Автоматичні римські штори

Автоматичні римські штори – це класичні полотна у новому виконанні. Такі фіранки припали до смаку багатьом: вони виглядають дуже стильно, а також дарують надійний захист приміщення від прямих сонячних променів. Досить ефектний, але водночас стриманий зовнішній вигляд декору виявляється універсальним декором як домашньої обстановки, так офісу.

Римські полотна знаходять своє застосування і там, де немає можливості розмістити традиційний комплект із тюлю та штори. Наприклад, у ванній, лоджії, на балконі або в громадській будівлі такі варіанти стануть незамінними.

Автоматичні римські штори: чому вони такі популярні

Римські штори – одне з найпопулярніших рішень у процесі оформлення інтер'єру. Їх основною відмінністю від стандартних рулонних штор є наявність горизонтальних перетинок на полотні. При піднятті утворюються своєрідні складки, за що такі моделі високо цінують.

Зручна система керування дозволяє дистанційно відкривати та закривати штори, а також і встановлювати їх у необхідному положенні. Вони оснащені спеціальним приводом, який набуває чинності після натискання спеціальної кнопки. Автоматичне керування багато в чому зручніше звичайного ручного.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Чому ж римські штори стали такими популярними?

  • Їх можна пошити під габарити будь-якого вікна, також і під різні форми. Враховуються всі вимоги замовника, що дозволяє створювати стильні проекти для багатьох випадків.
  • Дизайн можна підібрати будь-хто. Сама їхня форма і фактура досить універсальна: римські штори виглядають красиво як у класичних інтер'єрах, так і різних незвичайних рішеннях.
  • Відрізняються загальною компактністю та невеликою вагою. Вони не займають багато простору на вікні, не виглядають надто громіздко.
  • Їх можна швидко та легко опустити та підняти у необхідну точку, а також і зафіксувати у потрібному положенні.
  • Тканина покривається спеціальною речовиною, завдяки чому вона не вигоряє на яскравому сонці з часом, залишається такою ж насиченою.
  • Щільне полотно захищає кімнату від палючих сонячних променів, блокуючи їх.
  • Досить прості у догляді – час від часу їх можна пропилососити, щоб усунути видимі забруднення.

Автоматика римських штор для зручності

Автоматичні римські штори оснащені приводом та системою дистанційного керування, завдяки чому їх можна відкривати та закривати з будь-якої зручної точки будинку. Такі моделі підійдуть для низки випадків:

  • коли в будинку багато вікон – ними можна всіма керувати лише одним пультом окремо, регулюючи освітленість приміщення;
  • якщо віконні отвори розташовані високо, тягнутися до них незручно;
  • при необхідності всі полотна можна відкривати та закривати одночасно.

Сучасні моделі оснащені також і таймером, що робить експлуатацію ще простіше та комфортніше. При плавному обертанні механізмів приводи тканина зношується набагато повільніше, ніж при необережних рухах вручну. Вартість таких фіранок залишається досить демократичною.

Наші роботи

Запитання/відповідь