Гаражні ворота в Києві

Гараж – це не просто місце, де зберігається ваш автомобіль. Часто він стає візитною карткою вашого домоволодіння. Важливу роль цьому грає зовнішній вигляд гаражних воріт. Сучасний ринок перенасичений одноразовою продукцією сумнівної якості, яка швидше залучає зловмисників, ніж створює відчуття надійного захисту. Світові тенденції оснащення гаражів автоматичними воротами наразі доступні для будь-якого мешканця Києва та області.

Якщо ви зацікавилися цим розділом - вам дійсно дорогий ваш автомобіль. Не спокушайте долю. Краще один раз встановити якісні ворота, оснащені сучасними механізмами, ніж витрачати нескінченно гроші на ремонт кволої конструкції. Не менш важлива ніж якість, ще й грамотна установка воріт. Навіть якісні ворота стануть марними при неправильному монтажі. До того ж, слід врахувати зовнішній вигляд саморобних воріт, який здешевить весь вигляд вашого домоволодіння.

Встановлення гаражних воріт – це вкладення коштів на багато років, і тільки вам вирішувати, чи готові ви заощадити. До того ж, з урахуванням численних ремонтів саморобних стулок, у результаті якісні ворота виявляться чи не дешевшими за кустарні.

Традиційні ворота сьогодні вже не відповідають сучасним вимогам покупців. Вони не просто застаріли. Такі ворота не відповідають динамічному рівню життя. Тому автоматичні конструкції прийшли на зміну орним. Наша компанія пропонує купити гаражні ворота у Києві автоматичного типу. Ними не просто легко керувати, а й у надійності їх можна бути впевненим.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Автоматичні гаражні ворота Київ – розумна необхідність

Що хоче сучасний автовласник? Щоб його транспорт було захищено від несанкціонованого проникнення. Щоб у гаражі було тепло та тихо, адже багато автовласників роблять із цього приміщення не тільки місце для зберігання авто, а й підсобне приміщення. Щоб можна було швидко та легко відчиняти ворота, наприклад, не виходячи з машини. Автоматичні гаражні ворота Київ відповідають усім цим вимогам. Але крім цього, пропонують додаткові функції та переваги.

Ергономічні, зручні, функціональні, доступні за ціною – так можна охарактеризувати сучасні моделі, представлені на ринку. Купивши гаражні ворота, можна облаштувати свій гараж відповідно до своїх уявлень про безпеку і комфорт. Але якщо врахувати вартість комплектуючих, матеріалів та автоматики, які використовуються для виготовлення конструкцій, стане зрозуміло, що гаражні ворота Київ – це доступна та вигідна альтернатива розстібним моделям.

Особливості управління конструкцією

При відкритті гаражних воріт полотно піднімається під стелю по напрямних. Якщо щит суцільний, він під нахилом піде нагору. Якщо полотно складається з секцій, тоді при відкритті воно складатиметься. Ці гаражні ворота називаються секційними. І якщо біля вашого гаражу практично немає місця, вигідніше купити гаражні ворота Алютех у Києві.

Піднімати гаражні ворота вручну дуже просто за рахунок пружинного механізму, що використовується. Він компенсує вагу воріт, тому при піднятті необхідно зусилля менше 15 кг. Безперечно, використовувати дистанційне управління ще простіше. Власнику гаражних воріт у Києві не треба виходити з авто, щоб відкрити ворота – достатньо використовувати пульт.

ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ АВТОМАТИЧНИХ ГАРАЖНИХ ВОРОТ

Звичайно ж, насамперед власника авто цікавить сама конструкція воріт та легкість її використання. Але ми пропонуємо додаткові можливості. Гаражні ворота, купити які можна в Києві, можуть бути обладнані:

- хвірткою,
- вікнами,
- вентиляційними гратами,
- системою замикання,
- і так далі.

Двері вбудовуються в полотно і можуть бути як зі стандартним порогом, так і з низьким. Також можливо використовувати хвіртки, що окремо стоїть. Вікна встановлюються для природного освітлення. Вентиляційна система потрібна для провітрювання гаража. Найчастіше це грати із захисною москітною сіткою. Система замикання гаражних воріт у Коктебелі є засувом зсередини або ригельний замок.

«КИЇВ СТИЛЬ» – НАШ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ДЛЯ ВАШОГО КОМФОРТУ

Наша компанія пропонує гаражні ворота купити в Києві та по всій Київській області. Виїзд замірників та доставка конструкцій виконується у будь-яке місто півострова та у найкоротші терміни. Ми можемо встановити гаражні ворота, ціни на які оптимальні, на вашому домашньому гаражі або на паркінгу.

Наші роботи