Секційні ворота в Києві

Секційні ворота вирішать одразу безліч побутових проблем, з якими стикався будь-який автовласник. Згадайте, скільки разів вам доводилося під зливою возитися із замком гаража? Автоматика керування воротами вирішить це питання раз і назавжди.

Така система дуже зручна для великих підприємств, коли виїзд транспорту можна регулювати одним натисканням кнопки пульта. І це - не кажучи про солідні офіси та торгові представництва, де ворота часто відіграють роль першої візитної картки. Секційні ворота терпимі до температурних перепадів. Вони не просідають, не замерзають, вони зручні та безшумні. За умов великого міста це не розкіш. Це необхідність.

Секційні ворота органічно та дуже естетично впишуться і в архітектурний ансамбль домоволодіння чи дизайнерське рішення промислового об'єкту. Крім того, можливий підбір зовнішнього оформлення під колір огорожі або фасаду будівлі, що ще більшою мірою ускладнить можливість їх розкриття. Додайте до цього якісні матеріали та механізми від відомих фірм, давно відомих на світовому ринку. При зовнішній легкості, що здається, безпека секційних конструкцій визнана у всьому світі.

Секційні ворота в Києві є металоконструкцією, яка складається з декількох з'єднаних між собою секцій. Використовуються такі конструкції захисту приватного будинку, великих підприємств, багатоповерхових парковок, автосервісів, складських та інших приміщень. Але ще частіше такі ворота можна зустріти у гаражах.

Експерти та професіонали

Понад 10 років на ринку України

Індивідуальний підхід

Стабільно висока якість

Як ми працюємо

Оперативно обробляється нашими менеджерами протягом години, також за необхідності проведуть детальнішу консультацію з чітким роз'ясненням усіх аспектів Вашого замовлення.

на Ваш об'єкт БЕЗКОШТОВНО прибуде есперт, здійснить точні виміри, проведе презентацію продукції, запропонує оптимальні варіанти. Величезна кількість різновидів колірної гами, різноманіття конструкційних пристроїв дадуть можливість створити неповторний стиль і забезпечить безпеку.

При укладанні договору передбачатимуться всі пункти регламентованих термінів виготовлення доставки та монтажу, а також буде прописано фіксовану ціну за продукцію.

Готові конструкції дбайливо доставлятимуться Вам у чітко обумовлені терміни обумовлені в договорі. При встановленні та монтажі ми використовуємо тільки найякісніші матеріали, а всі роботи здійснюються відповідно до суворих вимог. Також ці роботи здійснюються нашими майстрами, які раніше пройшли спеціальну підготовку та тестування на придатність до висококваліфікованої роботи у нашій компанії.

 

Секційні ворота Київ: у чому відмінність

Будь-які ворота найчастіше порівнюють із традиційними орними. Але через те, що можливості таких конструкцій поступаються сучасним потребам ринку, розстібні моделі втратили свою актуальність. На їхнє місце прийшли секційні ворота Київ, ціни на які у нас оптимальні.

Такі конструкції мають високий рівень збалансованості. За рахунок цього полотно можна легко відкривати, а закривати м'яко. Секційні гаражні ворота відрізняються тривалим терміном експлуатації – понад 25 000 відкриттів. А це більше 10 років, навіть якщо це робити 7-8 разів на день.

Купити секційні ворота Київ – це означає купити міцні та надійні ворота. Вони складаються із сендвіч-панелей, виготовлених із листової сталі. Для того щоб встояти перед негативними впливами довкілля, полотно покривається антикорозійним складом. Герметичність виробу, а значить відсутність вологи в гаражі, забезпечується гумовими ущільнювачами на бічних частинах.

Секційні гаражні ворота можуть мати не лише різні конфігурації, а й зовнішній вигляд. Варто забути про звичні зелені кольори. Сучасні ворота можуть гармоніювати з екстер'єром будинку чи будівлі.

Переваги секційних воріт від компанії "Київ Стиль"

Такі конструкції досить складно зіпсувати, отже, проникнути в гараж практично неможливо. Особливо, якщо використовуються додаткові елементи захисту. Однією з основних переваг, за які варто купити гаражні секційні ворота, є те, що вони не займають важливого простору. Їх можна встановити на проріз з різними формами. Особлива перевага воріт у тому, що їх можна укомплектувати автоматикою, щоб відкривати та закривати полотно за допомогою пульта.

Автоматика для зручності Секційні ворота комплектуються стельовими електроприводами, призначеними для автоматизації невеликих розмірів конструкцій із середньою інтенсивністю роботи. Приводи легко з'єднуються з напрямними та монтуються до стелі. Ворота відчиняються за допомогою ремінної або ланцюгової передачі. Крім того, елемент також містить у собі вбудовану лампу, яка освітлює гараж і включається автоматично під час запуску електроприводу.

СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА - ЦІНА У КИЄВІ

Компанія застосовує сучасні конструкції для використання у гаражах або захисту різних будівель. А за рахунок того, що ми маємо власний автопарк, доставка та монтаж секційних гаражних воріт, ціна в Києві на які у нас найоптимальніші, проводиться в максимально стислі терміни.

Наші роботи