Вікна для дому

Для того щоб зрозуміти, наскільки вигідно купити металопластикові вікна, варто відразу сказати, яким стане ваш будинок після їх встановлення. У приміщенні буде на 40% теплі та вдвічі тихіше, оскільки такі конструкції забезпечують надійну тепло- та звукоізоляцію. У кімнаті буде на 10% більше світла, оскільки металопластиковий профіль дозволяє встановлювати склопакети більше, ніж у звичайних вікнах. Ви будете захищені від протягів, оскільки конструкції вікон виключають будь-яке продування.

Відмінність металопластикових вікон від пластикових для встановлення Будинки

Металопластикові вікна – це вироби, виготовлені з профілю ПВХ з використанням металевого армування. Каркас надає міцності та надійності таким важливим частинам конструкції, як рама та стулка.

Важливо, що металеве армування вставляється виключно у прямі частини конструкції. Наприклад, кругле вікно не може бути металопластиковим. Але якщо ви хочете купити вікна металопластикові в Борисполі, щоб відкрити більший огляд на природу курорту або створити оригінальний інтер'єр, можна використовувати арочні конструкції. Вони металевий каркас буде встановлено у прямих частинах.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Переваги металопластикових вікон для будинку від компанії "Київ Стиль"

Металопластикові вікна в Броварах, які пропонує наша компанія «Київ Стиль», – це довговічні конструкції. Вони стійкі до атмосферних впливів, що особливо важливо за умов кримської погоди та клімату. Ми пропонуємо вікна, які встановлюються не менш як на 20 років.

Металопластикові вікна пожежобезпечні та екологічно чисті. Для виготовлення металопластикових вікон у Києві та по всій Київській області ми використовуємо незаймистий та самогасний матеріал. При цьому ПВХ відповідає стандартам якості та екологічності, що ми підтверджуємо гігієнічними сертифікатами. Такі вікна можна встановити навіть у дитячій, де відсутність алергенів особливо важлива.

Якщо ви хочете встановити конструкції, які забезпечуватимуть високий рівень тепло- та звукоізоляції та захищатимуть вас від протягів, вам ідеально підійдуть металопластикові вікна Гореничі. Ціни таких виробів вигідно поєднуються з якісними показниками.

Як і надійність вікна має значення не тільки профіль, але і фурнітура. Ми пропонуємо металопластикові конструкції, що оснащені сучасними механізмами. Ви зможете відкривати стулки в різних площинах та зручно користуватися виробами довго.

«КИЇВ СТИЛЬ» ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ВАС НАДІЙНИМИ ВІКНАМИ

Ми пропонуємо виключно надійні та якісні вікна, оскільки використовуємо профіль світових брендів. Замовити послуги у нашій компанії ви можете із будь-якого міста. Замірники та бригада монтажників виїжджають у будь-яку точку області. Але найголовніша відмінність компанії «Стиль Південь» - металопластикові вікна, ціна яких доступна для будь-якого покупця. Наші умови дозволять вам економно замінити всі вікна в будинку або повністю засклити лоджію.

Наші роботи