Ролети Блек Аут в Києві

Штори - це важливий елемент інтер'єру, який свідчить про домашній затишок і турботливу господарську руку. Тому при їх виборі потрібно бути уважним до багатьох факторів, наприклад гармонійне поєднання кольорів в інтер'єрі.

Штори блек-аут виготовляються із специфічної тканини, яка має одну незвичайну властивість – поглинає світло практично повністю. З неї виготовити можна будь-який вид штор: від нічних моделей до ролетів.

Ролети Блек-аут - незвичайні штори

Основні переваги цієї тканини:

 • не пропускає денне світло в кімнату;
 • не вицвітають і не втрачають своїх первісних характеристик;
 • полотно відрізняється щільністю та стійкістю до впливу навколишнього середовища;
 • володіє функціями звуко- та теплоізоляції;
 • просочена спеціальною речовиною, яка не дозволяє загорітися полотну;
 • не виділяє шкідливі речовини, які можуть нашкодити здоров'ю людини.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Варіанти тканин

 

Дивитись все

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Залежно від сфери використання змінюються густина, візерунок та інші параметри оформлення штор.
Зроблені штори з трьох шарів, кожен із яких виконує різні функції:

 • перший шар відбиває світло;
 • другий поглинає промені світла, що залишилися;
 • третій - потрібен для декору, на ньому вже робляться візерунки та зображення.

Така конструкція дуже корисна для спалень, дитячих кімнат, конференц-залів та офісів. Ці штори можуть створити приглушену атмосферу, в якій можна розслабитись або навпаки – з комфортом зосередитись на яскравому екрані.

Рулонні штори блек-аут – універсальність виробу

Полотно блек-аут добре виглядає у різних стилях. А ось рулонні штори відмінно вписуються в будь-який дизайн і підходять до будь-якого віконного отвору. Завдяки верхньому кріпленню та обтяжувачу знизу, такі штори не дозволяють з'являтися просвітам – вони щільно прилягають до отвору. Коли немає необхідності в них, рулон легко згортається і ховається в спеціальний короб над вікном (у відкритих моделях рольставні короба може і не бути). Тоді цього полотна зовсім не видно.

Механізм працює так само, як і у звичайних жалюзі. Завдяки ручному або автоматичному управлінню їх легко згортати та розгортати. Кріплення на конструкції змінюються в залежності від способу кріплення:

 • на стіні над вікном;
 • у віконному отворі між стінами;
 • безпосередньо на кожній стулці вікна.

Догляд за ролетами блек-аут простий - раз на півроку їх потрібно прати або просто робити вологе прибирання.

Як вибрати рулонні штори блек-аут?

При пошуку приділіть увагу таким параметрам штор:

 • щільність тканини;
 • тип кріплення (подумайте, який з них буде вдалим у вашому інтер'єрі);
 • розміри вікна;
 • поєднання з іншими елементами декору в кімнаті.

Пам'ятайте деякі хитрощі, які допоможуть візуально змінити кімнату. Так витягнуті вертикальні смуги на шторах створюють оптичну ілюзію - стелі в кімнаті виглядають вищими. А горизонтальна смуга візуально розширює кімнату. Помітні контрасти між відтінками в інтер'єрі зменшують кімнату. Рулонні штори блек-аут користуються популярністю завдяки характеристикам якості, естетичному оформленню та відмінному поєднанню з декором кімнати.

 

Наші роботи

Запитання/відповідь