Гаражні промислові ворота Алютех

Ворота, які використовують у промисловому секторі, дуже навантажувальні.

Компанія «Алютех» спроектувала та випускає підйомні секційні промислові гаражні ворота Київ, які розраховані на значне експлуатаційне навантаження через великі розміри, численність циклів «відкрити/закрити», вітрове та ударне навантаження.

Промислові ворота цієї компанії знайшли застосування:

 • на виробничих, у громадських та складських приміщеннях;
 • у сільському господарстві;
 • на автопідприємствах (салонах, мийках, СТО, гаражах);
 • у сфері МНС, в аеропортах та на залізниці.

Промислові ворота Аlutech у Києві прості у використанні, забезпечені повноцінною системою захисту та безпеки, конструктивно надійні, якісно виконані.

Широка лінійка серій дозволяє підібрати модель у потрібному ціновому діапазоні та з відповідними технічними характеристиками.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Принцип роботи гаражних промислових воріт Alutech у Києві

При відкритті полотно воріт рухається по напрямних шин біля краю отвору і спливає під стелю приміщення. Це економить простір усередині приміщення та перед отвором. Саме полотно складається з секцій (сендвіч чи алюмінієвих), які з'єднані між собою петлями. Механізм утримання та відкриття базується на пружинах (розтяжних або торсіонних).

Типи промислових гаражних воріт

Компанія «АЛЮТЕХ» виготовляє гаражні секційні ворота промислового напрямку з різного матеріалу:

 • сендвіч панелі (серія ProPlus та ProTrend);
 • панорамні алюмінієві панелі (серія AluPro, AluTrend, AluTherm).

Ворота із сендвіч панелей серії Pro розраховані на будь-який клімат та широкого споживача. Вони наглухо перекривають отвір, виконуючи захисні та теплоізоляційні функції.

Алюмінієві панорамні ворота серії Alu відносяться до класу іміджевих з високим ступенем термічності та вологостійкості, максимальною кількістю додаткових опцій та дизайнерською наповненістю. Вони дуже затребувані на підприємствах автобізнесу, оскільки надійно перекривають отвір, залишаючи добрий огляд приміщень. Але ворота серії Alu досить дорогі.

Відмінності воріт серії Pro

Гаражні секційні промислові ворота Київ ProPlus призначені для холоднішого клімату (товщина 45 мм), жорстких умов теплозахисту та перекриття великих прорізів. Однак це поставило їх у високий ціновий сегмент.

Ворота ProTrend мають меншу енергоефективність (товщина 40 мм) та розмір. Але високі технічні показники виробу та помірна ціна забезпечили їм високу споживчу популярність. Вони успішно використовуються на автомийках та інших автопідприємствах Києва.

Загальні характеристики воріт серії Pro

1. Міцність, надійність, довговічність

Панелі виготовлені з оцинкованої (16 мкм) сталі. Усередині заповнені спіненим незмінним поліуретаном, що збільшує жорсткість та стійкість до вітру (до 120 км/год) та ударів.

Зовнішнє оздоблення поліуретановою фарбою (ПУР-ПА) з частинками поліаміду збільшує стійкість до корозії та перепадів температури.

Напрямні штанги виготовлені із сталі з гарячим оцинкуванням. У деяких моделях передбачені комплектуючі із нержавіючої сталі.

Надійна система балансування: одновальна або двовальна з торсіонними пружинами.

Усі металеві частини воріт витримують експлуатацію без корозії за умов підвищеної вологості протягом 15 років.

Товщина панелей – 40-45 мм.

Розрахунковий термін служби – 20 років.

2. Тепло та звукоізоляція

Внутрішній наповнювач воріт має високий рівень звуко- та теплоізоляції (1,0-1,6 м2К/W). Це можна порівняти з капітальною цегляною стіною товщиною 0,6 м. Периметр воріт і низ герметизовані гнучким ущільнювачем з полімеру EPDM. Це дає впевнений захист у будь-якому кліматі від зовнішніх опадів, перепадів температури та вітру.

3. Безпека

Гаражні промислові ворота Аlutech у Києві відповідають нормам безпеки та технічним стандартам Європи (EN:12604, 12453, 12424-12426). Якість підтверджено незалежними дослідженнями лабораторії Євросоюзу.

Промислові ворота «Алютех» всіх типів мають багаторівневий конструктивний захист:

 • механізми безпеки від обриву пружин та защемлення рук;
 • пристрої блокування руху полотна під час розриву троса (max шлях падіння 3-4 см);
 • посилену сталевим профілем жорсткість полотна (при ширині понад 4500 мм);
 • додаткові подвоєні бічні опори (для зняття навантаження на ролики);
 • потужну систему кріплення напрямних та пружин (100 тис. ходів «закрити-відкрити»);
 • обладнані гальмівною системою-автоматом при уловлюванні перешкоди.

4. Індивідуальність

Ці ворота встановлюються в будь-який отвір одним із 10 способів монтажу. Можливість варіювання розмірами полотен (з кроком 5 мм за висотою та шириною) на етапі виробництва, робить їх індивідуальними виробами.

Діапазони розмірів полотен: 8000 – 7000 на 7000 – 6000 мм.

Фактура та колір вибираються зі стандартного набору або на запит.

Стандартні малюнки:

 • S-гофра;
 • мікрохвиль.

Колір: 9-10 стандартних кольорів на палітрі RAL.

Можливе доповнення воріт вікнами, хвіртками, замками тощо.

5. Сервіс та обслуговування

Компанія-виробник забезпечує якісним сервісом через центри обслуговування та склади з комплектуючими в Україні та Києві. Вся продукція забезпечена паспортами, сервісними регламентами та сертифікатами

Наші роботи