю в процесі керування. Особливо це відчувається в холодну пору року: керувати сталевими полотнами можна, не виходячи з дому. Достатньо лише натиснути на спеціальну кнопку, щоб механізм спрацював.

Конструкция автоматических ролет

Для автоматичних ролет встановлюються приводи від наступних виробників.

 1. Nice. Це італійські технології, що забезпечують безпроблемне функціонування пристроїв за будь-яких умов експлуатації. Їх можна встановлювати як у приватних будинках, так і у комерційній нерухомості. Важлива перевага – доступна ціна.
 2. Somfy. Приводи виготовляються у Франції з урахуванням усіх сучасних вимог щодо безпеки. Такі моделі безвідмовно працюють протягом багатьох років, відрізняються простотою експлуатації.
 3. NERO ELECTRONICS ідеально підходять для гаражних воріт – вони призначені для підйому та фіксування важких конструкцій. Виробляються такі прилади в Німеччині та Білорусі, в лінійку входять також автоматизація воріт для в'їзду, жалюзі та ролет різної конфігурації.

На всю представлену у нас продукцію розповсюджується тривала гарантія: близько 1-2 років від виробника. Грамотне підключення автоматики дозволяє зробити пристрої комфортними у процесі експлуатації. Виготовляються подібні ролети від 2 до 10 робочих днів. За потреби наші фахівці проводять та встановлення продукції з урахуванням усіх технічних тонкощів оснащення.

Які бувають види автоматичних ролет?

Автоматичні ролети із міцного металу представлені у кількох функціональних різновидах, серед яких кожен покупець може знайти оптимальний варіант для свого будинку. Декілька різних систем управління дозволять підібрати найбільш комфортну модель для установки.

За способом керування бувають такі автоматичні ролети.

 • Класичний вимикач

Це найпоширеніший і найпростіший у використанні спосіб. Їх необхідно встановлювати безпосередньо поруч із полотном, щоб сигнал безперешкодно досягав приводу. Варто відразу сказати, що одного такого приладу буде мало для того, щоб забезпечити зручне керування цілою групою жалюзі.

На вимикачі є дві кнопки – одна для підняття полотна, друга – щоб його опустити. Звертайте увагу на те, щоб у таких комплектуючих обов'язково вбудували захист від одночасного натискання обох клавіш одночасно.

Якщо потрібно розробити керування кількома полотнами одночасно, розробляється ціла група вимикачів. Цей момент обговорюється із менеджером перед оформленням замовлення. Блоки групового підключення та дроти, які їх з'єднують, дозволяють досягти управління окремих зон.

 • З встановленими датчиками

Цей тип ролет з автоматичним керуванням – один із найзручніших у процесі експлуатації. Автоматизація в цьому випадку практично повна: як тільки почнеться дощ чи сніг, жалюзі закриються автоматично, щоб захистити вікна та все приміщення загалом від попадання вологи.

Також можна встановити датчик освітленості: завдяки цьому полотно опускатиметься або підніматиметься у певний час. Система дозволяє ще й повноцінно імітувати присутність господарів будинку завдяки періодичному підняттю та опусканню металевих ламелів.

 • Програмоване відкриття та закриття

Багато наших клієнтів говорять про те, що управління автоматичними ролетами настільки зручне, що їх можна використовувати навіть як будильник. Як? Це стає можливим із програмованим рішенням. Завдяки цьому завіса підніматиметься вранці у призначений час, як і опускатиметься ввечері.

 • Радіоуправління

Ще один зручний спосіб контролю функціонування ролет – система радіокерування. Для керування передбачено спеціальний пульт дистанційного керування, а сам приймач «ховається» в короб жалюзі. Завдяки цьому зручному способу вдається уникнути прокладання проводів, що завжди полегшує процес експлуатації загалом.

При цьому пульт радіокерування можна пристосувати під контроль усіх встановлених автоматичних жалюзі в будинку: наприклад, воріт, воріт або віконного захисту.

Але що ж робити, якщо відключили світло, а гаражні двері залишилися незачиненими? Можна скористатися спеціальною аварійною системою розблокування. Закрити або відкрити полотно можна спеціальним черв'ячним коміром: таке просте ручне керування не дозволить залишитися незахищеними в екстреній ситуації.

Як прокладається електрокабель для автоматичних ролет?

Щоб автоматичні ролети у Києві працювали без проблем та радували своєю безпекою загалом, майстри відповідально підходять до прокладання електрокабелю. Звичайно, про цю особливість варто подбати ще на етапі будівництва: так його можна буде надійно заховати, тим самим зберігаючи інтер'єр.

Якщо установка відбувається вже після будівництва, то й це не біда. Згідно з правилами пожежної безпеки, в жодному разі не можна залишати кабель «голим»: він може просто замкнути. Щоб захистити клієнтів від такої неприємності, фахівці компанії Київ-Стиль прокладають дроти із використанням короба з ПВХ або гофротруб.

Таке рішення дозволяє домогтися безпеки в процесі використання: матеріал не спалахує і не підтримує горіння в цілому. У свою чергу радіоприймач, що вбудовується в короб, відрізняється високим ступенем захисту від вологи, що також забезпечує безпечну експлуатацію ламелей.

Наші роботи

Запитання/відповідь